• Nic mi neprišlo, obchod teda neobchoduje

Reakce obchodu Isimax

Dobrý den pane Buc, nic Vám nedošlo, protože jste objednával s dodací adresou na Slovensko. Do SR je ovšem jiné dopravné a na naši nabídku jste již bohužel nereagoval.

Isimax.cz

• zatím nedorazila faktura

• Uvádět u zboží stav: "Nedostupné" je chyba, která odrazuje od nákupu. Lépe uvádět stav "Na dotaz", co vybídne k tomu, aby se kupující zeptal.

• Doprava Českou poštou je bídná. Pošťák ani nezazvoní a vhodí do schránky lístek, že zboží je na poště. V případě objemově větší zásilky Vás to nepotěší :-(

POZOR!!! V tomto obchodě jsem si 6.7.2016 objednala tapetu za 1690 Kč, před odesláním platby firma komunikovala obratem, 12.7. jsem odeslala peníze - nepřišlo mi žádné potvrzení o přijetí platby a ani žádná odpověď na mé emaily, až po cca 9ti dnech od přijetí mé platby mě utěšili, že tapeta za 3-4 dny bude, ale to už jsem si stihla přečíst reference zde na Heurece a tak jsem zboží odmítla a požádala o vrácení peněz. Firma mi naposledy napsala 25.7.totální lež a tak jsem je znovu požádala o vrácení peněz. Nečekaně bez odpovědi. A teď to NEJDŮLEŽITĚJŠÍ - 7.8.2016 jsem vytiskla všechny emaily, moji platbu z internetového bankovnictví a šla na POLICII ČR, kde jsem strávila 40 minut, vše popsala, předala důkazy. Hned 10.8.2016 mi firma poslala email o návštěvě policie a že mi platbu odesílají zpět. 11.8.2016 se mi vrátili peníze na můj účet. :) Tohle doporučuji udělat všem, kteří se napálili stejně jako já a odeslali peníze této firmě.

Reakce obchodu Isimax

Dobrý den paní Jarko, dovolte nám reagovat na Váš komentář. Platba Vám byla vrácena v rámci 14 dní od zaslání Vašeho odstoupení - přijetí platby jste nám potvrdila. Nikoliv po nahlášení na policii jak uvádíte. Tam jste se obrátila před zákonnou lhůtou na vrácení platby. Bohužel velmi vážne uvažujeme o zrušení nabídky kvalitních a moderních fototapet právě z důvodu rušení těchto na míru dělaných objednávek. Poté se nám tu hromadí motivy, kterých jsou tisíce. U zboží na objednávku je vždy dodací lhůta delší a je třeba s tímto počítat. O ničem jiném to v podstatě není. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem Isimax.cz

• objednávka 2.7.2016 placeno 4.7.2016 dnes 11.7.ani zpráva o stavu objednávky nikdo z firmy nekomunikuje

nedoporučuji

• Nic!!!
    • Koupili jsme si postel Reima. Na obale krabice napsáno Made in Germany , ALE je to jen levný smejd z Ciny a ne z Nemecka. Postel se nám po týdnu rozpadla, ale reklamovat ji nebudeme, za ty nervy a nulovou komunikaci ze strany prodejce nám to nestojí..
    • UŽ NIKDY NIC Z TOHOTO E-SHOPU!!!

Obchod o ničem! !!!!!!!!!

• výběr různých barev skládacího altánu

Nákup proběhl celkem standartně, objednávka, platba předem, za pár dní oznámení do emailu převzetí do distribuce Českou poštou, převzetí zboží očekávané kvality v běžném termínu při platbě předem.
    Má zkušenost je pozitivní, recenze zde nás překvapili.

• Žadnene
    • Nekomunikace

nenakupovat

• Hrozná komunikace

Nedoporučuji !!!

• není zde uvedeno přímé telefonní spojení
    • byť je produkt dlouhodobě zaplacen, nikdo se neobtěžuje alespoň meilem sdělit v jakém stavu je objednávka

Oprávněně se bojím, že objednané zboží neobdržím a poukázané peníze rovněž neuvidím.
    Před platbou mi bylo sděleno, že mohu zaplatit, protože produkt je skladem!!!???

• žádná komunikace, nedodržené sliby ohledně doby dodání

Zde jsem nakupovala naposledy

• snaží se nekomunikovat a uvádí nefungující telefonní kontakt, takže si můžete tak zavolat akorát z okna, děs. Už toto mě mělo upozornit na další problémy, ale člověk se celý život učí.

katastrofa, nechci je poškozovat, ale opravdu nedoporučuji

• nepřehledné stránky
    • komunikace žádná i přes 2 dotazy na termín dodání

velmi nespolehlivý obchod
    v žádném příůpadě neplatit banokovním převodem, ale vždy na dobírku

• zboží placeno převodem v pátek, v uterý sem psal jak to vypadá s obj. ve středu koukám a žádna odpověd a tel. nikdo nebere

žádna komunikace se zákazníkem

Objednala jsem si zboží 7.3. dnes je 19.3. A pořád se nic neděje. Objednávka byla přijata, ale pořád je nevyřízená. Kdyby alespoň obchod napsal z jakého důvodu se to zdrželo a kdy je předpoklad, že to odešlou.

• Ceny

• Dobrá komunikace.
    • Rozbité zboží, směšná kvalita za vysokou cenu, špatně vysvětlený manuál na složení.

Objednávala jsem kotec pro králíky. Za vysokou cenu ROZHODNĚ NEODPOVÍDÁ představám.
    Vše dorazilo v demotnu, kde nebyl ani pořádný manuál, jak zboží dát dohromady. Laťky jsme museli slepovat, většina z nich byla rozlomená. Za vysokou cenu laťky jak párátka. Po asi dvou týdnech používání králíci sami dokázali vytrhnout pletivo a utekli mi z ohrady. Vypadá to jako domeček pro myšky než pro králíky.

Moje zkušenost je, že už NIKDY nic nebudu kupovat přes internet aniž bych viděla výrobek předem.

Tento obchod můžu doporučit.Vše proběhlo k mé spokojenosti a rychle.

Obchod mi po 5 dnech ještě nezaslal zboží a bojím se, že jsem naletěla. Platila jsem předem a pořád doufám, že je to spolehlivý obchod.

Reakce obchodu Isimax

Dobrý den paní "X", pod tímto symbolem bohužel žádnou objednávku neevidujeme a dále nejsme schopni zjistit, o kterou objednávku se jedná. Pokud jste hradila před 5 dny jak uvádíte, byl to pátek, platbu jsme tak přijali nejdříve v pondělí a v úterý již byl udělen tento komentář.....

Pokud jste u nás objednávku skutečně provedla, neváhejte se na nás obrátit.

S pozdravem Isimax.cz