• Cena zboží nebyla v souladu s nabídkou.
  • Obchod řádně proběhl s tím že jsou na skladě poslední tři kusy-následně však po zaplacení bylo mi oznámeno,že zboží již není.Nedovedu to pochopit.Při objednávce vše proběhlo ok.Jak už jsem řekl-jsem zklamán.

• nakup v klidu doma
    • zaujala mne nabidka zbozi

obchod doporucuji

• Žádné
    • Zboží jsem objednal, přišlo potvrzení objednávky, ale ani slovo o tom že zboží nemají přišla faktura a ani slovo o tom že zboží není až poté co jsem zboží zaplatil došlo sdělení, že ho nemají.

nesolidní přístup k zákazníkům. Až poté co jsem zboží zaplatil mě bylo sděleno že ho nemají. Zboží jsem potřeboval, následně jsem ho objednal u konkurence a již ho mám několik dnů doma a ještě levněji. Samozřejmě že "poučen imunitou"jsem již neplatil předem.

Reakce obchodu Imunita-shop

Vážený pane, při objednávce zboží jste si vybral zboží, které nebylo skladem a to je vidět na detailu zboží při vkládání do košíku i při prohlížení. Dále tam vidíte dostupnost - tj např.do týdne. Pokud si kupujete zboží,které není skladem, očekává se,že chápete,že nemůže přijít následující den. Odpověďi na novou objednávku jsou automatické a přišla vám informace o platbě, kterou jste si sám vybral, dále znovu info o čekání naskladnění. A to,že jinde nakoupíte za jiné ceny je běžné odjakživa. Když máte již zboží koupeno,čeklala bych minimálně slušné zrušení objednávky.

• nevím
    • dlouhá dodací lhůta

zkuste to

Reakce obchodu Imunita-shop

Zboží bylo posláno následující den

• osobní odběr
    • solidní přístup
    • platba kartou online
    • -

jenom pro, super výrobky

• Rychlý obchod
    • při osobním vyzvednutí je problém,jelikož se jedná o činžovní dům,kde nikde na zvoncích(natož na nějakém viditelném místě)není uveden název firmy.Kdo si nepamatuje jméno majitelky,aby na ni mohl zazvonit, má smůlu,nikdo v domě o obchodě nic neví.

po zvládnutí výše uvedeného problému,mohu doporučit

Reakce obchodu Imunita-shop

Ano, obchod nemůže být označen, nejedná se o kamennou prodejnu. Na toto je upozorňováno v e-mailu i na webu. Umožňuji vyzvednutí v místě sídla jako alternativu k placenému převzetí. Pokud zákazníci chtějí vyzvednutí zde, prosím o uschování tel.čísla zaslaného v emailu při dohodnutí vyzvednutí, či musí zazvonit na soukromý zvonek se jménem. Osobní vyzvednutí je možné za poplatek i na pobočkách spol.Zásilkovna po celé ČR, či zaslání poštou.

• protože některé výrobky se neprodávají v lékárně ,jako např. colostrum.

• Kvalita,přesnost,rychlost

Doporučení kamarádky

• doručení na dané místo s možností 24 hod. odběrem

• Dobrá komunikace, solidní přístup, platba on-line,
    • Nevím

Solidní obchod i přístup, možnost domluvy

• solidnost

• Dostupnost, rychlost, spolehnutí

• Slušné ceny
    • možnost osobního vyzvednutí
    • Zatím o žádných nevím

Slušné ceny, slušné jednání,rychlost, možnost osobního vyzvednutí.Obchod doporučuji!

• měl objednaný produkt za nižší cenu než konkurence
    • platba za odběr ve výdejním místě

Reakce obchodu Imunita-shop

převzetí na pobočkách společnosti Zásilkovna je zpoplatněno. Je to pro nás podobný přepravní partner jako např. Česká pošta.

• daný produkt za velmi dobrou cenu
    • vyšší cenu poštového

rychlé, výborná komunikace, doporučuji

• rychlost dodání
    • přehledné stránky
    • vyhovující sortiment
    • nevím

po prvním nákupu nemohu hodnotit objektivně,ale obchod doporučuji