• Nekompletní zboží
    • Na reklamační protokol nikdo nereaguje

Reakce obchodu i-darek.cz

vaše nedoporučení nás mrzí, protože připomínka, že nikdo nereaguje na reklamační protokol, je nepravdivá. Naše reakce přišla v pondělí 2.1.2023, první možný pracovní den po obdržení online reklamačního formuláře. Stačilo jen počkat a uvědomit si, že ho posíláte v neděli 1.1.2023 na Nový rok a reakce tudíž může přijít nejdříve v pondělí. Nebylo nutné posílat znovu reklamační formulář i v pondělí, nic tím urychlit nešlo. Nekompletnost zboží navíc reklamujete téměř po 1,5 měsíci od doručení, zboží jste obdržel 21.11.2022. I tak jsme Vám ale dnes psali, že vám chybějící klasický microUSB/USB kabel pošleme. Zda nějak změníte názor ohledně nedoporučení v této recenzi, je jen a jen na Vás.

I-darek.cz

• Při reklamaci nereaguje nevím jestli vrátí penize

Při objednání obchod spolupracoval rychle a bez problémů

Reakce obchodu i-darek.cz

Nejednalo se o reklamaci, ale o odstoupení od kupní smlouvy, kdy nebyl vyplněn formulář Odstoupení od kupní smlouvy, ani jsme ho nedohledali v e-mailech. Zpoždění též ovlivnily velikonoční svátky. Po nápravě a doručení formuláře (potřebovali jsme vědět, na jaký účet máme peníze vrátit) jsme Vám peníze obratem vrátili na účet. Proto nás Vaše nedoporučení mrzí.

• Newtonova Houpačka je velmi fórová - MADE IN CHINA
    • :(

MADE IN CHINA

První nákup.marne jsem se pokoušela dovolat.a pak jen strohý email.jen jsem chtěla drobný dotaz

Reakce obchodu i-darek.cz

asi hodnotíte jiný e-shop, než ten náš www.i-darek.cz. Ve vámi vyplněném dotazníku v rámci tohoto hodnocení objednávky číslo 183928886 píšete, že vám zboží bylo doručeno. Vaši objednávku jste ale e-mailovou žádostí stornovala a my jsme proto nic neposílali.
    Jediná komunikace bylo potvrzení o přijetí objednávky 13.12.2020 v 18:39. Druhý e-mail byl o 3 minuty později a žádala jste v něm o storno objednávky. Třetí e-mail bylo naše oznámení o stornu objednávky na Vaši e-mailovou žádost ve stejný den 13.12.2020 v 19:19. Nic jiného jste nepožadovala a ani na nic jiného jste se neptala. Ohledně vašeho marného dovolání k nám jsme nikde nenašli zmeškaný hovor z Vašeho čísla uvedeného v objednávce. Postupovali jsme přesně podle vašeho přání a objednávku stornovali.
    Prosíme proto o upřesnění vaší stížnosti na [email protected], aby se vše vyjasnilo a zjistili jsme, zda opravdu hodnotíte nás. Na spokojenosti zákazníků nám záleží.
    I-darek.cz

• poničený obal, nevhodné jako dárek

Zboží přišlo v rozbitém stavu, které nebylo možné opravit. Vylomená osa a jedno z plastových ozubených koleček zlámané na 5 dílků. Takže vyhozené peníze.

Reakce obchodu i-darek.cz

Vaše nedoporučení nechápeme a informaci o vyhozených penězích považujeme za neférovou. O nefunkčním fotorámečku jste napsala v pátek 9.10., společně s tím, že jste se "musela podívat pod plast" a fotorámeček rozebrat a poslala jste i fotografii rozebraného fotorámečku s ulomenou plastovou součástkou. Málokterý prodejce by toto řešil, když jste reklamovanou věc nejdříve neodborně rozebrala a teprve pak reklamovala. My jsme Vám napsali, že musíme situaci řešit s dodavatelem a počkat na jeho vyjádření. Rotující fotorámeček jsme nikdy nerozebírali, proto jsme nedokázali posoudit, jak mohlo k poškození dojít. Psali jsme Vám, že jak budeme mít od něj k celé situaci vyjádření, budeme Vás informovat. Nepředpokládali jsme, že nám mezi tím napíšete za náš přístup k celé situaci takovéto nedoporučení. Díky našim dobrým vztahům s dodavatelem se nám podařilo vyřídit celou záležitost kladně a zítra 22.10. Vám budeme posílat fotorámeček nový, zkontrolovaný a funkční. Tím pádem nebyly vaše peníze vyhozené, jak píšete.
    I-darek.cz

• Dávám plus za rychlé dodání, to je vše
    • Hodiny jsou velmi nekvalitne provedeny, je to nejaky polsky vyrobek, na ciferniku je papir, ktery je odlepeny a zkrouceny, minutova a vterinova rucicka do sebe narazi, protoze jsou křivé

• Neměla jsem kupovat,vyhozený peníze, bůhví z čeho vyrobeny, čím natřené

• ve ventilkách staré zoxidováné baterie takže nefunkční..
  • těšila jsem se na "svítící polštář, při dnešní technologii by měl opravdu svít,,i treflexními barvami, je to obyčejně natištěný povlak takže klamání zákazníka , jako dárek k překvapení nepoužitelný a drahý

Dobrý den paní Havlíková,
    Vaše nedoporučení a zmínku o klamání zákazníka nechápeme a velice nás mrzí. Jediné vysvětlení je to, že jste nečetla popisek u produktu, ani nezhlédla u produktu přiložené video. Objednala jste u nás "Polštář svítící 4 LED 40x40 - svíčky, kameny", který má v popisu uvedeno následující: „LED světla svíček na polštářku jsou napájena 2x AA bateriemi, které nejsou součástí balení. Po jejich vložení a zapnutí spínače se všechny svíčky v místě plaménku na polštáři rozsvítí a vytvoří velmi příjemnou atmosféru.“ O reflexních barvách v popisu u produktu nic nepíšeme. Celý polštář je i velmi hezky vidět na přiloženém videu u produktu, kde je námi reálně natočený před rozsvícením a po rozsvícení svíček. Samozřejmě zakoupený produkt můžete vrátit do 14 dnů, jako každý zákazník.

I-darek.cz

Když , budu slušnej ... , hroznej kýč !!! Videoukázka ok , realita bída !!!

Nevýhoda je, že si výrobek nemohu bezplatně vyzkoušet. El. ostřič nožů nemá dostatečně silný motorek. Po přiložení broušeného předmětu se motorek zastaví, neutahne vzniklý odpor. Pokud odlehčím tlak na brusný kotouček, bruska se otáčí, ale nůž se nenabrousí.

Vyhovující

• Rychle doručeno
    • Drahá doprava
    • Obrázky výrobků nesouhlasí se skutečností

• Rychlé doruceni
    • Kvalita zboží strašná

• Velká nabídka všeho možného.
    • Nepravdivé informace u mého výrobku!

Buďte opatrní na popis zboží. Jinak dobré...

Dobrý den Lukáši,
    Vaše nedoporučení a špatné hvězdičkové hodnocení naší komunikace nás mrzí.

Obdržel jste od nás (stejně jako každý náš zákazník) e-mail o přijetí objednávky do systému, následně e-mail "POTVRZENÍ objednávky- platba převodem", pak e-mail "OZNÁMENÍ O PŘIJETÍ PLATBY" a nakonec e-mail "Objednávka vyřízená", kde jsme i prosili o informaci, zda zboží došlo a vše je v pořádku. Nic takového jsme od Vás neobdrželi. Jinak bychom to s Vámi komunikovali a snažili se vše vyřešit k Vaší spokojenosti.

Je škoda, že v této recenzi neuvádíte, jaké konkrétní nepravdivé informace jsme uvedli. Pokud je to možné, pošlete nám prosím upřesnění na [email protected], co bylo uvedeno nepravdivě. Vše bychom napravili.

I-darek.cz

Nedoporučuji! Zboží je koupene z vietnamské trznice je bez návodu a celkově na nic ,již nikdy více ! Budu tento e-shop hlásit na České obchodní inspekci

Reakce obchodu i-darek.cz

Vaše recenze nás velice mrzí. O chybějícím návodu a informaci o vložení baterie jste nás informovala 30.11.. Nepodařilo se nám dovolat, proto jsme obratem poslali e-mail s popisem a obrázkem, kam se baterie vkládá. V závěru jsme Vás ujistili, že pokud bude cokoliv potřeba, jsme Vám k dispozici. Vaše reakce nás zaskočila, protože to byla až dnešní záporná recenze. Hned jsme řešili telefonicky, nabídli vrácení produktu na naše náklady a vše vysvětlili.

Nevložení návodu bylo z naší strany způsobeno velkým předvánočním náporem. Snažíme se i v tomto období, aby vše bylo řešeno co nejrychleji a dárky k Vám, našim zákazníkům, byly expedovány bez zpoždění. Omlouváme se za způsobené komplikace.

• Přehlednost

Zboží přišlo "oždibané" jako by ho už někdo používal, v tomto obchodě si víckrát nic neobjednám! Bohužel jsem neměli čas zboží reklamovat, jelikož to byl svatební dar, který jsme potřebovali hned.

Reakce obchodu i-darek.cz

Vaše zkušenost nás mrzí. Zboží nebylo určitě používané a nevíme, co přesně máte na mysli tím "oždibané". Pokud je ještě možné řešit, vyplňte nám prosím reklamační formulář na http://www.i-darek.cz/i-darek-cz/3-INFORMACE/40-Reklamace-a-zarucni-podminky , budeme se snažit vše vyřešit k Vaší spokojenosti.

I-darek.cz

Kvalita nulova. Newtonova houpacka byla totalne nepouzitelna plastove karty jsou papirove poplastovane magneticke kulicky nemagnetizuji. Pokud si budete chtit vystrelit ostudu pri obdarovani svych blizkych rozhodne se to povede pri nakupu tohoto polskeho aususu.

Reakce obchodu i-darek.cz

děkujeme za Vaší recenzi. Každou kritiku bereme vážně a prověřujeme ji.

Newtonovu houpačku jsme sami vyzkoušeli a přenos kinetické energie na krajní kuličky ukazuje správně. Jediné, co Vám mohlo vadit je fakt, že efekt netrvá dlouho a je pro jeho opakování nutné kuličku znovu vychýlit.

Tvrzení o poplastovaných papírových kartách nemůžeme bohužel vyvrátit ani potvrdit. Při našem ohledání se nám kartičky jeví jako plastové a stejnou informaci máme i od dodavatele. To, že jsou omyvatelné a velmi trvanlivé máme ověřeno z vlastní zkušenosti.

Ohledně posledního kritizovaného produktu, Magnetické bázi s kuličkami došlo zřejmě k nedorozumění. Nikde v popisu není uváděno, že kuličky jsou magnetické, ale pouze kovové. Magnetická je pouze základna (báze), která kovové kuličky přitahuje.

Pokud jste s produkty nespokojen, stále máte možnost nás informovat v zákonné 14 denní lhůtě o odstoupení od smlouvy a neponičené produkty vrátit.
    Pokud měly produkty skrytou vadu, je možné je reklamovat a vypsat nám reklamační formulář na http://www.i-darek.cz/i-darek-cz/3-INFORMACE/40-Reklamace-a-zarucni-podminky . Každou reklamací se rozhodně zabýváme a řešíme ji ke spokojenosti zákazníka.

• Prilis dlouha dodaci lhuta

Reakce obchodu i-darek.cz

Vaše hodnocení nás zaskočilo. Objednala jste 22.11.2015 a zvolila platbu převodem. Hned stejný den jsme Vám odeslali potvrzení objednávky s platebními údaji pro úhradu na náš účet. Bohužel do dnes 3.12. nebylo uhrazeno. Proto jsme Vám v 16:35 poslali e-mailové upozornění na neuhrazení objednávky a prosbu o kotrolu platby. Termín dodání nebylo možné ovlivnit, protože jsme museli čekat na uhrazení objednávky, vzhledem na Vaši volbu způsobu úhrady. Navíc jsme do Vás neobdrželi žádnou reakci, pokud nepočítáme toto Vaše hodnocení. Stačí uhradit a my Vám zboží rádi zašleme.

i-Darek.cz