• Super ceny

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

děkujeme Vám za pěkné hodnocení a doporučení obchodu! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojena i nadále.

• prehledny eshop
    • super jednani
    • vstricnost, ktera se moc nevidi

Velmi doporucuji a rad zas nakoupim

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

děkujeme Vám za Vaše pěkné hodnocení a za doporučení obchodu! Jsme rádi, že jste nakoupil právě u nás.

vše v pořádku

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

děkujeme Vám za doporučení obchodu a Vaše pěkné hodnocení! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen i nadále.

Váš tým Hyperoutletu

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• velká nabídka
    • skvělé ceny

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

děkujeme Vám za doporučení obchodu a Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste nakoupil právě u nás.

• široká nabídka

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

mnohokrát děkujeme za Vaše pěkné hodnocení a doporučení obchodu. Budeme se snažit Vám dělat radost i nadále.

• Vše bez problému

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

děkujeme Vám za pěkné hodnocení a doporučení našeho obchodu! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen i nadále.

• super ceny
    • jednání
    • rychlost dodání

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

mnohokrát děkujeme za doporučení našeho obchodu a za Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste nakoupil právě u nás!

• Skvělá komunikace
    • Velký výběr zboží
    • Ceny

Rozhodně mohu doporučit tento e-shop. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Děkuji

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

velmi děkujeme za doporučení našeho obchodu a Vaše kladné hodnocení. Budeme se snažit Vám dělat radost i nadále.

Rozhodne doporučuji, skvělá cena

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

děkujeme Vám za doporučení obchodu a pěkné hodnocení! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen i nadále.

• výběr
    • ceny
    • komunikace s obchodem

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

mockrát děkujeme za Vaše kladné hodnocení a budeme se snažit Vám dělat radost i nadále.

• Rychlé vyřízení požadavku

Všechno perfektní, skvělá domluva,ochotný personál.Prostě můžu jen doporučit.

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

děkujeme Vám za pěkné hodnocení! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen i nadále.

• velmi dobrý výběr,
    • vše šlo přesně podle slíbeného
    • velmi dobrá komunikace ohledně dodávky zboží

byla to moje první zkušenost s obchodem a vzhledem k některým historicky špatným reakcím jsem nevěděl, zda objednat. ale minimálně za mne se není čeho bát. Vše proběhlo úplně v pořádku, určitě to nebyl můj poslední nákup na tomto obchodě a rád se budu vracet.

• došlo přesně jak obchodník uváděl

nejprve trochu adrenalin po přečtení negativních rezenzí po objednání zboží ale zboží přišlo na den přesně bohužel kurýr s Geis mě nenechal rozbalit a nahlídnout jestli zboží v pořádku a správných velikostech byly zde obavy související s negativními rezenzemi na reklamace u obchodníka . Po rozbalení vše v naprostém pořádku a zboží kvalitnější než jsem čekal takže nebude ani žádná reklamace ode mě :) a spokojenost naprostá . Jednalo se o první nákup u tohoto prodejce.

• jsou to zlodějové

19.11.2018 jsem objednal zboží a uhradil , ozvali se, že zboží je v Anglii, že dovezou a zašlou do 29.11.2018 se ani neozvali, telefon vypnut, na e-mail nereagují, jsou to darebáci, fiktivní Fa jde jim jen o zaslání fin. obnosu za zboží. NEOBJEDNAVAT pokud nechcete přijít o peníze.

zboží bohužel nedorazilo, už nebylo skladem u dodavatele...ale i tak hodnotím obchod kladně - ihned se mi ozvali, takže komunikace dobrá a jako omluvu mi nabídli slevu na příští nakup.. za mě obchod můžu doporučit

• Zboží zatím nedorazilo, nemohu nic hodnotit. Jen jsem předpokládala, že pokud je zboží skladem, tak je skladem v Čechách a ne,že je na skladě u dodavatele v cizině. Stále čekám...již od 11.5.

• Zboží nepřišlo, jen mail se sledováním zásilky na ppl ale nelze nic najít a obchod na mnou psané maily ohledně objednávky vůbec neodpovídá.

+ rychlost, komunikace, skvělé ceny

• Dobré ceny
    • rychle dodanie