Na základě negativních hodnocení zákazníků, Heureka.cz nedoporučuje nákup v obchodě Hudla.cz.

• jsem ráda že jsem se podívala na recenze objednala jsem si tablet pro dceru většinou platím převodem z účtu ale teď mi něco říkalo že bude lepší na dobírku no a když jsem si zcela náhodou přečetla ty články zrušila objednávku a i když mi to přijde už vím že to nevezmu
    • jsem docela zděšená jak může někdo tímto způsobem vydělávat na lidech takže Hudlo zavři radši obchod.

děkuji všem kteří napsali o tomto obchodu asi mám štěstí .že jsem se nestihla spálit

• - dobrá cena
    • - špatná komunikace
    • - žádná snaha ze strany prodejce

V eshopu Hudla.cz jsem si objednala mobilní telefon. Byla jsem nadšená, že jsem našla typ, co jsem chtěla a ještě za dobrou cenu.
    První problém nastal při dodání - mé jméno na balíku bylo napsáno nečitělně a pošta balík označila jako nedoručitelný a poslal jej zpět. Kdybych sama nepátrala, co se děje, nevěřím tomu, že bych byla informovaná ze strany eshopu o problému. Po přihlášení na web prodejce bylo u objednávky několik dní jž napsáno, že byla vrácena zpět, ale od prodejce žádná reakce či snaha.
    Druhý problém nastal při reklamaci. Telefon nefungoval podle mých představ, tak jsem napsala email do eshopu, kde mi odpověděli, ať jim telefon pošlu zpět. Nejen, že vyřízení trvalo nepřiměřeně dlouho s odůvodněním, že byla dovolená, ale nic opraveno nebylo. Na mé urgující, vcelku obsáhlé emaily bylo odpovídáno jednou holou větou zhruba po týdnu.
    Raději si koupím nový telefon jinde, než ještě jednou komunikovat s tímto eshopem.

• Dodané zboží neodpovídá tomu, co je prezentováno na stránkách.
    • 1) nekvalitní zboží
    • 2) předražené
    • 3) špatná komunikace se zákazníkem

Vybrala jsem si zboží podle fotografií a popisu na stránkách. Jelikož se jedná o dost drahé zboží, rozhodlo i to, že měli toto zboží ve slevě.
    Moje zkušenost s obchodem je velmi špatná. Zboží, které mi přišlo, není kvalitní a naprosto se nedá použít k účelu, pro který mělo být určeno. Jeho skutečnou cenu bych odhadla (dle kvality a zpracování) max. na 200 - 300,-Kč, přestože původní cena tohoto zboží byla 3450,-Kč! Zboží bylo dodáno bez faktury, záručního listu nebo jakéhokoliv jiného dokladu.
    Tento obchod bych v žádném případě nikomu nedoporučila!
    Zavání to podvodem.
    Počet hvězdiček bych označila 0, ale tato možnost zde, bohužel, není.

• příšerná komunikace
    • jednání na špatné úrovni
    • nedodané zboží

tento obchod opravdu nedoporučuji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Po objednávce nového telefonu jsem dostal použitý a poškrábaný přístroj, který jsem obratem poslal zpátky s žádostí o nový, nebo o vrácení peněz. Namísto toho se mi po několika týdnech tatáž opotřebovaná hromádka vrátila. Komunikace telefonem i mailem pana Hudce na špatné-podvodné úrovni. Obdržené bazarové zboží za cenu nového jsem opět poslal zpátky, nyní bez řešení a samozřejmě bez vrácených peněz.

Velice nečestné, lživé a podvodné jednání. Obchod nedoporučuji, přidávám se na stranu žalobců a žadatelů o postih tohoto prodejce.

• objednáno, zaplaceno předem, 11 týdnů čekání a nic, žádná reakce
    • podezřele nízké ceny

zřejmě se jedná o podvodný e-shop neseriózního prodejce
    NEDOPORUČUJI !!!

No co dodat česky stat nic s hajzlama nedělá.

• použité, opravované nefunkční zboží z Číny dodáváno jako nové

ruce pryč a jít to řešit při větší škodě nejlépe na policii

• Vyborne ceny

Je nutne na zbozi vyckat, ale vzhledem k tomu odkud to chodi je to pochopitelne.

• nalákání na levné zboží, dlouho nic a pak pokuta

Rád se přidám k žalobě. Využívá toho, že nikdo nemá čas za věc cca 400 kč studovat obchodní podmínky. Dnes nic nemám jen dluh u exekuční firmy 980 kč.. výsměch

• Opravdu nedoporučuji tento obchod!!!! Je to podvodmík, který si myslí, že může okrádat lidi kteří si u něho něco koupí.Neseriózní jednání,komunikace.Rád se připojím k těm,kteří na něho podají trestní oznámení. Je to prostě ....
    • Měl by se o něho zajímat živ.úřad, čoi,policie. Můj kontakt [email protected]

Poslat ho do lochu k těm více opá....m
    NIC TAM NEKUPOVAT,ani šahat na kliku dveří!!!!

• Nic.
    • Tento obchod rozhodně NEDOPORUČUJI!!! Na základě špatných hodnocení obchodu jsem si koupi rozmyslela, tak začali mně vyhrožovat pokutou ve výší cca 1000 Kč, a to i přes to, že sami mi napsali, že objednávka nebude vyexpedovaná bez zaplacení. Dle vyjádření právníka jejich obchodní podmínky jsou v rozporu se zákonem!!!

Podvodník!!! Vyhnout se tomuto obchodu velkým obloukem!

• výběr komponent

spokojenost

• Postovne zdarma
    • Nutna platba predem
    • Dlouhe dodani

Kdo muze pockat tomu se to vyplati, cena komepanzuje naprosto dostatecne negativum dlouheho dodani

• Vážený Přátelé
    • Chtěl bych se zeptat jen kam se posílá reklamace Pan Hudla napsal
    • Dolní černá studnice 146
    • Bratříkov 46821
    • POKUD TO SOUHLASÍ
    • KOUPIL JSEM MOBIL HTC UŽ JE NAFUNKČÍ NEJDE ZAPNOUT TAK SE CHCI JEN ZEPTAT JESTLI JE ADRESA OPRAVDU PLATNÁ DĚKUJI VÁM
    • [email protected]

• Spoustu dilu ktere jinde nemaji
    • Rychlost dodani

Ventilator ktery je temer nemozne sehnat. zde ho meli. Jen to cekani je dlouhe...

• jsem pro mu rozbít hubu
    • Je to zmetek, který neuznává reklamace, nekomunikuji ani po telefonu ani po e-mailu a já jsem jen zvědavá, jak se k tomu postaví server zapakatel, který se mnou momentálně reklamace jeho zboží řeší.

co mám shrnovat ? Hajzl, hajzl, hajzl

• je to zlodějskej hajzl

já se klidně přidám,ale otázka je k čemu nám návštěva u tohodle všiváka bude,vás něco napadá?

• Jsem PRO aby dostal
    • Okrádá a v naší krásné republice a díky skvělím zákonům mu to prochází. Proto navrhuji návštěvu u Lukáška doma.
    • Dolní Černá Studnice 146

už je čas............ :-D

kdo se přidá? já jdu

• nekomunikuje, nereaguje na maily. nebere telefony a když vezme je arogantní. Měla by se na něj podívat ČOI.

P o d v o d n í k