Cekal jsem,ze mi to privezou domu.Avoni mi napsali,ze si mam proni prijet do obchodu,tak at si jinechaji.Dekuji.

• 12.4. zakoupeno a do 19.4. ještě nebylo odesláno, přitom bylo skladem
    • Obchod pouze potvrdil objednávku, jinak žádná zpráva

Na internetu nakupuji často ale takovou dodací lhůtu / bez komunikace po zaplacení zboží/ jsem nezažil.

• Zasílání přes Českou poštu je nejhorší alternativa. Zkuste jiného dopravce.

Zboží prezentované jako skladem skladem nebylo. V pátek 9.2.2024 obdržen email o vyřízení objednávky a přitom do dnes (13.2.2024) nebylo zboží ani předáno dopravci.

• Komunikace hrůza.

Přes týden od vyřizování objednávky a stále neodeslana a vše skladem. Odpovědi na e-maily žádné

• nabízí zboží které je termínově nedostupné nebo nemá dodavatele, jinak jsem byl vždy spokojen

Inzeruji zbozi ktere ani nemaji. Reklama je na to vsude, ale nemaji ho. Po objednani me objednavku zrusili.

Jako řada jiných eshopů nabízejí zboží které nemají.

Reakce obchodu Hunting24

Dobrý den, u objednaného zboží svítilo na objednávku, po Vašem objednání zboží bylo objednáno u dodavatele. Hodnocení Heureky chodí na email do 7 dnů. V tomto čase nejsme schopni realizovat objednávky s uvedeným termínem na objednání. Pokud na zboží spěcháte prosím vždy objednávejte zboží uvedené SKLADEM. Tím že nás informujete touto formou nikoliv na firemní email nebo telefonicky, nevíme, zda máte stále zájem o zboží, které bylo pro Vás objednáno.

• Objednávka nedorazila

Reakce obchodu Hunting24

Z vaší objednávky byly dvě položky ze tří ve stavu na objednání, což je zboží, u kterého nedokážeme ovlivnit rychlé dodání a je to v podmínkách patřičně uvedeno. Mrzí nás, že jste nás nekontaktovali pro vyřešení situace telefonicky a udělali negativní recenzi, která si troufáme tvrdit, je neoprávněná.

Tým Hunting 24

Od objednání nemám od obchodu žádnou zprávu!

Dobrý den pane Rafaj,

Objednal jste jedno balení diabolek na osobní vyzvednutí. Diabolky jsou vyprodány a jsou nedostupné. Vše máte uvedeno u produktu. Nerozumíme proč nám dáváte negativní recenzi u nedostupného produktu.

Stále mi nic nepřišlo a nemohu se vám dovolat.Jsem tedy zatím velmi nespokojený.

Reakce obchodu Hunting24

děkujeme za reakci která nám pomáhá se zlepšovat.

Platba se nám nespárovala s objednávkou, ale již je vše v pořádku a zboží odesláno.

Hezký den

Ne dostal .

Reakce obchodu Hunting24

zboží bylo odesláno hned na druhý den od objednání.
    Číslo zásilky : Z 436 5249 960, tudíž z naší strany proběhlo vše v pořádku, momentálně je na dopravci jak rychle Vám zboží doručí, to my již bohužel neovlivníme.

Děkuji za pochopení
    S pozdravem a přáním hezkého dne

Minařík Michal

• Zboží je stále v nabídce,ale na skladě není ani prý nebude.

• rychlost vyřízení objednávky

Zboží v pořádku, ale při rozbalení jsem zjistil, že prodávají zboží z konkurenčního obchodu, kde je cena někde jinde. Bohužel to tak funguje i na jiných obchodech.

• Obsluha v prodejně vstřícná - ok.
    Nicméně: podle návodu měla být přiložena nabíječka - nebyla. Baterie byly nenabíjecí a jen tak tak stačily na předvedení výrobku. Navíc podle mě chyběl okulár pro přímé pozorování. Chápu, že jsem měl výrobek prohlédnout a zkontrolovat, ale když nebyl přiložen seznam součástí prodávaného výrobku, nebylo co kontrolovat. Dodatečně se o tyto záležitosti dohadovat nebudu, ale už zřejmě nic nekoupím.

Dobrý den pane Marejka,
    zde na obchodě jsme předsádku prošli, nainstalovali objimku, napasovali na puškohled a vše bylo v pořádku. Dodávané příslušenství máte uvedeno na stránkách a nikde se neuvádí nabíječka ani nabíjecí baterie.
    Tak stejně okulár, ten se dodává pouze k zaměřovači.
    Pane Marejka mrzí nás taková recence když sám víte že na prodejně jsme se Vám maximálně věnovali abychom Vám vyšli vstříc.
    Odkaz na zakoupený přístroj:
    Hezký zbytek dne
    Minařík Michal

Zboží (kalhoty Afars Moleskin) jsem objednal 02.06.2022 . Bylo tam uvedeno, že jsou skladem, ale do současné doby jsem je nedostal. Obchod nic, už neozval.

Reakce obchodu Hunting24

v tomto případě se musím omluvit jelikož kalhoty jsme opravdu odesílali se zpožděním vzhledem k nepředvídatelným komplikacím, nicméně komunikace probíhala jak prostřednictvím emailu tak telefonicky a již je vše v pořádku. Kalhoty doručeny a dle komunikace a vyjádření zákazníka je naprosto spokojen.

Děkujeme za nákup a přejeme hezký den

Minařík Michal

Jediné co mi z obchodu přišlo byl email s potvrzením přijaté objednávky.Od té doby nic. Ještě že jsem neplatila předem.

Reakce obchodu Hunting24

děkujeme za hodnocení. Zboží bylo na objednání. Po domluvě jsme odeslali v jiné velikosti.

prodejna Hunting24

Zboží bylo na www deklarovano , že je k odběru ihned , a při tom od ešopu přišlo sdělení, že zboží není . Jakmile jsem se ozval - , tak od prodejce přicházeli emaily , když se mi nelíbí , že mi zruší objednavky - prostě arog přístup vedoucího e šopu .

Reakce obchodu Hunting24

Dobrý den pane Kalus, sdělení z našeho eshopu přišlo z důvodu, že jste objednávku udělal celkem 3x. Objednávka 202100700, 2021001088 a 2021001089. Veškeré objednávky konkrétně Vámi objednané zboží flobertka Mayzus Okarina která přechází na kategorii C-1 jsou na objednání a jsou dlouhodobě nedostupné. Při každém objednání jste viděl u ceny produktu skladovou zásobu. U produktu svítilo a stále svítí na objednání a nedostupné. Tvrzení, že od prodejce přicházeli emaily je pravdivé, byly reakcí na Vašich 8 emailů, kde jste nás vyzýval k okamžitému odeslání. Arogantní přístup a chování je z Vaší strany chtít odeslat zboží, o kterém víte, že není skladem. Takovéto chování nebereme jako seriózní i z důvodu, že na tuto flobertku jsou pořadníky zákazníků, kteří čekají déle než Vy. Z důvodu nevhodného chování a jak píšete, Vašeho arogantního přístupu, Vám byly objednávky stornovány.

prodejna Hunting24

• Zboží je nefunkční!!!!!!!!!

Dobrý den pane Ernest,
    bohužel nemáme od Vás žádné informace, že objednané zboží je nefunkční. Možná se jedná pouze o problém s nastavením. Lepší je než psát negativní recenzi napsat nebo zavolat abychom tento problém společně vyřešili. Pokud si zboží necháváte, předpokládáme, že je vše v pořádku.

Zásilku jsem do dnešního dne neobdržel, přitom byla předána dopravci 16.11.18 a "cesta dodání ze Zlína do Hodonína je dlouhá až předlouhá a někdy ještě delší ..."

Dobrý den pane Kolíbal,
    nerozumím, proč nedoporučujete náš obchod, když jste zboží objednal 16. 11. a ten den Vám zboží bylo ještě odesláno. Z naší strany bylo vše splněno, tak jak má být. Zboží je aktuálně stále připraveno k vyzvednutí v Hodoníně na výdejním místě. Uloženka poskytuje služby za téměř poloviční ceny než kurýrní služby. Proto je nutné si zboží vyzvednout na výdejním místě. Není to kurýrní služba. Poskytujeme několik možností přeprav, tak třeba příště vyberete přepravu ke své spokojenosti.

Hunting24