Přepravní služba to zmastila a prodejce to neřešil.

• Velmi dlouhá dodací lhůta

neaktualni informace zbozi na sklade, komunikace.zbozi objednano 4.1. dle informace na strance zbozi skladem s dorucenim 6.1. po dotazu na stav objednavky prisla informace od prodejce ze zbozi neni skladem, predpokladany termin doruceni 11.1. zbozi doruceno 15.1.

Reakce obchodu JenDobreHry.cz

s vaší recenzí bohužel nemůžeme souhlasit.

V době objednání nebylo zboží skladem, což vždy pravdivě na e-shopu komunikujeme. U produktu to bylo viditelně označeno, včetně dodací lhůty je 3-7 dní. Že zboží není skladem je vidět i v souhrnu objednávky před jejim potvrzením a následně v e-mailu s potvrzením objednávky.

Doručení 6.1., jak uvádíte, jsme vám nikdy slíbit nemohli, neboť je to sobota, v tyto dny dopravci nedoručují a v e-shopu víkendové datumy pro doručení nezobrazujeme.

Je ale pravdou, že díky spoždění dodávky od výrobce jsme vaši zásilku nakonec odeslali o 2 dny později, než jsme původně předpokládali. A jelikož odeslání bylo v 12.1., což byl pátek, tak se doručení uskutečnilo až v pondělí 15.1.
    Za toto opoždění dodávky o dva dny se vám omlouváme.

www.jendobrehry.cz

• Zboží přišlo za dost dlouhou dobu od objednávky, následně byla poměrně krátká doba k vyzvednutí zboží

Dlouhá doba od objednávky do doručení, následně krátká doba k vyzvednutí, zboží je poškozené uvnitř v krabici, což je velká škoda, když jde o dárek. Těžko už můžete zboží vrátit, když si dárek dítě rozbalí pod stromečkem, že? Velké zklamání, to by se v obchodě nestalo...
    Takže poučení pro zákazníka. Levnější zboží = není zaručená kvalita.

Reakce obchodu JenDobreHry.cz

velmi mě mrzí, že máte takovouto zkušenost.
    Dovolte, abych na jednotlivé body reagoval.

Doba vyzvednutí je dána podmínkami Uloženky, sama jste si tento typ dopravy vybrala.

Občas se může stát, že obsah krabice hry je nekompletní nebo některé prvky jsou poškozené. Toto se samozřejmě dá u nás bez problémů reklamovat a ve spolupráci s výrobcem vám obratem dodáme chybějící nebo poškozené komponenty. Škoda, že jste nás nekontaktovala, mohlo to být už k vaší spokojenosti vyřízené.

Pokud došlo k poškození během přepravy a krabice byla viditělně poškozená, pak takovouto zásilku nepřebírejte, reklamujte ji u dopravce a informujte nás. Zajistíme vám obratem zaslání nového kusu.

Dnes se s vámi spojím ohledně poškožené hry a dáme to spolu do pořádku.

www.jendobrehry.cz

Ok obchod, jen používají externí službu pro skladování a zasílání zboží (takže se jedná v podstatě jen o obchod, který se zbožím jen obchoduje a fyzicky jej má u externí firmy) a balení bylo odfláknuté (nejsem příznivcem několika krabic v sobě, ale pootevřené, staré a málo přelepené balíky, jako v tomto případě ve mě důvěru nevyvolávají)....

Dobrý den, pane Moravčíku,

děkuji za vaše hodnocení.

Přijměte, prosím, moji omluvu za nedostatečně kvalitní balení vaší zásilky. Věřím, že se jedná o ojedinělý případ, budeme se samozřejmě snažit takováto pochybení eliminovat. Vždy je samozřejmě co zlepšovat.

Jelikož je naším cílem poskytovat vám zákazníkům velmi kvalitní služby a zboží dodávat ve velmi krátkém čase, využíváme pro zajištění logistiky profesionální logistickou společnost eSkládek, které je sesterskou organizací společnosti Uloženka. Díky tomu jsme schopni zajistit logistiku na vysoké úrovni, dodávat zboží do druhého dne a přesto vám nabídnout atraktivní ceny.