Objednáno pře internet, doručeno domů brzo, bez problémů, vše v pořádku a jak má být. Díky.

Nebyla mi odeslana posledni sms s heslem, takze jsem pet dni netusila, ze mam zbozi pripravene k vyzvednuti na vydejne. Nastala mi tim padem komplikace pri vyzvednuti baliku, jelikoz jsem neznala heslo, dopravce mi nebyl schopny ho sdelit a OP jsem u sebe zrovna nemela. Musela mi balicek prevzit dcera. Takze DPD uz volit nebudu.

• ceny
    • nekomunikativnost

Zboží dorazilo. Na můj e-mailový dotaz, týkající se doručení zboží, mi nepřišla odpověď. Zboží šlo přes PPL, tentokrát mi vůbec nikdo (ani obhcod, ani PPL) neposlal sledovací číslo balíku, nevěděla jsem tedy, k y zboží čekat a zda vůbec přijde. Přišlo za 6 dnů od objednání.

• telefony nezvedají, za 3 dny po objednání se stále nic neděje

Reakce obchodu interierhome.cz

Dobrý den, na tento tip recenzí nemůžeme více reagovat a považujeme je za bezpředmětné.

S pozdravem Team www.interierhome.cz

Veliká vytřícnost a včasné odeslání

dobré

Zaplacené zboží ještě nepřišlo a nikdo z obchodu se zatím neozval, jestli zboží pošlou nebo co se děje.

Reakce obchodu interierhome.cz

objednávku jste provedla 21.12.2017 s platbou převodem - připsaná v pátek 22.12.2017! Jak je uvedeno - do ted, na našich stránkách, objednávky uskutečněné po 20.12.2017 budou vyřizovány postupně od 2.1.2018. Vaše objenávka byla vyřízena 3.1.2018. Proto absolutně nechápeme Vaši negativní reakci.
    Z Naší strany nedošlo k žádnému pochybení.

S pozdravem,
    Team www.interierhome.cz

S obchodem jsem byla velice spokojená, jak s ochotou tak i s dodáním zboží

Komunikace,rychlost dodání

• nejlepší cena za mega balení kuliček BUMCHEMC, rychlost dodání

Od 4.11. mam podsedak objednany a zaplaceny, do dnesniho dne 15.12. mi neprisla zadna zprava, ani podsedak. Do obchodu se nekolik dni dovolavam marne.

Reakce obchodu interierhome.cz

Vaše objednávka je na zboží, u kterého byl uvedený termin naskladnění 3 týden v prosinci. Tato informace byla uvedená na webu a i zvýrazněná v popisu produktu.
    Zboží je již skladem a dle přesně uvedeného data objednávku expedujeme. Mrzí nás Vaše nespokojenost, ale na naší straně nedošlo k žádnému pochybení.

S pozdravem Team www.interierhome.cz

I když jsem objednával zboží "skladem" neměli dostatek (což je před vánoci asi pochopitelné). Po týdenním čekání a docela příjemném "ujišťujícím" telefonním rozhovoru zboží nakonec naskladnil a odeslaly ve slíbeném termínu.

je to vánoční dárek, přišel včas a v pořádku

spokojenost

• Rychlá reakce, zboží přišlo v pořádku

• Doručeno rychle
    • Balíček přišel porušen,ale naštěstí nic vevnitř nechybí

• Perfektní komunikace, zboží krásně zabaleno. Zřejmě byl vyprodán muj objednaný kus, a tak mne poslali jiný lepší a dražší za stejnou cenu. To se pred vánoci cení :)
    • žádná není

• rychlost dodání

• rychle, levne, spolehlive.

Rychlost a kvalita doručení - dva dny