• neodešle to dopravcem, kterého si vyberete

nenechávejte si posílat zboží českou poštou, nejhorší dopravce v ČR

• + Slušné ceny
    • - Rychlost reakcí na objednávky

Způsob platby dopředu. Následně čekat 3 dny na proformu (musel jsem si zavolat, aby mi ji vůbec poslali) se už v dnešní době nenosí.

• ŽÁDNÉ!!!
    • Zboží nejsou schopni dodat včas a přání zákazníka ignorují

Nikdy bych již od nich neobjednala. Nejdřív nebyli schopni poslat zboží včas a když mě žádali, zda může přijít až kdovíkdy po vánocích, řekla jsem že ano, s tím, že žádám o změnu místa doručení. Bylo mi napsáno, že to není určitě žádný problém, že to daji do objednávky. Dnes 7.1. mi x dnů po Vánocích přijde zpráva od pošty, že zboží bylo doručeno k nim a né jak jsem žádala já na uloženku.
    Zboží, které mají údajně na skladě, tak asi na nějakém virtuálním a je posláno až tak za půl měsíce.
    Již nikdy!!!

Reakce obchodu InterierMarket.cz

Vážená paní Krupičková. Obdrželi jsme Vaši recenzi i email a dovolím si na ně reagovat. Vaši objednávku jsme přijali do systému ve středu 17.12.2014 ve 23:15:51. Ve čtvrtek18.12.2014 v 10:16 jsme Vám psali, že ji už nedokážeme vykrýt v roce 2014 a ptali jsme se Vás, zda-li chcete objednávku zrušit nebo ji ponechat. Odpověděla jste, že ji můžeme ponechat a ptala jste se na nový termín dodání. Napsala jsem Vám, že to bude vzhledem k svátkům a inventurám až kolem 10.1.2015. Písemně jste tuto skutečnost akceptovala a poprosila jste o změnu doručení. Odpověděla jsem, že změna možná je. Nyní jsme Vaše zboží odesílali a bohužel ano, zde došlo k chybě z naší strany. Expedice použila údaje z původní objednávky a zaslala zboží místo na Uloženku Českou poštou. Ano, je to naše chyba a za tu se Vám omlouváme. Samozřejmě jako zákazník máte právo zboží nepřevzít. My Vám naopak můžeme kompenzovat případné odpovídající náklady nebo Vám zboží poslat znovu na adresu Uloženky. Chápu Vaše rozčilení, ale dovolím si tvrdit, že krom změny místa doručení k dalšímu pochybení nedošlo a celá věc je řešitelná a pořád ještě ve Vámi odsouhlaseném termínu. Píšete o virtuálním skladě apod., ale zde si dovolím ještě jednou upozornit na skutečnost, že jste byla včas informována o změně termínu a odsouhlasila jste jej a zboží bylo z naší strany zasláno tedy včas. Pokud si přejete zaslat zboží znovu na Uloženku, tak nás informujte a balík od České pošty prosím nepřijímejte. Děkuji. Majerová Patricie www.interiermarket.cz

• u faktury není k dispozici telefonní kontakt

• Zboží jsem objednala a zároveň i zaplatila převodem do STEJNE BANKY jakou mám.Z obchodu se mi však ozvali až ve čtvrtek s tím,že toto zboží nemají skladem a už ani nebude.Vybrala jsem si podobné,po ujištění že je mají v potřebném množství na skladě zboží stejně dorazilo až za týden.A to jsem ještě musela popohánět 2 dny PPL,protože naše kliky,místo aby zavezli k nám cestovali snad po celé republice.

• Žádné
    • Žádná komunikace po dobu 5ti týdnů od potvrzení objednávky.

Po 2 měsících Vám dorazí balík na který jste již zapomněli a nejraději by jste ho ani nevyzvedli,kdyby takto fungovali i jiné shopy můžeme se vrátit k nákupům do kamenných obchodů.

• Nekomunikace

• Absolutně nulová komunikace.

Poslali mi úplne inú vec jak som si objednal

Reakce obchodu InterierMarket.cz

Dobrý den. Bohužel ve Vašem případě se nám skutečně nedopatření vloudilo. Bohužel jsme Vám poslali omylem zboží určené jinému zákazníkovi. Celou věc jsme napravili, ale bohužel, již se stalo... Jako dodatečnou kompenzaci Vám nabízíme speciální cenu na zboží, které byste si na našich stránkách vybral.
    za Pro - K České Budějovice
    Patricie Majerová