• šílená dodací lhůta proti jiným e-shopům

tragédie

• Objednala jsem před 14dny, zboží jsem neobdržela, obchod nekomunikuje, rusim objednávku

NEDOPORUČUJI

• Hezké stránky.
    • Velmi špatná komunikace.

Ani po 8 dnech jsem nenavázal s prodejci komunikaci. Až, když jsem objednávku zrušil a zakoupil u konkurence, jse prodejci ozvali...

• cenu
    • komunikace

Není špatný,ale musíte volat kvůli své objednávce,aby byla vyřízena.

Zboží, které jsem objednal a v e-shopu bylo uvedeno skladem, nebylo dostupné. Tuto informaci jsem si ovšem musel zjistit telefonicky sám z obchodu mě nikdo neinformoval a to ani týden od objednávky. Nedoporučuji.

• Nebyl dodán návod k montáži.
    • dlouhá doba na zpracování objednávky

• Obal zboží nebyl poškozen, doprava byla v pořádku. Zboží bylo ale velmi nekalitní již z výroby (zřejmě chybí výstupní kontrola výrobce).
    • Zboží bylo vráceno (do 14 dní odstoupení od smlouvy), ale dosud (po cca měsíci od vrácení zboží) nebyla vrácena kupní cena!

+ dobrá nabídka a cena zboží
    + při kontaktu ochota
    - delší dodací lhůty
    - při vrácení zboží ani po měsíci nevrácena kupní cena

• Špatná komunikace se zákazníky

• MISTO 2 KUSU PRISEL 1 ZA CENU 2

OBCHOD NEKOMUNKUJE

Zboží dorazilo umazané od lepidla ,místy byla vydřená (vymytá barva) flekaté.A to jsem si koupila bohužel 3x .Za ty peníze bych očekávala větší kvalitu.

• I bought a chair from them. Chair has not arrived so far. I contacted them and they said that chair is sold out (even after buying it). Thea offered same chair in different color which is 800 Kc more. Still there is no solution of the issue.

Unsatisfied !! They might be attraction people by low price and then forcing to buy same thing in high price.

• Včasná dodávka
    • Zřejmě malá kontrola před expedicí zboží, co se do kvality týká

V tomto obchodě jsem nakoupila z důvodu velmi příznivé ceny zboží, včasné dodávky. Za velkou slabinu pokládám ten fakt, že zboží po vyskladnění bylo ve stavu, že bych se domnívala, že jsem si koupila zboží druhé jakosti. Židle, které jsem si objednala byly zaprášené, na chromu byly znatelné mapy zašlosti,někde dokonce rez. Myslím, že 7500 Kč za 6 židlí není tak málo peněz abych nad tímto mávla rukou.Byla jsem rozhodnuta zboží reklamovat,ale při představě dalších problémů jsem od toho upustila a s velkým úsilím se snažila židle dát do stavu použitelnosti.Doporučuji věnovat větší pozornost stavu zboží, než bude doručeno zákazníkovi.

• pro mne už žádnou,jsem zklamaná
    • špatná komunikace se spotřebitelem

možná je někdo spokojen,já ne

• nepravdivé údaje o dostupnosti zboží

Zboží, které mělo být skladem, na skladě nebylo. Pak mi už jenom lhali a vymýšleli si.
    Tento e-shop nedoporučuji. Co uvádějí na stránkách u zboží, že mají skladem není pravda. Měli mě už varovat ostatní recenze, které tu napsali jiní zákazníci.
    Takový obchod nemá vůbec co na internetu dělat, jenom dělá ostudu a kazí pověst nakupování na internetu.

• cena+

Před dvěmi týdny jsem dělala objednávku, o které ani nevěděli (prý se objednávka nespojila s jejich systémem). Tedy kdybych nezavolala, tak se nic neděje a nikdo o ničem neví.

Podvodné jednání z hlediska skladových zásob tohoto obchodu.

• Obchodní podmínky nesouhlasí s realitou (měli inventuru, ale nikde nebyla žádná informace) - přišel jenom meil a to ještě až po dotazu na stav objednávky.

• dobrá cena
    • nabízené zboží, které již není skladem je uvedeno že skladem je.

Opravdu nepochopitelné, proč když zboží již neprodávají, tak ho mají uvedené v e-shopu jako položku skladem.