• Na stránke sú uvedené produkty, ktoré nevedia dodať napriek objednávke

Reakce obchodu ihocek.cz

Vážený pane, opět další lživá recenze jelikož jste si objednal zboží které není skladem a ani to není u něj uvedeno, jelikož se jedná -jak všichni kteří objednávají produkty od Jablotronu vědí - o již vyřazenou produktovou řadu kterou výrobce doprodává a tudíž se prodejci dovědí že se již nedá objednat při objednání zákazníkem a ověření dostupnosti u výrobce,proto na webu není uvedena skladová dostupnost.
    To že se to nedá objednat jsem Vám sdělil a i přesto jako spousta dalších recenzentů uvádíte nepravdivé údaje a Heuréka s tím nic nedělá a je jí to naprosto jedno.

• Nedoručené zboží (čtvrt roku)
    • Po vytvoření objednávky již žádná komunikace se zákazníkem

Musím bohužel hodnotit obchod jako extrémně nespolehlivý. Objednal jsem zboží před třemi měsíci a od té doby jako by firma neexistovala. Žádné zprávy ani informace od firmy nejsou a to i přes emailovou upomínku před dvěma měsíci.

Reakce obchodu ihocek.cz

Vážený pane, v tom případě jsem si asi těch 6 emailů psal z někým jiným.
    Objednal jste si zboží s osobním odběrem a platbou předem ale hned jsem Vám napsal že v Praze máme pouze sídlo a že tam nejde zboží odebrat.
    Bohužel jste si objednal konektory které nejsou skladem a cestují jak jistě všichni vědí z Asie lodí takže to je na delší dobu.
    To že jste zboží nedostal je naše chyba, bohužel jí neumíme někdy ovlivnit.

• Malá komunikace

Obchod nereagoval na mou otázku, jak to vidí s dodáním, zřejmě je jich tam málo a měli i v pracovní dny během svátku 1. a 8.5. dovolenou.
    Ale v této době je to nezvyklé a nedokážu si představit, jak by například reagovali na případnou reklamaci. Proto jsem objednávku po 10-ti dnech nedostupnosti zrušil.

Reakce obchodu ihocek.cz

Dekujeme za Vase hodnoceni a take dekujeme za to ze si dovolenou muzeme brat a planovat dle svych potreb a ne kdyz je to pro Vas nezvykle.

• Absolutně nejsou schopni dodat objednané zboží, již měsíc od zaplacení stále čekáme. Nikdo z firmy sám od sebe nezavolá, že je zadržení a z jakého důvodu. Platba za objednávku proběhla okamžitě, a od té doby nic.

Dobry den,
    tato situace nas mrzi a uz dvakrat jsem Vam sdelil ze cekame na dodavku.
    Objednavali jste zbozi ktere neni standardne skladem a bohuzel stale cekame na dodani od vyrobce.

Nejhorší esop co jsem kdy objednával zboží má skladem pak napíše že to nemá že to objednal z Číny a za měsíc to dodá. Už čekám 3 měsíce a nic. Tak mu voláte a on tvrdí že to je na cestě a nic. Už jsem mu volal 3x.vim jedno už nic nechci.

Reakce obchodu ihocek.cz

Vazeny pane , nikde uvedeno skladem neni a to ze je zbozi na objednani jsem Vam sdelil hned po objednani.
    To ze ho bohuzel vyrobce neumi dodat rychleji, to bohuzel neovlivnime.

• Drahý výrobok
    • Zboží prezentuje jako že skladem, ale dodává z externího skladu, takže zboží neměli......

• objednané zboží, které bylo na skladě ani po více jak14 dnech nebylo připraveno

• Zboží není skladem, stav byl ale disponibilní
    • Nikdo se neozval, musel jsem osobně volat...

• inzeruje a nic nemá

KO

Po vice jak 10ti dnech a 2 mych telefonickych urgencich mi mailem sdelili, ze nejsou schopni dodat dane zbozi, protoze ho nemaji skladem, presto ze na eshopu skladem znaceno meli.

• čas dodania, informovanosť o termíne dodávky

čakám, čakám, čakám, čakám, čakám, čakám, čakám, čakám, čakám, čakám a neviem koľko budem čakať...

• Požadují platbu předem i při osobním odběru

Požadované zboží, které měli v nabídce již neměli a již se ani nevyrábí. V kombinaci s požadavkem na platbu předem nedůvěryhodný obchod.

Reakce obchodu ihocek.cz

Vážený pane, zboží nebylo uvedeno skladem tudíž jsem Vás po objednání a ověření dostupnosti u výrobce informoval že již není možné ho dodat.
    Co se týče platby předem tak jelikož u nás není možná platba v hotovosti ale osobní odběr po dohodě ano tak to bohužel jinak řešit nejde-buď zaslání dobírkou nebo platbou předem- což je i uvedeno v našich podmínkách.

Objednavku zaevidovali a viac sa neozvali

Reakce obchodu ihocek.cz

Vážený pane, 5.9.2017 jsem Vám odeslal email že zboží které jste si objednal už není a bohužel ani nebude.

• hrůza, ještě jsem zboží nedostal ani mi nepotvrdili odeslání, ale už chtěli chválu na jejich obchod

nedoporučuji, pozor na ně

Reakce obchodu ihocek.cz

Dobry den, bohuzel doslo k chybe v systemu a Vase objednavka se nekam zatoulala, to je nase chyba.
    Ale zadnou chvalu opravdu necekama, dotaznik odesila Heurek a ne my.

• Při dodání jsem zjistil,že chybí paměťová karta a nejsou součástí baterie.
    • Na internetové stránce to naní uvedeno.
    • Dále návod je nedostatečný.není vyfocena fotopast s popisem funkcí
    • -není uvedeno jak zobrazit a smazat fotky
    • -jak se projeví hlavní funkce vybité baterie
    • -dodán zámek ,který není k ničemu
    • vzhledem k tomu že na fotopasti nejsou žádná očka na protažení zámku,

pro mě fiasko
    pro informace a zprovoznění fotopasti jsem si zajel do Brna do obchodu IBOCZ Tuřany,kde mi dodali jiný návod a řekli mi co mám s tím dělat.
    Bohužel jsem se zapoměl zeptat jak to je s hlavní funkcí vybitá baterie.

• Zboží, které jinde není.
    • Zboží je na webu, ale není v nabídce...

Zkusit, dát šanci.

• Nezvládá správnou komunikaci se zákazníky
    • Špatná komunikace se zákazníkem.

Obchod na velký ku...ý.

• Zadne! Zbozi jsem objednal nekdy rijen 2015 a prislo pouze potvrzeni objednavky a nikdo me uz nikdy nekontaktoval a zbozi neprislo... NEDOPORUCUJI Komunikace 0000000 :-(

Nekde se stala chyba