• Nejsou schopni dodržet nabízené termíny

děkujeme za Váš názor.

Předmětem objednávky byla myčka Bosch SPI 69T55EU. Zboží bylo v době objednání označeno jako „skladem na externím skladě“ Tato informace je komunikována také v košíku před odesláním objednávky. O termínu dodání jste byl neprodleně informován telefonicky.

V případě, že objednáte zboží, které není skladem na některé z našich poboček nejsme schopni zaručit jeho rychlé dodání.
    Za způsobené komplikace se Vám omlouváme.

iVIKI.cz

• Varuji všechny, co si zde chtějí něco koupit.
    Klidně pošlou zboží používané-vrácené s poškozeným obalem.
    Doufám, že zakoupené zboží bude aspoň řádně fungovat.

děkujeme za Váš názor.

Předmětem objednávky byla žehlička Tefal FV 9650E0 koupená dne 8.12.2014.
    Použité nebo vrácené zboží nenabízíme k dalšímu prodeji.
    Mrzí nás, že jste nebyla spokojena. Měla jste nás kontaktovat zpět - zboží by jsme Vám obratem vyměnili. Práva odstoupení od smlouvy ve 14 denní lhůtě jste se rozhodla nevyužít.
    Za způsobené komplikace se Vám omlouváme.

iVIKI.cz

• Poměrně široká síť poboček a míst pro osobní vyzvednutí
    • Skladovost na webu neodpovídá skutečnosti a tím i dodací lhůta

Objednali jsme vysavač uvedený jako skladem, takže by měl být připraven k vyzvednutí do 3 pracovních dnů. Zaplacen byl online kartou, takže ihned. Po dvou pracovních dnech jsem volal, jestli už je připravený k vyzvednutí (měl jsem cestu poblíž pobočky) a bylo mi sděleno, že zatím ne, ale je na jiné pobočce. Další den mi volali, že se jim zpozdila dodávka od dodavatele a termín dodání se tak posouvá v podstatě o týden. Jak je to možné, když byl skladem a to i po celou dobu čekání na dodání, to mi nikdo nevysvětlil ani mailem, kterým jsem se na tuto skutečnost dotazoval.
    Komunikace fakt špatná a informace o vyřizování objednávky také.

Dobrý den pane Frýborte,

přijímáme Vaši kritiku a omlouváme se za zpožděné dodání zboží. Měl jste být ihned po objednání informován o tom, že zboží není aktuálně skladem a že jej pro Vás objednáme u dodavatele s dodáním na Vámi vybranou pobočku.
    Zboží bylo nakonec dodáno za 8 pracovních dnů od přijetí objednávky.
    V předvánočním čase, se značným nárůstem objednávek, se může přihodit, že nastane z naší strany toto zaváhání.

iVIKI.cz

• Jedinou výhodou, je osobní odběr na prodejně v okolí mého bydliště.
    • Komunikace! Komunika s objenávajícím, byla téměř nulová. Zboží jsem objednala v neděli v pondělí mi napsali: Vaše objednávka je ve stavu "zpracovává se". Poté jsem do pátka nevěděla nic o mé objednávce. Dodací lhůta na prodejnu- hrozně dlouhá.

Pro mě to byl nevyhovující obchod, hlavně po stánce komunikace a dodací lhůty.

Dobrý den Andreo,

omlouváme se za dlouhou dodací lhůtu, která vznikla při převozu zboží mezi našimi prodejnami a špatnou komunikaci směrem k Vám.
    Udělali jsme opatření, aby se tato chyba v budoucnu u dalších zákazníků neopakovala.
    Jako kompenzaci Vám můžeme nabídnout 5% slevu na jakékoliv zboží nakoupené v našem e-shopu.

SlevyElektro.cz

• Nevím
    • Dle popisu v e-shopu měl být objednaný kuchyňský robot s celým příslušenstvím, po dvou telefonátech mi prodejce vysvětlil, že jsem nepochopila popis zboží, že se jedná o základní model. Objednávku jsem tedy zrušila a krátce poté byl změněn v e-shopu popis zboží...

Je možné, že je to dobrý obchod, avšak z mé jediné zkušenosti jsem nabyla negativního dojmu. Férové by mi přišlo, aby obchod vzal zodpovědnost za chybný popis zboží v e-shopu na sebe a prostě dodal to, co jsem objednala. Takhle ze mě udělali vola a nabídli mi za extra příplatek dokoupit příslušenství, co mělo být v ceně. To není slušné chování k zákazníkovi...

Dobrý den Babeto,

omlouváme se, za chybný popis produktu, na který jsme přišli po Vaší objednávce. Popisy produktů přebíráme z oficiálních stránek dodavatelů ale, i tak se nám může stát, že uděláme chybu. Aby nedošlo k problémům i u dalších zákazníků, tak jsem samozřejmě popis upravili podle skutečných parametrů. Hodnota příslušenství, které chybělo u kuchyňského robota dosahuje téměř 2/3 ceny robota. Proto jsme nebyli schopni Vám jej dát zdarma.

Milan Petřík

• Oznámení telefonicky, že je zboží na cestě a příští den bude v obchodě k vyzvednutí. V obchodě však bylo až čtvrtý den, takže jsem tam byl 3x pro zboží. Při nákupu jsem strávil dost zbytečného času.

Dobrý den pane Brychto,

omlouváme se za špatnou komunikaci z naší strany. Pokud jsme Vám slíbili dodání do druhého dne, mělo se tak stát nebo jste měl být z naší strany informován o změně v dodání.
    Pro příště budou informace z naší strany přesné a včas.

Milan Petřík

• Pozor na uvádění dostupnosti zboží na skladě.
    Zboží jsem objednal a při osobním vyzvednutí bylo zjištěno, že zboží není na skladě.

objednali jsme si tlakový čistič, na prodejně byl hned druhý den, ale jiný typ a prodavač nás neustále přesvědčoval, že jsou úplně stejné. Po odmítnutí jsme museli čekat další dny na námi objednané zboží.

Byla to ve srovnani s jinymi obchody přijatelná cena,ale bohužel přes počet kusů na skladě a to 1,nebylo na skladě nic.

děkujeme za Váš názor.

Zboží, které jste objednal bylo ve výprodeji s tím, že jsme měli pouze jeden poslední kus.
    Bohužel na toto zboží přišlo více objednávek a vzhledem k tomu, že nějakou dobu trvá než se tento stav promítne do našeho systému tak došlo k této situaci.
    Omlouváme se Vám za způsobené komplikace.

iVIKI.cz

• Slabá komunikace ze strany obchodu ohledně stavu objednávky.

Slabá komunikace ze strany obchodu ohledně stavu objednávky. Po týdnu od objednání, kdy se mi nikdo neozval, jsem objednávku rušila a teprve v tu chvíli se mi někdo ozval o stavu objednávky.

• nízké ceny
    • vše "skladem", bohužel skladem asi někde jinde
    • ! ani po 14 dnech zboží vedené "skladem" stále nedorazilo, výmluvy personálu obchodu směšné.

děkujeme za Váš názor.

Zboží, které jste objednal bylo v době objednání uvedeno chybně jako „skladem“. Naše skladové zásoby jsou pečlivě kontrolovány, nicméně zde došlo k chybě stavu skladu. Dodavatel nám také bohužel posunul termín dodání, což prodloužilo čekací dobu.
    Nyní je ale již zboží odesláno na Vaši adresu, takže ho můžete očekávat během zítřejšího dne.
    Omlouváme se Vám za způsobené komplikace.

iVIKI.cz

Po deseti dnech jsem se emailem zeptal kdy bude zásilka dodána. Odpověděli, že druhý den.
    Přepravce se nijak neohlásil, zboží nedoručil a po týdnu přišlo storno objednávky... Toť vše.

děkujeme za Váš názor.

Omlouváme se ze potíže, které vznikly na naší straně.
    V případě jakýchkoli dotazů či problému nás můžete kontaktovat na tel.: 725 831 361 budeme se Vám snažit vyjít maximálně vstříc.

iVIKI.cz

Kupovali jsme zde vysavač, nicméně jsme dostali jiný model, než jsme objednávali,ale na faktuře je napsaný objednaný model. Nechtělo se nám platit poštovné za reklamaci, které u tak těžkého vysavače, by bylo dost vysoké.
    A zase bychom museli čekat, proto jsme se rozhodli si zboží ponechat, ale vzhledem k tomu, že tento model má obsahovat nějáké příslušenství navíc, které jsme v balení neobjevili, navíc byl ulomený držák sáčku, což nám nevadí, protože vysavač používáme jen k šampónování, myslíme si, že tuto záměnu obchod udělal úmyslně, proto nedoporučujeme

děkujeme za Váš názor.

Nevidíme žádné pochybení z naší strany. Na základě naší telefonické domluvy jsme si společně odsouhlasili záměnu za jiný (lepší) model, u kterého není stejné příslušenství jako u původního modelu – o čemž jste byla informována a což nám bylo také Vámi odsouhlaseno.

Nemáme od Vás také žádnou informaci o tom, že byl objednávkou nebo vysavačem nějaký problém (ulomený držák sáčku) Pokud se nedozvíme, že jste s Vaší objednávkou zaznamenala nějaký problém pak Vám bohužel nemůžeme pomoci.

iVIKI.cz

• Laká na dárek k objednavce vybraného zboží
    • Uvádí že má zboží skladem,ale není to pravda.

Po potvrzení objednavky mailem mne nasledne volal zastupce obchodu ze zbozi neni skladem a ze tento mylny udaj jiz na netu opravili.Zbozi melo udajne prijit do konce tydne.Jiz se vsak nikdo neozval.Neserioznosti obchodu iVIKI jsem ztratil 14 dnu,nez jsem pochopil,ze si zbozi(jednalo se o odstavnovac Moulinex)musim koupit jinde.Obchod nedoporucuji!

děkujeme za Váš názor.

Zboží, které jste objednal bylo v době objednání uvedeno chybně jako „skladem“. Naše skladové zásoby jsou pečlivě kontrolovány, nicméně zde došlo k chybě stavu skladu, za což se Vám omlouváme.

K další chybě došlo, když Vás kolega, který má tuto položku zboží na starosti v dohodnutém termínu nekontaktoval, i tato skutečnost nás mrzí.
    Vzhledem k tomu, že objednané zboží je stále nedostupné, nezbývá než čekat na naskladnění. Samozřejmě Vás také telefonicky kontaktujeme, pro domluvení dalšího postupu.

• ceny
    • komunikace,lži

Zboží bylo uváděno jako skladem po týdnu čekání byl strohý email že zboží není skladem a zda li zboží stále chceme tak sme potvrdili že ano a čekáme zase týden bez reakci... telefoní komunikace nepomáhá. NAKUPUJEME STÁLE PŘES INTERNET ALE TOHLE JSME JEŠTĚ NEZAŽILI. takoví prodejci odradí od internetové nakupování.

děkujeme za Váš názor.

Zboží, které jste objednala (myčka) nebylo uvedeno v době objednání jako „skladem“.
    Objednávka byla vytvořena 12.3 a jelikož jsme se Vám tento, ani následující den na uvedené telefonní číslo nedovolali, kontaktovali jsme Vás proto 13.3 emailem, ve kterém jste byla informována o nedostupnosti a nejbližším možném termínu případného dodání (nikoli tedy týden jak uvádíte). S tímto termínem jste navíc sama souhlasila.

Vzhledem k tomu, že se prozatím nezměnila dostupnost produktu (zboží je novinka), a že společně domluvený termín dodání ještě nenastal, nemáme tudíž pro Vás žádné nové skutečnosti, o kterých bychom Vás mohli informovat.

Naopak za čekání (i když nebylo způsobeno naší vinou) jsem Vám nadstandardně slíbili jako bonus k myčce kompletní mytí zdarma.

iVIKI.cz

• Normalní akorát zařízení bylo nefunkční
    • Prodalo mi zařízení, které bylo nefunkční

Pokud koupím zařízení, které má tři funkce - chlazení, topení, odvlhčování a ani jedna funkce není funkční.
    Topení - po 4 hod provozu vstupní a výstupní teplota stejná
    Chlazení - po 4 hod provozu vstupní a výstupní teploza stejná
    Odvlhčování - po 4 hodinách provozu ani kapka kondenzátu
    Toto jsem opakoval dva dny po sobě a nic -
    zařízení funguje jako ventilátor - za ty peníze nekup to - spokojenost veliká, hromadu času se zkoušením, vracením atd. s úplně nefunkční klimatitační jednotkou

Bylo mi slíbeno, že do týdne mi vrátí peníze je to 12 dní a nic

Radek Janoš

děkujeme za Váš názor.

Omlouváme se za vzniklé potíže, nicméně neumíme ovlivnit technické specifikace ani funkčnost výrobku, který jste zakoupil.
    Jelikož jste nebyl s výrobkem spokojen a využil jste Vaše právo vrátit výrobek ve 14 denní lhůtě vracíme Vám peníze na Vámi zaslaný účet.
    Na vrácení peněz máme ze zákona 30 dní, nicméně se snažíme každému zákazníkovi vyjít vstříc a vše vyřídit v co nejkratší době, takže je můžete v nejbližších dnech očekávat.