• Zboží možno vyzvednout osobně již druhý den.
    • Neochotný personál. I přesto, že nabízeli možnost si zboží objednat přes internet přímo v obchodě a hned vyzvednout, tak pokud tak budete chtít učinit, setkáte se s neochotou a hrubým chováním personálu.
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zákazník si objednal zboží 2 minuty před vámi. V době moderních a automatických procesů na e-shopech je podobná hláška hrozně vtipná viz níže.
    • Dobrý den, velice děkujeme za objednávku. Bohužel se omlouváme,ale objednávku musíme zrušit, protože si 2min. před vámi tento produkt všechen objednal jiný zákazník. Hezký den Plný
    • --
    • Drogerie-Barvy-Laky
    • +420 776 155 218, 491 54 14 36
    • email:[email protected]
    • www.ibarvy.com
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

zboží špatně zabaleno,plechovka je dokrčená ,zabalit zboží 15litrů lihu,a barvu jen do streč folie je risk,s pánem jsem mluvil po tel.řekl mi že jsem to měl poslat spět ,přes tu strečku jsem to stejně nevyděl až po rozříznutí

• klamavá reklama, zboží uváděno skladem, museli ho objednat, dosud nedorazilo!!!

Rychlost komunikacie super, ale bohuzial tovar dosiel poskodeny a namiesto 5L farby tam bolo len asi 2L. Tovar bol zabaleny v nekonecnom objeme igelitu (islo o umyselnu kamuflaz, lebo igelit v ktorom to bolo zabalene nebol skoro vobec spinavy) a preto som si chybajucu farbu vsimol az ked som isiel malovat co bolo z objektivnych pricin 2 mesiace po objednavke. Kedze si uvedomujem, ze je to velmi dlhy cas na reklamaciu necakal som samozrejme vratenie penazi ani nic podobne, len nejaku ustretovost (napr. zlavu na buduci tovar) proste cokolvek, co aspon trochu zalepi frustraciu z "prekvapenia". Zo strany predajcu som sa bohuzial nicoho nedockal. Otazka je ci baleni do igelitovych folii je adekvatne pri tomto druhu tovaru... Vraj to bola chyba prepravcu (najjednoduchsie je hodit vinu na tretiu stranu).

Reakce obchodu www.ibarvy.com

Dobrý den, velice nás mrzí tato recenze, přestože máme níže myslím recenze výborné. K recenzi zákazníka chceme reagovat.
    - zákazník zboží přebral od dopravce jako zboží v pořádku
    - zákazník kritizuje způsob balení,které dodnes nikomu
    nevadilo
    - zákazník má právo zboží vrátit bez udání důvodu do 14
    dnů, což se nestalo
    - zákazník po 2 měsících reklamuje,že mu v plechovce
    chybí barva a zvláštní je,že chybějící barva není nikde
    vylitá ani folie není zašpiněná
    - zákazník nazval zabalení jako úmyslnou kamufláž a k tomu
    opravdu nevíme co napsat ................
    za ibarvy.com Plný

Objednal jsem si 30 litrů biolihu za 2000,- .. přišlo mi 6x5L barel.
    Biolíh neměl smrdět, ale smrdí (snad se to dá vyvětrat - načichlo veškeré ložní prádlo).
    Nejhorší je, že sem nekouknul na aukro, kde 30L biolihu stojí 1500,-
    Takže tady už nakupovat nebudu :)