Objednal som tovar ktory pisal ze je skladom, zaplatil som kartou po objednavke do 10 min.
    po niekolkych dnoch sa nic nemenilo so stavom objednavky tak som zavolal a pytal sa na moj tovar tak ze zabudli sa ozvat atd... ale ze tovar nieje skladom je nedostupny a td. tak ze zrusia objednavku a peniaze vratia. tak cakam na vratenie penazi

Místo Kolečko skládací Umbria 56litrů za 2250 Kč přišlo jiné, vyrobené v Číně, které v jiných e-shopech nabízejí o 1000 Kč levněji. Krabice několikrát přelepovaná - bylo jasné, že šlo o vrácené zboží, nebo přeprodej. V recenzích jsem četl o problémech jiných zákazníků při odstoupení od smlouvy a vrácení peněz, takže to ani nezkouším, ale tady již nikdy nakupovat nebudu!!!!!!

Na objednávku mi nepřišla žádná zpětná vazba. Tudíž jsem nevěděla, zda je objednávka přijatá. Když zboží dorazilo, jedná velká katastrofa, krabice ponicena a v ní nahrazeny snad všechen odpad co se kde našel. Zboží ROZBALENE, a poničené...

• Neinformovanost u nedostupného zboží na které čekám od dodavatele
    • Nepotvrzení obdržené platby

Do obchodu jsem předem volala, abych se informovala, zda se jedná opravdu o produkt, který hledám. Vše mi bylo potvrzeno, nakonec mi stejně přišel jiný produkt ( který není totožný s tím, co jsem si objednala, ani s názvem na faktuře). Nyní již týden řeším vrácení produktu, kdy odmítám hradit dopravu zpět, neboť nedošlo k pochybení z mé strany, ale strany obchodu. Ze strany obchodu se vše táhne, slibují, ale neřeší.

• Rychle dodání
    • Zboží přišlo odřené
    • Špatná komunikace

Objednala jsme si jezdecký bič. Ne zrovna levný. Za tu cenu, bych očekávala lepší kvalitu. Bič přišel odřený. Psala jsem email, že se tak stalo, žádná odpověď žádná omluva, kompenzace. Zboží nebudu posílat zpět, abych zbytečně musela na poštu, platila poštovné, ne moji vinou... Stát se to může, ale příště raději nakoupím v jiném jezdecké obchodě.

Nabízené zboží není skladem,kdo ví,jak dlouho se musí čekat. Proč???

mají hovno, z pěti věcí tři nelze dodat.
    PROČ JSOU V NABÍDCE

• Obchod zrušil objednávku zcela bezdůvodně, údajně se mi nemohli dovolat na mobil , potom mi paní prodavačka řekla, že bič není skladem. Vzhledem k tomu, že bylo na eshopu zboží označeno jako IHNED k dodání, je celé jednání tohoto obchodu pro mě velice neprofesionální a naprostým zklamáním. Zboží jsem objednávala v úterý a v pátek se dozvím, že nebude. Navíc to byl dárek. Tenhle obchod rozhodně nedoporučím nikomu.

špatný eshop, špatná komunikace NEDOPORUČUJI

• Rozsáhlý sortiment
    • Lidové ceny
    • Nepřehledné stránky (málo filtrů)
    • Pouze jedna doručovací společnost
    • Nemožnost platit předem
    • Chybné údaje na stránkách (zboží skladem - není skladem)

Chápu, že občas se chyba stane, ale bohužel se mi stalo již podruhé, že na stránkách bylo zboží skladem a nakonec nebylo. Vyhledávání zboží by určitě zpříjemnil nějaký filtr (vyhledávání pouze podle druhu zboží které hledám např. udidlo, při tolika položkách v e-shopu je zbytečně zdlouhavé)

• Nabízí zboží, ktré nemají na skladě

• Dobré ceny
    • Relativně bohatý výběr
    • Špatné obrázky u výrobků - poslané jiné produkty

Po objednání zboží (uzdečka)došlo jiné zboží, než je uvedené na webových stránkách

• Přehlednost
    • Dlouhá dodací lhůta
    • zboží jsem stále nedostal nulová komunikace