Na základě negativních hodnocení zákazníků, Heureka.cz nedoporučuje nákup v obchodě Hudla.cz.

• - ceny, ovšem za nekvalitní zboží
    • - nerespektuje obchodní podmínky
    • - při řešení reklamace nebo zrušení smlouvy apod,
    • " tzv"obchod" přestane komunikovat s cílem
    • nevrátit peníze ani zboží
    • - pravděpodobně je firma-prostředník
    • nějakého zahraničního eshopu (př.DEALEXTREME.COM )

Neporučuji.

• alkoholtestr dodán rychle
    • asi to dlouho nevydrží
    • nedodána faktura

celkem spokojenost

• Nič
    • odosielanie je zadarmo, ale na slovensko nechcú posielať

bol som veľmi sklamaný, no čo som si prečítal tieto recenzie som v podstate rád, že nemám podobné problémy ako kolegovia nespokojní zákazníci.

• prislo jine zbozi
    • mizerna, spise zadna komunikace

misto obalu na canon dorazil futral na nikon /sic! :-) /
    vratil jsem jej a ze pry spravny obal je na ceste.
    po 3 mesicich nemam nic, jen -250,-Kc. Neni to velka ztrata, ale vadi mi, jak se mnou vyjebal. Takze i pres nizke ceny VELMI nedoporucuji, zbozi nizke kvality, casto (dle recenzi) jine, nez objednane, a komunikace na <!>

UPDATE: Po 4. telefonatu, kdy jsem se dovolal, jsem se dozvedel, ze pokud nezmenim svoji zapornou recenzi, tak nic nedostanu. To je neskutecne!

• zásilka dodána ve slibované lhůtě
    • zboží v slíbené kvalitě, nové, nepoužívané

Zakoupila jsem zboží přes slevový portál. Slibovaná dodací lhůta byla 10 dní, zásilka doručena do 5 dnů, sice nebyla kompletní, nicméně na základe tel.rozhovoru slíbeno okamžité doslání chybějícich věcí a taky to bylo dodrženo (za 2 dny jsem je už měla doma). Zboží nové, nepoužívané, v slíbené kvalitě, vše jak má být.

• komunikace

Asi jsem jedna z vyjímek, ale dnes mi dorazil displej na mobil a vše je v pořádku. Jediná co nebylo je faktura. Ale rozhodně po těch recenzích co jsem si přečetla, tak zde už nebudu nakupovat a pokoušet štěstí.

• - Levné zboží
    • - obdržel jsem balíček druhého dne od objednávky
    • - velice pochybná kvalita zboží

V případě, že objednáte zboží, u kterého nevadí, že je to brak z Číny, tak je vše OK.
    Koupil jsem CPL filtr (humus) a dálkovou spoušť k fotoaparátu (super).
    Takže rozporuplné pocity, nevím, zda doporučit, či ne.

• Nekomunikuje, zasílá jiné zboží!!!!!

zakoupila jsem voucher na slevu Tablet na www.zapakatel a prodávající HUDLA.Po zaplacení voucheru jsem kontaktovala Hudla aby mi sdělil číslo účtu abych mohla poslat poštovné.Odpověď přišla za dva dny , ale číslo účtu neexistuje!!!Opět jsem se snažila Hudlu kontaktovat, avšak bezpředmětně.Telefony nebere, na maily neodpovídá.Dnes mě přišel balík s úplně jiným zbožím nějaký držák do auta????To jsem si neobjednávala chtěla jsem tablet, který jsem řádně zaplatila!!!
    Teď jsem zvědavá jak se k tomu to postaví server zapakatel.
    Radím- u této firmy HUDLA nenakupujte!!!

• Bohužel nemohu napsat nic kladného!
    • Zakoupené zboží reklamuji, respektive vracím a to z následujících důvodů:
    • 1. Zboží jeví známky běžného použití, mnou zakoupené zboží rozhodně není NOVÉ!
    • 2. Chybí záruční list
    • 3. Chybí faktura
    • 4. Chybí manuál
    • 5. Chybí paměťová karta
    • 6. Poškozená nabíječka
    • 7. Poškozený telefon - nereaguje na dotyk, což bych u dotykového telefonu očekávala!!!!!!!!!!!!

Doufám, že mi budou vráceny peníze.

Bohužel jsem našla recenze až po koupi telefonu!

Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!

Velkého majzla na tohoto hajzla. Na aukru je jako "matfyzak"...

• rychle dodaní, zbozí odpovídalo popisu, nízka cena
    • nekomunikuje, nebere telefony

Jako mnoho dalších jsem zboží objednal a az pak četl recenze, no polilo mne horko a už jsem viděl jak zapojuji naše pravní oddělení a řeším dohady.Ale telefon přišel brzy s fakturou jak jsem chtěl fakturační udaje odlišne od adresy dodaní atd.
    Takže bud jsem měl kliku nebo prostě zboží nad 5000 kč přijde
    tak jak ma. Takže u mě dobry Hudlo

R.Fík

• Velmi sober ceny
    • Rychle dodani
    • Nevim

Plna spokojenost zbozi prislo ihned faktura nebyla ale ochotne ji doposlali

• Zboží Čína,Tajvand,
    • Není faktura,
    • Není Český manuál,
    • Není záruční List,
    • Použité zboží,
    • Poškozené zboží,
    • Zboží nejde vrátit,

POZOR!!!!!!!PODVODNÍK.

• Zboží hned druhý den doma po objednání
    • Dobré ceny
    • Mnoho negativních referencí které jsem našla až po nákupu, já však problém neměla

Tablet přey zapakatel byl za nejlepší cenu co jsem našla a hned druhý den od zakoupení mi přišel

• DEJTE SI POZOR. Objednaná náhradní baterie do notebooku byla již spálená a po zaslání baterie zpět k reklamaci a dodnes /1 rok/ nemám ani peníze či baterii.

NEDOPORUČUJI

• i já sjem naletěla podvodníkovi...dorazil mi mobil bez jediné faktury, dodacího listu nic...na maily neodpovídá a už jen čekám ale recenzí, které jsem si přečetla, kdy mi dorazí nějaká upomínka na 1.000,-Kč.
    • Nechápu, jak může někdo provozovat eshop a chovat se takto k zákazníkům..no jo, doufám, že i na p. Hudlu melou boží mlejny.

UŽ NIKDY SI NIC U P. HUDLY NEKOUPÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• vůbec nic!!!
    • -nehorázní podvodníci, přestali komunikovat
    • - zboží dorazilo bez záručního listu, dokladu o koupi, bez uživatelského návodu v češtině, bez baterie ( měla být součástí balení ). Marně je vyzýváme k dodání výše uvedeného...
    • Nevěřte kladným recenzím, musí si to psát Hudla mezi jednotlivými zlodějinami sám!!!!
    • ZLODĚJ A PODVODNÍK - NEDOPORUČUJI!
    • Zboží budeme vracet zpět, nečekáme úspěch.
    • Pokud nevrátí peníze, uvědomíme PČR.
    • ČOIku bude Hudla zajímat každopádně - stačí e-mail.
    • Obraťte se všichni podvedení na ČOI a PČR!

N E D O P O R U Č U J E M E !!!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Doručeno vpořádku

Trošku nepřehledné stránky