Bez udání důvodu obchod objednávku zrušil

Reakce obchodu iSPACE.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Vždy když rušíme objednávku kontaktujeme zákazníka s důvodem storna. Pokud máte zájem se ještě na cokoli zeptat ohledně Vaší objednávky neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle +420 241 021 666.
    Přeji hezký den,
    tým iSpace

Týden od objednání a zaplacení produktu, který byl skladem k okamžitému odeslání. Produkt ovšem stále nedorazil a jediná informace, která přišla emailem, byla, že daný produkt dva dny po mém objednání a zaplacení doprodali. Na mou reakci emailem už odpověď nepřišla.

Reakce obchodu iSPACE.cz

velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost s naším e-shopem. Tím, že neustále rozšiřujeme náš sortiment, tak se nám bohužel občas stane, že u zboží které je ve výprodeji dojde k doprodeji skladových zásob. Vždy se ale snažíme kontaktovat klienty nejprve telefonicky a teprve poté jim napsat email. Pokud to jde snažíme se nabídnout i jinou barevnou variantu daného produktu.
    Přejeme hezký den,
    tým iSpace

Nechápu tyto pseudo akce a pseudo obchodníky. Nabídnou něco za mimořádnou cenu a pak se diví že si to spousty lidí objedná.

Reakce obchodu iSPACE.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost s naším obchodem. Jsme vždy rádi, když si u nás klienti objednávají produkty. Někdy se bohužel ale stane, že některé zboží je v omezeném počtu na našem skladu a dále se již nenaskladňuje. Jedná se o takzvaný výprodej, proto jsou produkty o něco levnější. V tom případě bohužel nemůžeme zaručit dostatečné množství kusů pro všechny. V opačném případě se snažíme mít veškeré produkty skladem abychom vyhověli všem zákazníkům.

Pěkný den,
    Tým i Space

• Opožděné doručení
    • Pomalá komunikace podpory
    • Nezasilaní sledovacích dat

Reakce obchodu iSPACE.cz

děkujeme za vaše hodnocení, na nedostatcích jistě zapracujeme. Rychlost a komunikaci s dopravní společností však nelze ovlivnit. Doufáme, že na nás nezanevřete a v budoucnu u nás ještě provedete další nákup produktů, který se snažíme neustále rozšiřovat.

• Chtěl jsem mobilní tel. 15 pro na splátky a vůbec mi to neslo dokončit nakup

Reakce obchodu iSPACE.cz

mrzí nás, že se Vám nepovedlo dokončit Váš nákup. Občas může přesměrování na stránky poskytovatele úvěrových služeb váznout, nicméně nic nebrání tomu, udělat objednávku novou a celý nákup dokončit.

Těšíme se na Vás příště a přejeme pěkný den,

• nízká cena
    • zboží skladem
    • sice nízká cena, ale zboží nedostanete
    • sice skladem, ale zboží nikde

V tomto obchodě jsem se pokusil nakoupit poprvé a naposled

Vážený zákazníku,
    děkujeme za zpětnou vazbu. Poprosíme Vás však kontaktovat nás s podrobnostmi ohledně nákupu. Pokud jste zboží neobdržel, jedná se o nestandardní situaci, kterou vyřešíme.

Předem děkujeme a přejeme příjemný den,
    Tým iSpace

• Nabizeji zbozi ktere neni skladem

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, je pro nás velmi důležitá. V případě Vaší objednávky došlo patrně k rychlému vyprodání zásob, což se pomalu projevilo v zásobách e-shopu. Za tuto situaci se omlouváme a těšíme se, že dáte našemu obchodu v budoucnu příležitost Váš dojem napravit.

• VŠE

Na stránkách inzerují produkty které reálně nejsou skladem. Po vyřízení úvěru a schválení jsem zjistil že mnou vybraný produkt není skladem i když jej i v době oznámení o nedostupnosti stále inzerovali na svém webu. Ještě horší je fakt, že pokud bych se nedotazoval jak to vypadá s expedicí mého proutku pak bych asi čekal do teď. Nikdo se mi bohužel ani neuráčil ozvat že jim produkt chybí. Obj. stornováno a zakoupeno u jiného prodejce.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, je pro nás velmi důležitá. V případě Vaší objednávky došlo bohužel k rychlému doprodání zboží, o čemž nás z externího skladu informovali až po schválení Vašeho úvěru. Rozhodně byste nečekal na oznámení této skutečnosti déle, samozřejmě bychom se Vám ozvali, jen jsme čekali na zmíněné zboží nebo informaci o něm.
    Za situaci se pochopitelně omlouváme, úvěr i objednávka jsou stornovány.

• Rychlé doručení

Doručení výrobku v jiné barvě než objednané...

Vážený zákazníku,

děkujeme za recenzi, bohužel se stane, že daný produkt se vyprodá rychleji a pak jsme nuceni Vám nabídnout jinou, třeba barevnou variantu produktu. A po domluvě s Vámi jsme Vám jinou variantu zaslali.

za vzniklé komplikace se ještě jednou omlouváme.

Tým iSpace

Skladem v X prodejnách a čtvrtý den po objednání e-mail: velmi se omlouváme, ale Vámi objednané zboží již nemáme k dispozici. Objednávku jsme tedy nuceni stornovat.

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za vzniklé problémy, bohužel v tento vánoční čas se v podstatě všechno zboží rychle vyprodává a ano může se stát, že jeden den vidíte zboží skladem a druhý den již skladem není.

Vy jste dělal objednávku přes Heuréka košík. Bohužel se nám stává, že Heuréka pozdě aktualizuje skladovou dostupnost na svém portále a i když zboží již nemáme skladem, tak se někdy stane, že Heuréka zboží stále prezentuje jako skladem. Odpovězeno Vám ale bylo hned následující den, tj. 10.12.2023.

Doporučuji spíše kupovat zboží přímo u obchodníka. Za vzniklé problémy se ještě jednou omlouváme.

Tým iSpace

• Lživé informace k produktu - uvedeno záruka 12 měsíců na faktuře pouhých 6. Doufám že nebudu nucen do roka reklamovat jinak budu podávat podnět na ČOI.

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme, za toto nedorozumění. Měnili jsem obchodní podmínky u vráceného/použitého zboží. Bohužel informace na e-shop se dostala později než byla v systému.

Pevně věřím, že nebude potřeba zboží reklamovat a pokud nesouhlasíte s danými podmínky, můžete zboží vrátit do 14 dnů bez udání důvodů.

Tým iSpace

Trvalo to dlouho, ještě neposlali fakturu, slíbený dárek neposlali.

Vážená Jano,

Omlouváme se za vzniklé potíže. Opravdu litujeme, že odeslání Vaší objednávky trvalo déle než obvykle a dárek Vám dosud nedorazily. V rámci nedávné velké akce jsme byli zahlceni množstvím objednávek, což nás bohužel přivedlo k chybě. Jsme si vědomi důležitosti správného a rychlého vyřízení objednávek, a proto se intenzivně snažíme situaci co nejdříve napravit. Naším cílem je poskytovat vám prvotřídní služby, a budeme dělat maximum pro to, abychom tyto nedostatky co nejrychleji vyřešili. Děkujeme za trpělivost a porozumění.

• Dlouhá dodací doba

Obchod zboží zaslal až po urgenci přes heuréku. Navíc byla vybrána doprava společností DPD ale bylo zasláno bylo českou poštou.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za zpětnou vazbu na naše služby, je pro nás velmi důležitá. Mrzí nás, že Vaše objednávka měla zdlouhavější průběh, jiným dopravcem byla zaslána z důvodu prodlevy a plných kapacit dopravce.

Těšíme se, že dáte našemu obchodu v budoucnu příležitost svůj dojem u vás zlepšit.

Tým iSpace

nebyli schopni doručit zásilku do týdne i když byla skladem

Vážený zákazníku,
    děkujeme za zpětnou vazbu, vážíme si jí. Vaši objednávku jsme z důvodu kompletace zboží odesílali čtyři dny po jejím provedení. Za tuto prodlevu se omlouváme.

• nic nedodali nekomunikují

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Váš čas věnovaný zpětné vazbě. V případě Vaší objednávky došlo k vyprodání zásob na e-shopu a pomalé aktualizaci zásob zboží, o situaci jsme Vás ale informovali e-mailem.

Těšíme se, že dáte našemu obchodu znovu šanci svůj dojem zlepšit.

Tým iSpace

Špatná komunikace , nepotvrzení objednávky, nedodržení avízovaného termínu doručení zboží.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za zpětnou vazbu, je pro nás důležitá. Mrzí nás, že objednávka neprobíhala k Vaší spokojenosti. Budeme se těšit, že nám dáte v budoucnu šanci svůj dojem u Vás zlepšit.

Neverte

Vážený zákazníku,
    děkujeme za zpětnou vazbu, je pro nás velmi důležitá. V případě Vaší objednávky došlo k rychlému doprodání zboží, zásoby se pomalu aktualizovaly na e-shopu, za tuto situaci se ještě jednou omlouváme.

Budeme se těšit, že nám dáte v budoucnu příležitost svůj dojem u Vás zlepšit,
    Tým iSpace

• na pobočce (Trutnov) mi bylo řečeno, že pokud chci uplatnit slevu, musím zboží zaplatit přes internet (přestože se fyzicky nachází na prodejně). Firma si účtuje i při osobním vyzvednutí poplatek 39 Kč - a to i v případě, kdy je zboží na prodejně!!! Účtují si tedy bezdůvodný poplatek za dodání zboží na prodejnu i když nic nikam dodávat nemusí. Zákazník tedy platí navíc peníze za neexistující službu! Toto je chování "šmejdů"!!! Perličkou je to, že až po zaplacení mi obsluha řekla, že jsem ten zbytečný poplatek platit nemusel, když to mají na skladě. Prý se to dá zařídit :) Takže "děkuji pěkně" - NIKDY VÍCE. Firma šetří na nesprávném místě (a ze zákazníků dělá idioty).
    • ispace.cz nedokáže ochránit své zákazníky před výrobci či dodavateli nekvalitních výrobků. Spálil jsem se s mobilem CUBE1 X100 (který jsem kupoval pro důchodkyni), kdy asi po pátem nabití přestal nabíjet, ale reklamace nebyla uznána s tím, že je prý poškozen konektor. Poškození patrné okem není. Mobil to je ale strašný a neodpovídá popisu. Takové zboží by solidní firma vůbec neměla prodávat (i Číňan by se za to styděl). Paní teď může mobil leda tak vyhodit a přišla o peníze!

Absolutně antiklientský přístup. Zbytečný (nelogický) poplatek i v případě osobního odběru ("chování šmejdů"). Viz nevýhody obchodu!

Vážený zákazníku,
    děkujeme za zpětnou vazbu, vážíme si Vašeho času, který jste jí věnoval. Co se týká slevy, pokud Vás personál upozornil na to, že je dostupná pouze při nákupu na e-shopu, pak tomu tak skutečně bylo. Poplatek za osobní odběr na prodejně neznamená, že jsme zboží museli na prodejnu zaslat, je to poplatek za službu, kdy Vám personál zboží na pobočce připraví a předá.
    Co se týká reklamovaného telefonu, vyhodnocení závady je v rukou servisních pracovníků, kteří stav zboží posoudí, mají k tomu technické znalosti a zboží posuzují nezaujatě a poctivě.
    Přestože objednávka neprobíhala podle Vašich představ, budeme se těšit, že se nám v budoucnu podaří Váš dojem z našich služeb napravit.

Tým iSpace

Obchod zjistil, že nabízené zboží nemá v skladě.

Vážený Luboši,
    děkujeme za zpětnou vazbu, velmi si jí vážíme. V případě Vaší objednávky došlo k rychlejšímu vyprodání zboží a zásoby na e-shopu se pomalu zaktualizovaly, za tuto situaci se velmi omlouváme.

Budeme se těšit, že dáte našemu obchodu v budoucnu ještě šanci svůj dojem zlepšit.

Tým iSpace

• objednano přes Heureku jako skladove zbozi, skladem ale nebylo, objednavka zrusena, penize vraceny až po ca. 5 dnech

Vážený zákazníku,
    děkujeme za zpětnou vazbu, velmi si jí vážíme. V případě této Vaší objednávky došlo zřejmě k pomalé aktualizaci informace o stavu zásob zboží na e-shopu, za tuto situaci se velmi omlouváme. Platbu ale vracíme přes portál Heureka obratem, v závislosti na bance jste ji měl(a) mít na účtu cca do 24 hodin, v tomto procesu mohlo tedy dojít ke zpoždění ze strany banky či jiným okolnostem.
    Budeme se těšit, že i přes tuto nepřízeň dáte našemu e-shopu v budoucnu šanci svůj dojem u Vás napravit.