• Zajímavé ceny a slevy na PC komponenty a příslušenství.
    • Nabídka zboží podobná jako v digitoru.
    • Rychlé dodání i při platbě přes účet.
    • Nejsou moderní metody online plateb.
    • Faktura pouze elektronická.
    • Poštovné přes čekou poštu je vyšší i při platbě předem.
    • Trochu mate mail o zasílání balíku z uloženky na českou poštu.

V obchodě jsem koupil luxusní komponenty za dobrou cenu.
    Zboží přišlo rychle, dobře zabalené, nemám výhrad.

• Nemá
    • Prodává použité zboží

Nedoporučuji

Reakce obchodu IT-Smart

Vážený zákazníku, pokud jste obdržel zboží které neodpovídá popisu, stačí nás kontaktovat a chybu ihned napravíme. Veškeré výrobky pochází z oficiální české distribuce a jsou zabaleny, popř. zataveny v ochranných fóliích a některé i včetně ochranných plomb. Rozbalené, nebo opravené výrobky jsou označeny v názvu i popisu produktu.
    Není ovšem vyloučeno pochybení při expedici ze skladu, které při sebevětší snaze nemůžeme zcela eliminovat. Každopádně nás prosím nejprve kontaktujte, protože vše vyřešíme obratem. Děkujeme za vaše hodnocení a přejeme Vám hezké dny.

• Nízká cena
    • Zboží dorazilo včas
    • Přehledné webové stránky

I když tento eshop není moc známý, dokáže se trumfnout i populární eshopy. Přehledný web, rychlá doprava a hlavně nízká cena (alespoň u mnou objednané zboží). Takže není co dodat, tento obchod bych určitě doporučil.

S nákupem jsem byl spokojen, z mé strany vše v pořádku, včetně komunikace s panem majitelem. Doporučuji!

• nízké ceny zboží
    • rychlé doručení
    • možnost zasílání přes Zásilkovnu

Obchod má velmi slušné ceny a široký sortiment zboží. Opravdu jsem byla mile překvapena rychlostí doručení zásilky. Večer jsem objednala a druhý den bylo zboží na cestě. Super. Mají slušné ceny za dopravu a možnost zasílání přes Zásilkovnu s hodně dobrou cenou, což je paráda. S nákupem jsem byla velice spokojená a rozhodně tento obchod doporučuji.

• Přehlednost , ceny
    • o žádných nevím

Naprostá spokojenost

• Třetinová cena grilu, nez v jiných obchodech. Levná doprava pres Zasilkovnu.
    • Nevím.

Nakupoval jsem přes srovnání cen, tam kde bylo nejlevněji a nejvhodnější doprava, takže nemůžu moc hodnotit. Ale odeslání bylo nejbližší pracovní den.

S obchodem jsem naprosto spokojena, bohužel jsme ale nemohla být u předání balíčku, který přišel trochu poškozený, chyba je jistě na straně dopravce, přesto bych obchodu doporučila skleněné zboží zabalit třeba do dvou vrstev fólie. Na váze se odštípl kousek skla z horní části, což ovšem nijak nevadí funkčnosti váhy. Obchod doporučuji.

• Rychla expedice objednavky
    • Informace o predani poste
    • Dodrzeni terminu dodani
    • Automaticke zaslani faktury samostatne

Doporucuji!!!

• ceny

vřele doporučuji, super obchod - preferuji malé eshopy, takto peníze zůstanou aspoň v ČR

• Přehledné stránky, rychlé dodání

Široký rozsah zboží, rychlé dodání

Nebyl ´do´dán ná´vo´d ´v ´češtině

Reakce obchodu IT-Smart

Vážení zákazníci,
    pokud nenajdete v balení výrobku český návod, kontaktujte nás prosím. Veškeré manuály máme k dispozci a zašleme Vám je v PDF. Děkujeme

nemám žádné výhrady

• Vyber z pohodli domova,velky vyber,dobre ceny.
    • -

Obchod muzu doporucit,velice rychle odeslani zbozi.
    Spokojenost s nakupem.

• výběr

OK

• Objednal jsem dárek k narozeninám, který měl dorazit v pátek. Dle instrukcí jsem objednal před 12hod. aby dorazil do 24hod.
    • Bohužel dorazil až v pondělí a to mi ještě dopravce zavolal "že prý nemá cestu kolem, tak mi doručí balíček až druhý den !!! " Měl jsem chuť ho poslat kamsi a objednat jinde!

S obchodem jsem spokojen, jenže doprava je příšerná.

• velký výběr, dobré ceny
    • --