• zboží stále nemám a na urgenci nereagují, telefon mi nezvedají

zboží stále nemám a na urgenci nereagují, telefon mi nezvedají

• Žádné
    • Špatná komunikace
    • Nefunkční telefon uvedený na internetových stránkách Ihappy
    • zboží poškozené
    • dlouhá čekací doba na výdej zboží

Špatná komunikace s prodávajícím,telefon který byl uveden na internetových stránkách mi nikdo nikdy nezvedl.Zboží připravené k vyzvednutí na zásilkovně,nebylo dva dny podle(telefonické dohody) prodávajícího,nýbrž skoro 6 dní.
    Zboží -dle telefonické dohody bylo možné na zásilkovně prohlédnout.Ani tomu opět nebylo-zboží bylo připravené k výdeji složené a na zásilkovně nám nebylo umožněno se na něj podívat a vyzkoušet jeho funkčnost.
    Doma po rozbalení zboží jsme zjistili že je na látce velký žlutý , bohužel nevypratelný flek.
    Naprosto tento obchod nedoporučuji.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• pěkné zboží za super ceny
    • zatím nic nepřišlo a už v to ani nedoufám, zatím mi nepřišel ani email o aktivaci me objednávky.

nevím

• celkem rychlá dostupnost
    • přišel kočár v jiné barvě než jsme si objednali
    • u výrobku chyběl srozumitelný návod na sestavení a údržbu v češtině

Snadné celkem rychlé objednání, i doba dodání, ale musíte počítat s možností, že vám nedorazí přesně to, co jste si objednali.

• Chování pracovníků e-spohu

Objednala jsem zboží za určitou cenu, ale bylo mi mailem sděleno, že je uvedena špatná cena a zboží se prodává za cenu jinou.. To by se dalo pochopit. Chyba se může stát.. Když jsem se za asi 3 dny podívala na zboží, cena byla stále stejná, tak jsem napsala do obchodu, že nemám zájem, čekala bych, že cena bude opravena a nebude klamat další zákazníky, pro mě, že je obchod nedůvěryhodný. Bylo mi téměř obratem odpovězeno: "Nevíme kam se díváte, ale cena je dávno změněna." Už jsem radši ani nekoukala, jestli cenu po mém mailu opravdu změnili nebo ne, každopádně otřesné chování, na cenu jsem koukala těsně před napsáním e-mailu. Proto NEDOPORUČUJI !!! Raději koupím v obchodě, kde z lidí nedělají blbce!

• velikost sortimentu
    • špatná komunikace
    • šílený název firmy. Opravdu není moc příjemné, když Vám přijde balík kde jako odesilatel je uvedeno VAGIN s.r.o.

Zboží došlo relativně rychle a v pořádku. Komunikace ale byla špatná, přišel v podstatě pouze potvrzovací mail. mail o odeslání zásilky vůbec nepřišel i když byl obchodem slíben. Nebýt služby české pošty, která posílá SMS o stavu zásilky, tak ani nevím, že už je zboží na cestě.