Jsem spokojená,zboží dle obrázku.Děkuji.

• Spolehlivost, rychlost.

Seriozní e-shop, doporučuji.

Vše ok

Super. Velmi rychlé doručení. :-)

• Velice spokojeni

• žádný problém, super

• Dobrý výběr

Vše ok

vše ok

Zkušenost s obchodem mám poprvé a můžu jen doporučit

• obří sortiment

Zavádějící zboží uváděné prodejcem jako DÁREK bylo překvapivě přibaleno proti mé vůli za asi 99Kč. Jednalo se o miniaturní struhadélko z umělé hmoty nulové hodnoty a pro mne navíc bez významu, protože jsem koupila právě v této objednávce kvalitní struhadlo nerezové. Nesalonní trik od programátora formuláře objednávek.

Reakce obchodu i-domácípotřeby.cz

Dobrý den paní Kašparová, zboží je v košíku uváděné doslova jako výběr akčního výrobku, je u něj uvedená procentuální sleva a jeho akční cena. Produkt si musíte sama vybrat a přidat do košíku, tím se navýší hodnota nákupu. Platila jste převodem, takže jste o částce a zboží měla celou dobu jasný přehled a nikdo Vám jej překvapivě nepřibalil. i-domacipotreby.cz

PĚKNÉ A LEVNÉ.

• Dostupnost kamenné prodejny
    • Rychlost připravení objednávky
    • Kvalitní prémiovější produkty

Obchůdek má pobočku v Brně na Kotlářské, kam si k pánovi pravidelně chodím vyzvedávat balíčky z jiných e-shopů, ale moc ráda nakoupím domácí potřeby přímo u nich. Je skvělé, že podobné obchůdky stále v Brně jsou a měli bychom je maximálně podporovat...

• příjemné ceny dobrá komunikace

Zboží mně bylo dovezeno nepoškozené. Schody jsou uloženy ve sklepě.

• Rychlost, ochota řešit problém ( zde s dopravcem dpd) obchod. Oddeleni
    • Doprava pouze ppl a dpd

Doporucuji obchod, problém s dopravcem dpd ( zásilku poslali jinam, arogantní chování na call centru, chybné údaje u sledování zasilky)

• Zboží neodpovídá popisu klamava nabídka, gril měl být litinový přišlo cosi jako mísa co se ohýbala na všechny strany a nohy od grilu byly plastové okamžitě jsem zboží vrátila!
    • Klamavá nabídka

Zboží zásadně neodpovídá požadavkům. Mlecí kameny nejdou nastavit tak, aby lely pravidelně. Slánka ani nemá spodní kryt, takže se obsah stále sype. Rozhodně nevyhovující.

Mám jen velmi dobré zkušenosti.