• Chybně dodané zboží

Reakce obchodu Inpest s.r.o.

velice nás mrzí záměna lepových desek.
    Dle naší telefonické dohody dnes odesíláme správné.

Vše Ok

• Nekomunikuje

Reakce obchodu Inpest s.r.o.

vaši objednávku jsme ihned vyexpedovali. Bohužel chyba nastala na straně Zásilkovny.
    Po upozornění chyby je již zásilka připravena k výdeji.
    Dudová

• Široký výběr zboží, rychlost dodání

Vše by bylo ok kdyby nebylo té debilni registrace uživatele určitých stupňů,díky které jsem také napsal že váš obchod nedoporučuji protože si mohu koupit pouze zlomek zboží které potřebuji. Proto 90 % nákupu chemie provádím v polsku kde vám nechaji co chcete a kolik chcete !!!

Reakce obchodu Inpest s.r.o.

bohužel naše firma musí dodržovat předpisy, které máme v České republice, nikoliv v Polsku.
    Prodej přípravků pro profesionální použití se řídí novelou zákoba SRS 199/2012 sb. Orgán Ministerstva zemědělství - ÚKZÚZ
    vydal seznam přípravků, které tam spadají, z tohoto důvodu nemůžeme prodávat větší balení osobám, které nemají osvědčení o odborné způsobilosti.
    Pokud podnikáte v zemědělství jste povinen mít osvědčení II. stupně., jinak se vystavujete pokutě.
    Podrobné informace naleznete na stránkách:

Tým INPEST

• Zboží bylo nefunkční, rozbité.

Reakce obchodu Inpest s.r.o.

pokud jste měla nějaké problémy s dodaným zbožím, měla jste nás kontaktovat ihned po převzetí . Postřikovač byl plně funkční, muselo dojít k poškození při přepravě.
    Bohužel jste tak neučinila, není tedy chyba na naší straně.
    Tým INPEST

• Jednání dobré ale tím to končí.
    • Nehodlají dostát zavazku.

Obchod byval skvělý a dalo se snima dost rychle obchodovat až do roku 2020 . Potom rychle upadnul . Zakazky nejsou schopni vyexpedovat ani nechcou je vyexpedovat vymlouvají se na stát a jejich zakon. Na mych posledních obědnavkách nemožu ani nechci obchod nikomu doporučit neboli je velmi nespolehlyvý a nejde sním dale obchodovat ani spolupracovat.

Reakce obchodu Inpest s.r.o.

bohužel naše firma musí dodržovat platné zákony. a není tedy pravda, že se vymlouváme. Pokud nemáte osvědčení o odborné způsobilosti, které je nutné k nákupu předložit, není to naša chyba. Bohužel s vámi se nedalo domluvit.
    Vzhledem k prevenci proti šíření onemocnění COVID-19 je možné u kurýra platit na dobírku pouze bezhotovostně -platební kartou,
    toto jste také nechtěl respektovat.
    Raději tedy naštivte nějakou kamennou prodejnu ve svém okolí.

tým INPEST

Nikdo nekomunikoval.

Reakce obchodu Inpest s.r.o.

dne 19.3. jsem Vám odpovídala na email a zasílala jsem Vám zálohovou fakturu, kterou evidujeme k dnešnímu dni jako neuhrazenou. Z tohoto důvodu Vám nebylo zboží odesláno. Z naší strany nedošlo tedy k pochybení.

Zásilka došla 20.11.2018 a sestávala ze 3 věcí:

1) 2kg travní směsi GOLF PROFI, kde je uvedena záruční doba 2 roky, ale expirace je 01/2019. Je jasné, že vysévat se bude nejdříve v 03/2019 a to už je zboží prošlé.
    2) Fungicid ORTIVA 10 ml, i zde je krátká doba do expirace jen do 06/2019
    3) Insekticid ATAK DELTASEC 015 RTU, kde pro změnu není čitelný datum expirace.

Nepovažuji takové jednání za solidní

Ing. J. Zderadičková

Reakce obchodu Inpest s.r.o.

po naší telefonické domluvě Vám zašleme peníze zpět za travní směs.
    Přípravek Ortiva a Atak jsou v pořádku.

Tým INPEST

Objednávku jsem odeslala 11.7.2017 a přesto mi bylo doručeno zboží kde bylo datum spotřebovat do:17.3.2017 (010424 Floria likvidátor škůdců)
    Pracovníkem jednoho zahradnictví mi bylo doporučeno tento výrobek nepoužít, vzhledem k tomu, že se jedná o tekutou formu..

Reakce obchodu Inpest s.r.o.

Vážená paní Jelínková,bohužel se vůči Vaší negativní kritice musíme ohradit.U přípravku Floria bylo jasně napsáno červeným písmem,že přípravek je po expiraci a je ve výprodeji.Z tohoto důvodu,Vám také na něj byla poskytnuta 50%sleva.Ohledně účinnosti není pravda,že by se již nedal použít.Při vhodném skladování se tyto přípravky dají ještě nadále používat.
    S pozravem

• Přehlednost stránek
    • Nabízí zboží, které nemá skladem

Dávat si pozor

Vážený pane Kocián,
    přípravek Vanish 25kg jsme Vám nemohli dodat, jelikož tomuto přípravku skončila registrace a přestal se vyrábět ( o této skutečnosti jste byl okamžitě informován), nabízeli jsme Vám jiné balení, které jste odmítl. Není tedy pravda, že jsme zrušili objednávku bez udání důvodu.
    Tým Inpest Louny

• Nabídka zboží, které není skladem a vlastně vůbec k dispozici (kamasol grün)

Zavedený a docela spolehlivý netový obchod by neměl mít v nabídce to, co nemá.

Dobrý den pane Otava,

Velice nás mrzí váš názor , ale Kamasol se se dováží přímo od německého výrobce , který má výpadek ve výrobě. Bohužel o této situaci jsme nebyli informováni .Okamžitě jsme Vás o nedostupnosti zboží informovali a byl Vám dodán jiný přípravek. Náš obchod nabízí více než 500 přípravků a může se stát, že nějaký přípravek výrobce nemá skladem.
    tým Inpest

• délka

Reakce obchodu Inpest s.r.o.

Se zákaznicí bylo hovořeno, bohužel si náš e-shop spletla s jiným obchodem.
    Tým Inpest

• Vypada to, ze zbozi bylo rozbite jeste pred umistenim do krabice nebo bylo lajdacky zabalene. (Protoze pripravek je napdrt, zatimco vnejsi krabice vypada ok.)

Reakce obchodu Inpest s.r.o.

Od nás zboží odešlo v pořádku. Mech-stop musel prasknout během přepravy. Pokud byste nás kontaktoval, mohli jsme zásilku reklamovat u přepravní služby.
    Tým Inpest

• Objednané zboží bylo u konce doby spotřeby.

Reakce obchodu Inpest s.r.o.

tuto objednávku ze dne 14.2. bohužel v našem obchodě neregistrujeme. Pokud jste zboží skutečně zakoupil/a v našem obchodě, můžete nás kontaktovat na emailové adrese [email protected].

• nemohu posoudit po 20dnech objednávka nikde
    • milné informace,nekonečná dodací lhůta,špatná komunikace se zákazníkem

bez komentáře

Vážený zákazníku,
    z naší strany nedošlo k chybě, při objednávce jste si zadal osobní odběr, informovali jsme Vás mailem, že zboží máte připravené k odběru, na tuto informaci jste nereagoval. Dnes Vám bylo zboží odesláno kurýrní službou.

• doručené zboží mělo rok před expirací (starší balení)

Vážený zákazníku,
    chemické přípravky mají různé doby použitelnosti, jestliže máte 1 rok před expirací, je přípravek zcela v pořádku. U těchto přípravků nelze dodržovat 24 měsíců, je to v praxi neproveditelné.