• Zboží mělo být na skladě, po dvou týdnech jsem volal co se děje a bylo mi přislíbeno, že budu ještě ten den kontaktován a informován o stavu zboží. Nikdo nevolal a zboží nemám:( Je to moje první a poslední zkušenost s tímto obchodem a třeba jsem měj jen smůlu?

• nespolehlivost

Reakce obchodu Hudební centrum Vlašim

Nespolehlivost? Zboží Vám nedošlo? Příště se rozepište, ať víme, co je za problém. Špatného hodnocení se nebojíme. O délce dodání mikrofonu E205 víme své ...

• Po objednávce přes web přišlo pouze přijetí objednávky, nikoliv však POTVRZENÍ, jestli zboží skutečně mají nebo ne. Z této informace jsem usoudil, že zboží zřejmě není na skladě a hledal jsem jinde. V sobotu 30.5.2015 jsem překvapen emailem, že zboží bylo předáno přepravci. Protože jsem uvedené zboží potřeboval, komunikaci s jinými prodejci jsem zrušil. Doporučuji výrazně zlepšit komunikaci se zákazníky.

Reakce obchodu Hudební centrum Vlašim

Vážený zákazníku, u nás, pokud byste si přečetl obch. podmínky. dostanete avízo přijetí objednávky, o expedici a o předáni dopravci. A mít nejlevnější cenu na českém trhu a být nespokojen s emailem, tak to chce hodně odvahy.

• nekomunikace, dlouhá dodací doba

nejeví se mi jako spolehlivý

Reakce obchodu Hudební centrum Vlašim

Pokud zákazník ani neví, jak si má objednat produkt, tak je to těžké. U objednaného produktu byla dodací lhůta - externí sklad (tzn. i měsíc). Po telefonátu nám bylo řečeno, že vlastně ani neví, jaký kontrabasový smyčec chtějí. Ani nevěděli jaký kontrabas mají, abychom jim pomohli. Ono 4/4 smyčec ke kotrabasu za 1300,00 nemá každý skladem. Přesto děkujeme.