Tuna tuku, minimum masa. Příšerný.

Reakce obchodu Jamón

Děkujeme za zpětnou vazbu. Snažili jsme se vás kontaktovat, ale neúspěšně. Neznáme tedy detaily vaší stížnosti a můžeme se pouze domnívat, co se přesně stalo. Objednal jste si sušenou přední nohu z iberského prasete - výrobek, který je 100% podmíněn anatomií zvířete. Nelze při sušení dodat více či méně tuku apod. Iberská černá prasata mají skutečně více tukového krytí než jejich "bílí" bratranci. Tuk má ovšem vysoký podíl nenasycených mastných kyselin a v případě prasat chovaných ve volném výběhu žaludových hájů navíc aroma po žaludech a bylinkách, kterými se prase krmí. Možná jste také krájení jamónu vzdal ještě ve fázi vrstvy tuku, kterou níže nahrazuje vrstva masa viz podrobný návod na krájení. Ať je to tak či onak, byli bychom rádi, když byste nám zavolal, abychom vám mohli nabídnout nějaké řešení, které vám udělá radost. S přátelským pozdravem, za jamon.cz, Lukáš Beneš

• Kvalita šunky absolutně neodpovídala ceně !!!!!!

Reakce obchodu Jamón

je nám velice líto, že jamón neodpovídal vašim představám. Nemáme bohužel od vás jakékoliv konkrétní informace ohledně důvodu vaši nespokojenosti, a je pro nás proto velice těžké cokoliv činit. Velice rádi bychom se dozvěděli jakékoliv podrobnosti vaší reklamace, ale dosud se nám to bohužel nepodařilo.

Vámi objednaný jamón pochází z vlastního chovu výrobce a je opakovaně oceňován na soutěžích sušené šunky ve Španělsku.

Budeme se však přesto samozřejmě snažit nalézt řešení k vaší spokojenosti.

S pozdravem,

Lukáš Beneš
    Jamón s.r.o.

Maso bylo hoodne mastne, temer pulka byla na vychozeni.

Reakce obchodu Jamón

Hezký den, opravdu nás mrzí, že jste nebyl s objednávkou spokojen. Při svém nákupu jste si vybral vykoštěný jamon de bellota. Jde opravdu o maso s výrazným tukovým mramorováním a až třetinovým podílem svrchního tuku. To ovšem je právě to, co dělá z tohoto masa nejuznávanější masovou specialitu na úrovni hovězího wagyu a je proto uznávaná mezi špičkovými kuchaři. Jamón ibérico de bellota patří díky většímu množství rozplývajícího se máslového tuku s chutí oříšků mezi speciality typu kaviár nebo husí játra. Je nám tedy jasné, že ne všichni tyto delikátní vlastnosti ocení. Pro příště bychom tedy doporučili ve Vašem případě vybírat mezi základnějšími (více libovými) typy sušených šunek například serrano. Pokud budete chtít, rádi Vám příště poradíme, abyste vybral kus dle Vašich očekávání. Jsme si jisti, že budete spokojen jako drtivá většina našich zákazníků.

• Přehlednost stránek
    • Dobrá komunikace
    • Velký výběr
    • Luxusně působící zboží
    • Balení v jakém zboží přišlo a celkově estetika

Objednávala jsem 3španělské salámy-jako delikatesy,na které v obchodě nenarazíte a měl to být dárek. Na fotkách to vypadalo velmi chutně a celkově stránky vytvářely dojem,že je to něco exkluzivního. Ale salámy mi přišly zabalené příšerně. Pouze ve vakuově baleném igelitu,který se nikdo neobtěžoval ustřihnout ani na délku salámu takže je to obrovské a na tom přilípnutá nevzhledná červená a bílá samolepka,jen tak hozené do krabice. Navíc jeden ze salámů ani nebyl ten který jsem objednala a celkově to vypadalo jak kdyby mi někdo poslal uherák z kauflandu. Ani nevypadají vůbec tak chutně jako na fotkách. Chtěla jsem to dát jako dárek člověku který je gurmán a estét,styděla bych se,kdybych mu to takto předala.

Reakce obchodu Jamón

Je nám velice líto, že balení neodpovídalo vaší představě. Salámy, které jste si objednala, pochází z velice malého secadera ve vesničce Laujar a jejich předností je naprostá autenticita, absence jakýchkoliv chemických aditiv a intenzivní chuťový zážitek. Suší je na čerstvém vzduchu Antonia Cortés se svojí dcerou ve velice jednoduchých podmínkách a důraz klade na chuť samotného produktu, nikoliv na obal. Je to možná škoda, ale raději se koncentrujeme na autentické produkty bez chemických konzervantů a marketingového pozlátka.

• zboží bylo plesnivé

Reakce obchodu Jamón

Dobrý den, velice se omlouváme, přišlo-li zboží plesnivé. Při přepravě došlo pravděpodobně k poškození obalu a na povrchu se vytvořila plíseň. Zboží bychom vám byli samozřejmě rádi vyměnili, pokud bychom o problému věděli. Výměnu samozřejmě rádi provedeme i nyní, pokud máte zájem.