Obchod asi přeprodává.

Obchod přestal po obdržení úhrady komunikovat. Dodací lhůtu nedodržel a zboží zatím nedodal. Místo do vánoc to má být počátkem roku 2024.
    Zatím žádná dodávka ani zpráva o dodávce.

Reakce obchodu INPOSTELE

Ověřili jsme vaši objednávku, bohužel výrobce do konce roku nestihl polohovací postel vyrobit a dodat, lhůta byla 3 týdny, tudíž termín vycházel mezi svátky. Jak jsme vás informovali v prosinci, dodání je nyní plánováno na leden 2024. Obratem po naskladnění vás kontaktujeme. Omlouváme se za zpoždění.

INPOSTELE.CZ

• Fotografie nesedí s výrobkem . Na obrázku vypadá jinak než ve skutečnosti . NEDOPORUČUJI !!!

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se, pokud pro vás byly fotografie produktu matoucí. Vaše reklamace byla ověřena a řádně vyřízena.

INPOSTELE.CZ

Ačkoli jsme zboží objednal před delší dobou, dosud nedorazilo a ještě asi jen tak nedorazí. Na pozdější termín dodání jsem nebyl řádně upozorněn.

Reakce obchodu INPOSTELE

Dobrý den, u produktu, který jste objednal, je uvedena dostupnost: 'Přijímáme předobjednávky, Dostupné od 22.12.2023', stejně jako v potvrzení Vaší objednávky. S termínem dodání jste byl tedy řádně srozuměn. Pokud máte jakékoli další dotazy nebo potřebujete asistenci, jsme tu pro Vás.

• Nekvalitní zboží

Polykarbonát v jednom místě-cca20x20cm spečený.Dřevěná konstrukce je složená z nezabroušených latiček,z kterých trčí třísky.Tento výrobek rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu INPOSTELE

Dobrý den, mrzí nás vaše zkušenost se zbožím. Pokud byste výrobek rád reklamoval nebo vrátil, prosím, vyplňte příslušný formulář na našich webových stránkách nebo kontaktujte náš zákaznický servis, kde vám s reklamací pomůžou.

• nic nemám, nehodnotím

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme Vám za poskytnutí zpětné vazby. Litujeme, že zboží zatím nemáte k dispozici, avšak termín dostupnosti byl uveden u produktu a také jsme Vám emailem deklarovali ihned při potvrzení objednávky. Termín je pouze orientační a výrobce jej negarantuje, i to bylo uvedeno. Pokud dojde ke změně termínu, budeme Vás o tom informovat.

INPOSTELE.CZ

Ačkoliv zboží uváděli na e-shopu jako "skladem", nebyli schopni dodat v uvedeném a po mém dotazu dokonce i mailem potvrzeném termínu. Kancelářská klekačka přišla s jinou barvou čalounění, její části byly naházené v krabici bez jakékoliv výstelky, takže lak na kovových částech je místy omlácený a opěrka na jednom místě rozříznutá.

Reakce obchodu INPOSTELE

Velice nás mrzí, že Vaše objednaná klekačka dorazila s poškozením a nebyla dodána v uvedené lhůtě. Rádi bychom se za tyto nepříjemnosti upřímně omluvili a poslali Vám kompenzaci na Váš email. Pokud máte jakýkoliv problém se zakoupeným zbožím, prosím kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě reklamace či vrácení zboží Vám nabízíme možnost vyplnit příslušný formulář na našich stránkách. Zboží standardně měníme za nové nebo zašleme nový náhradní díl.

INPOSTELE.CZ

• Dlouhá dodací doba, rozhodne to není 7 pracovních dni i přesto, ze je zboží skladem
    • Komunikace e-shopu jen přijetí objednávky a platby, ale žádné info, ze se dodací doba opozdi
    • I při velkých položkách vás to nechá vybrat uložení na parcel shopu, což ale vzhledem k velikosti není reálně možné a tím se ještě doba dodání prodlouží
    • V balení chyběl návod, musela jsem hledat na stránkách jinych eshopů

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme za Vaši recenzi a zpětnou vazbu. Objednávka byla odeslána ve stanovené lhůtě 7 pracovních dní.
    Manuál jsme již umístili k produktu ke stažení na eshop. Uložení v Parcelshopu je bohužel naše systémová chyba, kterou se budeme snažit neprodleně odstranit a za kterou se omlouváme. Věříme, že Váš při příštím nákupu již nezklameme. Dovolujeme si Vám zaslat malou kompenzaci do emailu.

INPOSTELE.CZ

Nábytek nepřišel v celku, chyběly 3 díly. Po vyplnění reklamačního dotazníku na stránkách firmy přišla další den odpověď s omluvou, od té doby však nic (8 dní).

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme za zaslání recenze a za zpětnou vazbu. Při kompletaci produktu u výrobce se výjimečně může stát, že produkt není kompletní. Lhůta na vyřízení reklamace je nejpozději do 30 kalendářních dnů ode dne uplatnění reklamace, vždy se však snažíme o co nejrychlejší průběh. Vaši objednávku jsme prověřili, reklamace byla po 10 dnech vyřízena a chybějící díly dodány.

INPOSTELE.CZ

• 3x změněna dodací lhůta, zboží vůbec nedorazili. Přišel pouze email s dotazníkem spokojenosti. Neuvěřitelné...

• dle me zkusenosti jsou to pouze prekupnici s nalezitou prirazkou

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme za hodnocení, máme vlastní skladové zásoby, snažíme se mít produkty za příznivé ceny. Dle cenové katergorie lze i zboží vyfiltrovat a vybrat. Spolupracujeme s různými výrobci s prodejem za doporučené maloobchodní ceny.

INPOSTELE.CZ

Půl roku čekám na stlolek a ještě půl roku budu......

Objednali a zaplatili jsme židle a až po týdnu přišla zprava ze židle nejsou na skladě a ani nebudou, další týden trvalo vracení peněz

Reakce obchodu INPOSTELE

Výrobce nám objednávku bohužel stornoval, nebyl dostatečný počet kusů k dispozici.

INPOSTELE.CZ

Dodaná skříňka byla mimořádně nekvalitně zpracovaná

• Dlouhé čekací lhůty

Kožená pohovka odřená, provedení opravdu odbyté.

Stále čekáme zda zboží konečně po půl roce dorazí.

• Asi špatná přepravni služba

Chtěla jsem mít regál co nejdřív doma, ale již 2x byla objednávka oddálena, proto jsem ji zrušila úplně.

Reakce obchodu INPOSTELE

Dobrý den, děkujeme za Vaší reakci, lhůta u Vámi objednaného produktu který není skladem byla opravdu 2 měsíce a dodání nebylo v našich silách možné urychlit, i když se o to vždy snažíme dodat zboží co nejrychleji je to možné. Pokud nechcete déle čekat, vždy máte možnost objednávku stornovat, jak se ve Vaší situaci stalo. Veříme, že další objednávka proběhne bez komplikací.

S přáním hezkého dne
    INPOSTELE.CZ

Zboží objednáno 14.4.2021 dnes je 4.5.2021 a ještě nepřišlo nic.