• ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI! Kupovala jsem pro dceru plavecké brýle Speedo Biofuse. Vzhledem k tomu, že se jednalo o dárek, rozbalili jsme až se zpožděním. Doporučuji všem HNED ZKONTROLOVAT, CO VÁM OBCHOD ODESLAL!!!! Mě toto bohužel nenapadlo, v krabičce jsme objevili úplně jiné brýle, navíc řádově mnohem levnější, než objednaný model /pochopitelně/. Kontaktovala jsem obchod s dotazem, jak tuto situaci řešit. Dostala jsem odpověď, že zboží berou od zahraničního dodavatele a před odesláním jej VŽDY kontrolují a že mám smůlu. Evidentnně NEKONTROLUJÍ NIC. Moje chyba, máme brýle, které jsem mohla koupit za pár korun a neutrácet za poštu...S příhlédnutím k tomu, že když zboží nevyzvednete /což se také může stát - klidně i vinou přepravce/, PLATÍTE JEŠTĚ SANKCI 400,-. :-))))) OPRAVDU POVEDENÝ OBCHOD.

NIKDY VÍCE, naprosto neseriózní jednání..pro mě nepochopitelné...ale doba je taková.

děkujeme za Váš názor.

Na podanou negativní recenzi musíme důrazně reagovat.

Zákaznice zapomněla sdělit dosti důležitou a zásadní věc. Objednala si u nás dětské plavecké brýle a dětskou plaveckou čepici. Zboží obdržela 17.2.2016 a to že ji bylo dodáno jiné zboží nám napsala na email 10.4.2016. Téměř po 2 měsících přesněji po 53 dnech od převzetí zboží zjistila dodané jiné zboží???

To je pro nás dosti nepochopitelné.Píše že si zboží rozbalila později, že se jednalo o dárek pro dceru, ale dítěti dávala dárek v zabaleném přepravním obalu? Brýle byly vloženy ve výsuvné originální krabičce, která nebyla nikterak zalepena a kdykoliv se na zboží mohla podívat, aniž by dárek (krabičku s brýlemi) poškodila.

Nejsme si vědomi, že by bylo zasláno jiné zboží. Po 53 dnech od převzetí zboží již nelze bohužel vyjít vstříc.
    Každé zboží si má kupující po převzetí zkontrolovat, zda je zboží v pořádku, zda se zboží nepoškodilo během přepravy atd... . Pokud něco není v pořádku, má nás o tom včas informovat, abychom i my mohli podniknout další kroky s dodavatelem.

Se zahraničním dodavatelem jsme taky vázáni smluvními podmínkami, které i my musíme dodržovat. Vzhledem k velkému časovému prodlení od převzetí zboží nám jakékoliv požadavky zahraniční dodavatel nebude akceptovat.

Reakce na další informace:

Paní se sankce vůbec netýkala, žádnou jsme po ní nežádali. Vůbec nechápeme, proč se o tom zmiňuje. Přepravní společnost PPL jí zásilku ba naopak doručovala 3x. První den změnila adresu, druhý den nebyla zastižena na jí požadované změněné adrese a až třetí den byla zásilka převzata.

Na otázku v dotazníku Heuréky Dorazilo zboží v pořádku? napsala:: ne, bylo poškozené.

Tuto informaci, že by jí přišlo zboží poškozené, jsme od ní v žádném případě neobdrželi.

Každý ať si úsudek o recenzi udělá sám.

JIMIKASPORT.

• dobré ceny
    • výběr zboží
    • nevím

zboží dorazilo v avizovanou dobu doručení,vše bylo v pořádku

• Výborná komunikace
    • Skvělé ceny
    • Spolehlivost
    • Žádné slabiny jsem nenašel

Skvělý eshop s produkty za výborné ceny.
    Nakupoval jsem zde poprvé, ale určitě ne naposledy.
    Jednoznačně doporučuji.

• Dodané zboží odpovídá nabídce,kvalitně zabalené,skvělá komunikace.
    • Trošku delší dodací lhůta,ale to jen díky tomu,že zboží je objednáváno v zahraničí,ale je na to při nákupu upozorněno,takže se to za slabinu pokládat nedá.

Doporučuji všem!!!!!!!!!!!!!

• Dobré ceny
    • Dodací lhůta

• dobrá cena

potřebovala jsem pro vnuky dárek k narozeninám

• dobre ceny
    • aktualizaci web stranek

zbozi ac na strankach tak ve skutecnosti nedostupne...ihned vraci penize takze necekate

• nepřehlednost, zlepšit filtr

• opravdu široká nabídka triček , značek
    • prozatím nic

• značkové sportovní zboží za slušnnou cenu.
    • nikde není uveden zahraniční dodavatel vašeho zboží pouze doufám,že to není Čína.

Dobrý

Reakce obchodu JIMIKASPORT

Děkujeme za Váš názor. Dodavatele z pohledu konkurenceschopnosti nezveřejňujeme. Můžeme Vám upřesnit, že se jedná o dodavatele z EU.

JIMIKASPORT

• Dvakrát jsem objednal od této firmy a docela velké objednávky. Už nikdy více !!! Ani jedna objednávka neproběhla v pořádku zboží buď dodavatel nedodal nebo ze dne na den po zaplacení z účtu na účet předem najednou dodavatel zboží prý "zdražil." Když jsem chtěl objednávku zrušit celou z důvodu nekompletnosti tak peníze zpátky nepošlou prý objednávku nelze zrušit jedině po zaplacení poplatku 400kč za zrušení objednávky. Komunikace s touto firmou ze strany firmy drzá a hrubky v emailu ani nepočítám. Balení v igeliťáku je navíc přinejmenším k pousmání ještě že neprodávají skleničky. :-D

Nedělat si naděje že to co se Vám líbí a objednáte si že Vám to přijde. Tahle firma Vám buď zboží dodá za cenu kterou nechcete, nebo dodá jen to co jí zbylo na skladě čeho se chtějí zbavit. A ještě pod poplatkem pokud chcete zrušit celou objednávku z důvodu nekompletnosti.

Reakce obchodu JIMIKASPORT

děkujeme za Váš názor. Na Vámi podanou negativní recenzi musíme důrazně reagovat.

Stručná rekapitulace:
    Objednal jste u nás krátce po sobě zboží ve dvou objednávkách. První objednávka 17 ks zboží v celkové hodnotě 1409,- Kč, druhá objednávka 6 ks zboží v celkové hodnotě 1023,- Kč. Převážně se jednalo o zboží se slevami většími jak 50%.

U první objednávky jste zvolil platbu předem a dopravu typu Uloženka. O úhradu jsme Vás museli upomínat. Po upomínce jste nás požádal o změnu v objednávce – způsob dopravy PPL a platby dobírkou. Vyhověli jsme Vám a změny provedli. Na naši ochotu Vašich dodatečných změn jste pozitivně reagoval emailem dne 14.1.2016 na naši emailovou adresu. Přikládáme obsah emailu:

„Děkuji moc za ochotu, jsem velmi spokojen obchod rád doporučím. Hezký den …….“

U druhé objednávky (cca po 10 dnech) jste opět zvolil platbu předem a dopravu typu Uloženka. Provedl jste úhradu. Bohužel u jednoho typu zboží zahraniční dodavatel změnil nákupní cenu (jednalo se o plavky v ceně 125,- Kč/ks). Za tuto nepříjemnost jsme se Vám omluvili a vysvětlili. Slušným způsobem jsme se na Vás obrátili, zda budete chtít zboží objednat i za novou cenu nebo Vám máme za toto zboží vrátit peníze zpět. Peníze za zboží jsme Vám převedli hned na Váš účet.

Nechápeme, proč se snažíte reagovat takovým negativním způsobem. Maximálně dle našich možností jsme se Vám snažili vyjít vstříc.
    Co se týká Vašeho názoru tzv. nespočet hrubek v emailu. Prověřili jsme historii všech emailů, které jsme Vám odeslali (nepočítáme automatické emaily přijetí objednávky, objednání, odeslání atd.). Narazili jsme na chybu ve slově srozuměn (srozumněn), za kterou se omlouváme.

Rekapitulace:
     Snažíme se pro zákazníka o co nejnižší ceny.
     Způsob balení je vždy podle druhu zboží.
     Nedodáváme jiné zboží, než jaké si zákazník objednal.
     Pokud dodavatel změnil cenu, žádáme o souhlas zákazníka. Jedná se o výjimečné situace. Tato situace technicky může vzniknout aktualizací velkého množství dat s dodavatelem (cca více jak 40.000 druhů zboží). Zboží s dodavatelem se nám aktualizuje minimálně 1x za den.
     Zboží skladem nedržíme.

JIMIKASPORT

• přehled

spokojenost

Siroký výběr,super ceny a rychlé vyřízení objednávky,můžu doporučit!

Tento obchod doporučuji skvělé ceny, perfektní jednání spokojenost

• Svetr o který mně hlavně šlo,tak už nebyl na skladě a dostala jsem zbytek ojednávky,kterou bych jinak nedělala.

Pokud je zboží nabízeno, mělo by být i na skladě. Kvalita zboží odpovídá slevněné ceně.Vysoké poštovné a balné - zalepený igelitový sáček

• Nízké ceny
    • Vyber
    • Obchod nedodal nabizene zboží po potvrzení objednávky

Přes lákave ceny a velký výběr , nabízí zboží kterém není schopno dodat

• delší dodací lhůta

doporučuji i přes ....

• pěkné zboží
    • dobrá cena
    • rychlost doručení

Celková spokojenost.

Skvělé ceny, pěkné zboží. Nebylo skladem, ale i tak mi zboží došlo do týdne, takže velká spokojenost! Komunikace e-shopu také svělá. Doporučuji!!!