• levné zboží
    • nevím, nakupoval jsem poprvé

• Došlo mi jiné zboží. Objednala jsem tři balení růžových krystalů na solanku, došla sůl do mlýnku. Z tohoto důvodu bych se neodvážila doporučit přátelům, ani bych si sama znovu neobjednala.

Reakce obchodu Imunita-shop

Omlouáme se za způsobenou záměnu. Byli bychom rádi, kdybyste se obrátila přímo na nás a věc s námi řešila, pokud o situaci nejsme informováni, nemůžeme ani sjednat nápravu. Rádi s vámi věc vyřešíme k vaší spokojenosti.

• nákup z místa domova
    • platba za odběr v kamenném obchodě - dodávkovně

Zajímavá skladba zboží. Konzultace a doporučení vhodného výrobku při váhání mailem. Vstřícná komunikace. Ochota poslat zboží na dvakrát. Osobní vyzvednutí bez problémů.

• Nákup na Imunita-shop mohu jedině doporučit!
    • Kvalitní a rychle dodané zboží.

Žádná proti jsem neshledala, takže 100% doporučuji!

• příznivé ceny
    • nákup pohodlně z domova

byl to můj první nákup

• ocenil bych pokud by me nekdo prubezne informoval o stavu objednavky, za kterou jsem dopredu zaplatil. pokud bych vedel dopredu,ze ani po 2 tyd.nic, nenakupoval bych u vas.

Reakce obchodu Imunita-shop

O stavu objednávky je zákazník informován při každé změně objednávky. Tj oznamuje se stav objednávky nově přijatá, čeká na vyřízení, dokončená.Pokud objednáte zboží, které momentálně není skladem, jste informován o čekání na dodání zboží dodavatelem.

• dlouha dodaci doba. u vyrobku bylo napsano dodaci hluta do 7 dnu, ale je to jiz 14 dni,a zbozi stale neprislo!!!

nedodrzeni dodaci lhuty, dlouha dodaci lhuta

• Přehled produktu.
    • Dlouhe dodaci lhuty.

Nemohu se vyjadřit,zboži stale nedorazilo.Je to pro mně velke zklamani.