Zboží nebylo dle popisu

napájecí kabel si musím dokupovat zvlást + nešel avg přístup.

Reakce obchodu IT-bazar

Dobrý den, kabel je potřeba dokoupit jak je uvedeno v informacích u produktu. Hardware počítače nemá s přístupem k AVG žádnou souvislost, mrzí nás tedy Vaše nízké hodnocení.

• Prodávají nekompletní-nefunkční zboží

Když vám prodají s klidným svědomím dokovací stanici pro notebook bez napájecího zdroje, nemůže jít o seriózní obchod. Na webu to sice mají napsáno, ale já jsem tak trochu důvěřivec a nenapadlo mě, že mi za skoro 1500 Kč pošlou jen nefunkční kousek plastu. Hold jsem se nechal napálit. Půl hvězdy dávám za tuto cennou lekci.

Reakce obchodu IT-bazar

Dobrý den, Vaše reakce je opravdu zajímavá. Sám jste si na ni odpověděl, pokud je u dokovací stanice viditelně psáno BEZ ZDROJE, pak k Vám opravdu přijde BEZ ZDROJE. Myslím, že o napálení zde opravdu nemůže být řeč. Navíc, pokud jste nepsokojen, nic Vám nebrání zboží zaslat zpět.

• Nedodržení dodávky dle objednávky. Naiistalovaný jiný OS než byl objednaný. Nefunguje CD mechanika.

Reakce obchodu IT-bazar

Dobrý den, zde se omlouváme za chybu, systém byl dodán 64bit míst objednaného 32bit. Mechaniku jsme Vám již zaslali novou a systém vyřešíme dle mailové dohody s Vámi.

• Bohužel chtěl jsem zakoupit položku .ale již vystavené zboží bylo prodáno....Nespokojenost!!!!

Na tomto PC nelze bez dalšího nákupu nastavit internet

Reakce obchodu IT-bazar

Dobrý den, na všech počítačích od nás kde je síťová karta internet funguje. Pokud nejde u Vás, je zřejmě nutné kontaktovat Vašeho poskytovatele s žádostí o nastavení. Děkuji