Dobré ceny, ochota.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete v budoucnu cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!
    Jsme tu pro Vás!
    S pozdravem a přáním všeho dobrého Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

Naprostá spokojenost s nákupem v Hudebním světě. Vše proběhlo v pořádku, rychle a bez problémů doporučuji a budu určitě nakupovat opakovaně.

Reakce obchodu Hudební Svět

Moc Vám děkujeme za pochvalu a Vaše doporučení, protože to je vždy ta nejlepší reklama :-)!
    Pokud budete v budoucnu cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!
    Poradíme a posloužíme jak nejlépe budeme umět :-).
    S pozdraem a přáním všeho dobrého Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

Skvělá komunikace skvělá práce

Reakce obchodu Hudební Svět

Moc děkujeme za krásnou recenzi a za to, že jste si na ni udělal čas :-)!
    Máte to u nás schované a kdykoli budete cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

• Ochota
    • Profesionálnost
    • Přístup k zákazníkovi

Reakce obchodu Hudební Svět

Mockrát Vám děkujeme za hezkou recenzi a když budete v budoucnu cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!
    Jsme tu pro Vás :-)!

• Skvělé obchodní poradenství a rychlost dodání

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za moc hezkou recenzi a kdykoli budete něco z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu. Od toho jsme tady a jsme tu pro Vás :-)!

Velmi vstřícné a ochotné jednání

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete v budoucnu cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

• Rychlé odeslání, všechno v pořádku.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za pochvalu a krásnou recenzi :-)!
    Kdybychom Vám mohli v budoucnu znovu jakkoli pomoci, obraťte se na nás znovu, budeme velice rádi!

+ Zajímavý sortiment.
    + Slušné ceny.
    + Oceňuji podporu méně známých značek jako Trembita.

- Jistá pomalost: Kupoval jsem povětšinou drobné perkuse, takže větší množství zboží. Rozumím tedy, že kompletace objednávky může chvíli trvat. Na druhou stranu, každá jednotlivá položka byla podle údajů e-shopu skladem, takže mě trochu překvapuje, že ta kompletace zabrala týden. Tak snad už zboží zítra či pozítří doufám také dorazí, když bylo odesláno ve čtvrtek a dnes je neděle. Ještě, že na ně nespěchám.

Dobrý den :-)!
    Děkujeme za hezkou a navíc zajímavou recenzi :-)!
    Ano, Vaše objednávka byla poměrně obsáhlá a na jedné položce se to přecijen zadrhlo.
    Zradila nás dřívka Goldon, kdy jsme měli skladem bohužel už poslední kus, který ale jevil známky opotřebení.
    Ihned jsme objednali další , ale distributor odeslání z různých důvodů neustále odkládal, až dnes konečně přišla zpráva, že už je to konečně na cestě k nám :-).
    Během pár dní to tedy bude už všechno u Vás :-)!
    Děkujeme za Vaši trpělivost a těšíme se na případnou další spolupráci.

• Velmi vstřícné jednání
    • Zboží skladem
    • Přívětivá cena

Moc hezké jednání se zákazníkem, vstřícnost, rychlost, bezvadná komunikace.

Reakce obchodu Hudební Svět

Výborná domluva po telefonu a zboží bylo hned zasláno vše v pořádku

Reakce obchodu Hudební Svět

Moc děkujeme za pochvalu a za parádní recenzi :-)!
    Když budete v budoucnu cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

kvalifikovaná a vstřícná komunikace

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a jen škoda, že tam není i ta 5. hvězdička celá :-).
    Pokud by se Vám chtělo, tak je možnost to na Heuréce opravit na 100% stav :-).
    Jelikož se nám Vaši objednávku podařilo vyřídit rychle, bezchybně, s maximální ochotou a vstřícností, tak nás napadlo, že jste se možná ukliknul. Na mobilu se to někdy stává a nebyl by to první případ :-)...
    Každopádně se těšíme na další spolupráci a když budete cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu :-)!
    Budeme moc rádi :-)!

• Vynikající jednání a ochota
    • Skvělý přístup
    • Seženou cokoliv

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za pochvalu a za Vaši krásnou recenzi :-)!
    Jsme tu pro Vás a kdykoli se na nás obraťte.

• Výborná komunikace při reklamaci skryté výrobní vady. Za tři dny jsem obdržel nový nástroj.
    • Žádná.

Reakce obchodu Hudební Svět

Vážíme si, že takto oceňujete naši snahu starat se o zákazníka, jako o vlastního :-).
    Moc děkujeme za hezkou recenzi a když budete cokoli potřebovat, tak jsme tu pro Vás :-)!

• Výběr
    • Fajn ceny
    • "Skladem" neznamená skladem
    • Šílená dodací lhůta
    • (Ne)komunikace

Nejsem zvyklý dávat nízké hodnocení a dělám to hrozně nerad, ale tady je prostě skoro všechno špatně. Objednal jsem ve čtvrtek zboží, u kterého bylo uvedeno skladem. Po 3 pracovních dnech žádná informace o dodání, žádná komunikace, nic, tak jsem zavolal do prodejny. Pán mi sdělil, že zboží teprve někde objednávají a na můj dotaz, kdy mohu očekávat doručení, mi sdělil "ve středu". Opět bez jakékoliv komunikace nebo omluvy zboží nepřišlo. Nakonec dorazilo 8. den od objednání. Chápu, že někdy věci nevyjdou, nastane nějaký problém nebo chyba, ale v takovém případě je slušné a profesionální komunikovat, dát zákazníkovi vědět, omluvit se. Takto to ostatně funguje jinde. Tady vůbec nic, ticho po pěšině. Zboží nakonec bylo v pořádku doručeno, takže přesto všechno dávám "doporučuji", abych nekazil reputaci na Heurece a nebyl za prudiče, ale subjektivně jsem spokojen nebyl. Uvádění zcestných informací o dostupnosti a nekomunikace ohledně opakovaně nesplněného termínu dodání je prostě špatně.

Dobrý den :-)!
    Děkujeme za konstruktivní kritiku a samozřejmě souhlasíme s tím, že je stále co zlepšovat.
    Jen malé shrnutí:
    Objednal jste tři různé položky z nichž některé nebyly skladem - to je ten červený křížek u sousloví "prodejna Ostrava" ve čtvrtek, 22.6..
    Nedostupné položky jsme museli objednávat a 24. + 25.6. byl svátek.
    29.6.2023 jste měl už komletní zásilku doma.
    Vzhledem k realitě dodavatelsko-odběratelských vztahů bohužel nebylo v našich silách Vám doručit zboží rychleji.
    Moc se omlouváme a pokud nám dáte v budoucnu další příležitost, budeme se snažit Vám vyhovět lépe, rychleji a více přitom komunikovat.
    S pozdravem a přáním příjemného víkendu Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

Všechno v pořádku. Pán mi stroj předvedl, ukázal a vysvětlil mi vše, co jsem potřebovala vědět. Cokoliv dalšího budu potřebovat, určitě přijdu.

Reakce obchodu Hudební Svět

Mockrát Vám děkujeme za hezkou recenzi a za to, že jste si udělala čas i na slovní pochvalu :-). Máme z toho velkou radost a kdykoli budete něco potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi!
    Jsme tu pro Vás :-)!

• Rychlé odeslání

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

• Osobní jednání o doručení

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a těšíme se na případnou další spolupráci :-)!
    Jsme tu pro Vás!

Vše perfektní, zboží doručeno 20 hodin od objednání

Reakce obchodu Hudební Svět

Moc děkujeme za pochvalu a jsme rádi, že jste s námi spokojena :-)!
    Kdykoli budete něco z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme rádi!