• Nejnižší cena v ČR

Perfektní jednání, rychlost, nejnižší cena

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za Vaši pochvalu a moc si toho vážíme.
    Snažíme se nabízet zákazníkům co nejlepší podmínky a jednou z nich je samozřejmě i garance skvělé ceny.
    Když budete potřebovat, rádi pro Vás uděláme cokoli i v budoucnu.
    Obracejte se na Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

• výběr

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a Vaši pochvalu naší práce :-)!
    Moc si toho vážíme a když budete cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!
    S pozdravem a přáním všeho dobrého Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

• Rychlé
    • Piáno málo zabalené,jen v originálním balení.

Dobrý den :-)!
    Tak to nás moc mrzí....
    Těšili jsme se, že když jsme Vaši objednávku vyřídili bleskurychle, během jednoho jediného dne, že nás za to pořádně pochválíte, ale někdy ani to nestačí :-). Ostatní zákazníci, kterým vyřídíme objednávku tak, jako Vám nás zahrnují 5ti hvězdičkovými hodnoceními a nešetří chválozpěvy :-).
    Co se balení týče, tak firma Yamaha je zdaleka největší výrobce hudebních nástrojů a ozvučovací techniky na světě a jejich balící technologie odpovídá všem světovým parametrům pro přepravu a odolnost. Z Yamahy chodí samozřejmě i k nám tyto klávesy "jen" v originálním balení a v žádném jiném :-). A všem zákazníkům posíláme tyto klávesy "jen" v originálním balení od Yamahy a dosud si na to ještě opravdu nikdo nestěžoval :-). No, nevadí, stane se :-)...
    I tak Vám ale samozřejmě děkujeme za nákup, moc si Vás jako zákaznice vážíme a nic ve zlém :-). Pokud byste byla tak laskavá a udělala si chvilku času na vylepšení Vaší recenze, byli bychom moc rádi, protože jedinou recenzí, která nám může pomoci je recenze 5ti hvězdičková :-). Cokoli jiného je pro nás cesta ke ztrátě certifikátu "Ověřeno zákazníky" :-). Taková je realita...
    Když budete v budoucnu cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi a pokud předem upozorníte, přistoupíme k balení pro Vás s radostí nadstandardním způsobem. Moc o Vaši přízeň stojíme a vážíme si Vás...

• výběr
    • -

První nákup, vše ok.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete v budoucnu cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme rádi :-)!

Zkušenosti mám a to veliké. Jsem velice spokojen s obchodem protože reaguje rychle a bez problémů. Párkrát jsem tam byl i osobně tam mohu všem jen doporučit nákupy tam.

Reakce obchodu Hudební Svět

Takové recenze se čtou opravdu moc krásně :-)...
    Moc Vám za to děkujeme a budete vždy vítaným hostem :-)!
    Jsme tu pro Vás a pro Vás cokoli :-)!

Vše ok.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za hezkou recenzi a slovní pochvalu!
    Moc si toho Vážíme a když budete cokoli z našeho oboru v budoucnu potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!
    Jsme tu pro Vás :-)!

Obchod je super není co dodat

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!
    S pozdravem a přáním všeho dobrého Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby.

Velmi ochotní a vstřícní.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za pochvalu a krásné hodnocení :-)!
    Jsme tu pro Vás a když budete něco z našeho oboru v budoucnu potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi!

Dobrá komonikace.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za Vaši krásnou, 5ti hvězdičkovou recenzi a kdykoli budete cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu. Budeme moc rádi :-)!

super komunikace, rychlé doručení

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za moc hezkou recenzi a jsme tu pro Vás :-)!

• Rychlé jednání
    • Profi personál

Za mně opravdu velká spokojenost.

Dobrý den :-)!
    Děkujeme za Vaši krásnou recenzi a když budete v budoucnu cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu.
    Budeme moc rádi :-)!

• snadná dostupnost
    • vyzvednutí na prodejně bez navýšení ceny

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za hezkou recenzi a slovní koment, jen škoda, že nebylo těch hvězdiček o jednu více :-).
    Ale nevadí, příště se to určitě podaří a v případě, že se na nás budete obracet i v budoucnu, uděláme pro Vás vždy s radostí maximum možného :-)!
    Jsme tu pro Vás a přejeme Vám do roku 2023 jen to nejlepší :-)!
    Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

• rychlá reakce

Zrušíl jsem objednávku z rodinných důvodů

Reakce obchodu Hudební Svět

Škoda, že to tentokrát neklaplo.
    Chápeme, že cesty osudu jsou spletíté...
    Držíme palce a věříme, že to vyjde třeba někdy v budoucnu. Přejeme jen to nejlepší a jsme tu pro Vás!
    S pozdravem Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

Opět bezproblémový nákup v "klubovém" prostředí. Až mi bylo líto, že kupuji jen notový stojan…

Reakce obchodu Hudební Svět

Jéeee! To je ale krásná recenze :-)!
    Moc Vám za ni děkujeme a vždy budete v našem klubu srdečně vítán :-).
    Jsme rádi, když se u nás zákazníci cítí dobře nebo dokonce jako doma :-)!
    Jsme tu tedy pro Vás a když budete cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

• Zboží přišlo do 24h pecka!!!

Reakce obchodu Hudební Svět

Blesk je náš pomalejší brácha :-)!
    Děkujeme za krásné hodnocení a budeme moc rádi, když se na nás budete obracet i v budoucnu :-).
    S pozdravem a přáním toho nejlepšího do roku 2023 Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

Fajn obchod, příjemná přátelská obsluha, člověk si může v klidu osahat kytaru, zahrát si. Doporučuji zónu Furch kde je člověk v kytarovém ráji

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a za speciální pochvalu pro náš showroom Furch Guitars :-). Říká se, že je to nejútulnější showroom Furch Guitars v ČR :-)!
    Kdykoli si přijďte zahrát, oddechnout a nabrat energii!
    Jsme tu pro Vás :-)!

Vše proběhlo velmi rychle.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a kdykoli budete cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!
    Do roku 2023 Vám přejeme jen to nejlepší a těšíme se na případnou další spolupráci.

• Při změně barva telefonát.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a slovní komentář, který se nám sice nepodařilo rozluštit, ale vypadá taktéž příjemně a pozitivně :-).
    Když budete v budoucnu něco potřebovat, vzpomeňte si na nás znovu, jsme tu pro Vás :-)!
    Děkujeme za Vaši přízeň a do dalšího roku Vám přejeme jen to nejlepší :-)!
    Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

Dobrá komunikace s obchodem

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásné hodnocení a těšíme se na případnou budoucí spolupráci :-)!
    S pozdravem a přáním krásných Vánoc Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

• Vše v naprostém pořádku

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za pochvalu :-)!
    Moc si toho vážíme a těšíme se na případnou další spolupráci.