Zaplatila jsem 16.12., od té doby nemám jedinou zprávu, kdy dorazí moje zásilka. Takže mám dojmy spíš záporné.

• Velmi neprijemna slecna ve studiu. Nezajem, neochota, davala najevo, ze ji zakaznik s dotazy obtezuje.

Reakce obchodu Jóga Market

mrzí nás, že jste se zbožím připraveným na osobní odběr nebyla spokojená. Kolegyně Vám však nabídla náhradní varianty a pomohla Vám také s výběrem jógové podložky, u které Vám nevyhovovaly standardní rozměry, které jsou podobné od všech výrobců. Bohužel s nevyhovující velikostí oblečení a podložky nelze více udělat než poskytnout náhradní varianty.

Děkujeme za pochopení, JM

Při vyzvednutí, zboží nebylo v ničem zabaleno, každý kus volně - tibetská mísa, podložka, palička. Podložka jiné barvy než jaká byla k míse, kterou jsem si objednávala. Palička také nebyla čistě bílá, jaká byla a je na obrázku u mísy - řekla by jsem, že ji už někdo používal. Nebyla nabídnuta ani papírová nebo nějaká jiná taška, do které by jsem zboží mohla při vyzvednutí vložit a ani obsluha nebyla nijak milá. Stručně shrnuto - vyzvednutí zboží mě velmi nemile překvapilo!

Reakce obchodu Jóga Market

mrzí nás, že jste nebyla spokojena s převzetím objednaného zboží. Bohužel tibetské mísy jsou doručeny od dodavatele zabalené společně a nemají každá jednotlivě originální balení. Podložku zasílají pokaždé jinou - foto na webu je tedy pouze ilustrační. Tibetská mísa, ani její součásti rozhodně nebyly před prodejem používány, maximálně vyzkoušeny na obchodě běžným způsobem. U platby převodem byl chybně zadán VS symbol platby - naše účetní tedy platbu dohledala a spárovala dodatečně - při automatickém spárování platby a zboží na skladě, je možnost vyzvednutí ihned po přijetí platby (1-2 dny).
    Pokud nejste s tibetskou mísou spokojena je zde samozřejmě možnost ji do 14 dnů vrátit.

Děkujeme za pochopení, JM

• Veľký výber produktov
    • Poslanie do SR - balík bolo nutné prevziať na pošte (pri objednávke vyzeralo všetko na kuriéra), balík bol veľmi chatrno zabalený zabalený akoby len v papieri (hmotnost produktov - cca 5,5 kg), zo strany poškodený - objednaný tovar, ale nebol poškodený. Pred nákupom som písala do eshopu - potrebovala som radu pri výbere jogamatky, vôbec nepodpísali)