• Obchod mohu jen doporučit, bleskově vyřízená a zaslaná objednávka, velmi milá a vstřícná komunikace. Moc děkuji.

Mohu jen doporučit.

• Neochota! Naskôr mi odmietli doviezť tovar na Slovensko, pričom som bol ochotný zaplatiť vopred a prípadne aj Kč, včetne dopravy. Následne keď som navrhol že si poňho prídem osobne, tak odpoveď bola že ho aj tak nemejú na sklade, nech skúsim inde...

Reakce obchodu Instoll spol. s.r.o.

Dobrý den, je nám líto, že jste nespokojen ale:
    1.) Souhlasil jste s obchodními podmínkami, kde je uvedeno, že zboží na Slovensko nezasíláme.
    2.) Na eshopu jsme měli uvedeno u zboží, že skladem NENÍ - nechápu tedy stížnost, že jsme zboží "opravdu neměli".
    3.) Co se týče ochoty, poskytl jsem Vám seznam všech prodejců na Slovensku, kteří zboží od daného dodavatele prodávají a kontaktoval dodavatele, kdy by bylo možné náhradní díl, který jste objednával dodat - kdy by jej mohli obdržet obchodníci na Slovensku.

• Obchod je přehledný a hlavně má velmi ochotné zaměstnance, kteří se i po telefonu a nakonec i při osobním jednání snažili maximálně vyhovět mým požadavkům.

bezproblémový obchod, kvalitní zboží, maximální snaha a ochota zaměstnanců, možnost zaparkování přímo u obchodu!!

• rychlost, ochota, vstřícnost

Doporučuji! Velice dobrý přístup k zákazníkovi.

• Lidský přístup, komunikace, vstřícnost
    • Nevím.

Doporučuji.

za mě bezproblémů

• Nechápu proč obchod nenapíše, že má skladem pouze 1,3 m2 dlažby?!

Reakce obchodu Instoll spol. s.r.o.

Dobrý den, omlouváme se, ale náš systém neumožňuje zobrazovat skladové zásoby vyčíslené na množství. Rozlišuje pouze, zda je zboží skladem, či nikoliv.

Osobně jsem Vás informoval 12 minut po vytvoření objednávky s tím, že již bohužel tolik dlažby, aby to pokrylo Vaši objednávku nemáme. A jak je uvedeno u zboží, jedná se o doprodej, který je k dispozici pouze do vyprodání skladových zásob.

skvělé jednání, spolehlivost

• Vstřícné jednání

Mohu doporučit

• Přehledný sortiment

• Siroky vyber

Objednala jsem si zde skrinku pod umyvatko, do 3 dnu prisla, vse v poradku.

• široký sortiment
    • dobře poradí

spokojenost

• ceny
    • dostupnost
    • jednání
    • kamenná prodejna

Ochota, příjemné vystupování. Rád zde znovu nakoupím.

• kvalita
    • jednání

• Dostupnost cen
    • Ochota a příjemné jednání

Doporučuji a určitě zde budu i nadále nakupovat a využívat služeb,které zde mají.

• bezvadné jednání
    • rychlé vyřízení objednávky
    • nízká cena
    • kvalitní zboží

určitě doporučuju tento obchod

• Rychlé jednání, dostupnost, rozsah zboží.

Spolehlivý obchod. Budu zde nakupovat i příště.

• Mají příznivé ceny tak proto :-)

Obchod určitě doporučuju