Vzhledem k nedostupnosti originální baterie jsem byl kontaktován pracovníkem obchod s nabídkou neoriginální varianty. Nabídl mi dvě značky. Na jeho doporučení jsem souhlasil s baterii značky Maxximus. Baterie vydrží stejně dlouho jako můj dva roky používaný originál od LG => necelý den. Moje hloupost, že jsem nestihl využít 14 dní na vrácení...nechtělo se mi přes Vánoce řešit. Příště rozhodne jinde.

Objednané zboží dorazilo poškozené,při kontaktování obchodu kvůli reklamaci se obchod distancoval od reklamace a na druhý email už ani neodpověděl.

• Rychlé vyřízení objednávky.
    • V nabídce zavádějící informace. Stejný pouzdro na mobil na dva rozměrově jiné telefony, nutnost vrácení zboží.

Reakce obchodu JM-Mobil

Dobry den, pouzdro pro LG90 a LG90 dual (D405/D410) je totozne, Proto ma pozdro jen jeden kod zboží a to D410.

Objednal jsem fialové pouzdro na Sony Xperia E dual, pouzdro přišlo fialové, ale ne takové, jaké bylo na obrázku. Má jiné zapínání a z vnitřní strany taktéž vypadá jinak. Pouzdro nebylo pro mě, a proto, že se i tak líbilo, nebudu jej vracet. Z tohoto důvodu obchod nedoporučuji, protože myslím, že lidé by měli vědět, jak ve skutečnosti produkt vypadá. V tomto obchodě jsem nakupoval naposled.

Reakce obchodu JM-Mobil

Dobrý den, zboží odpovídá obrázkům, bohuzel a za to se omlouváme, jsme omylem poslali dražší variantu PREMIUM, která se liší. Pouzdro klidně vyměníme, nebo si můžete nechat tento typ za stejnou cenu.

• ....
    • .....

Neprodavat sracky ktera jsou nepouzitelne jedna se o pouzdro flip book na samsung galaxy neo i9060 no katastrofa ohebne ostre hrany po 1 dni prasklo v otvirani