• Nezájem o obchodování

Ve čtvrtek objednáno. V sobotu jsem telefonoval majiteli kdy bude zboží které bylo skladem expedovat. Odpověděl že ještě nebyl u počítače a že do středy kdy jsem zboží požadoval nestihne určitě ani poslat.

Reakce obchodu Hudební-nástroj.cz

V tomto období jsme čerpali řádnou dovolenou. Z toho důvodu došlo k prodlevě v reakci.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zatím nemohu seriozně hodnotit,protože jse objednívku ze dne 5.12.18 neobdržel

Reakce obchodu Hudební-nástroj.cz

O posunutí termínu dodání jsme zákazníka s velkou omluvou informovali. Věřím, že i přes delší dobu doručení udělá kytara pod stromečkem radost :-).

• Ochotný prodejce, vysvětlil důvod, proč zboží které je skladem za týden nepřišlo a kdy přijde.
    • Již je to 12 dní od objednávky a zboží nedorazilo ani v náhradním termínu slíbeném prodejcem.

Udávané zboží nebylo ve skutečnosti skladem. Pomalá odezva a reakce až po vlastním pátrání co se s objednávkou děje.

ačkoliv v e-shopu bylo zboží ve dvou barvách k dispozici, obchod tvrdil, že mnou požadovaný kus prodali v den mého objednání a byl poslední a žádný jiný mnou požadovaný typ ani v jiné barvě k dispozici nebude. legrační je, že i nadále svítí u tohoto nástroje zelené SKLADEM. nejde ani tak o to, že zboží nedodali, to se asi stát může, ale proč, proboha, i nadále uvádějí, že zboží skladem mají a skutečnost je jiná?
    nabídli i jiné zboží, ale v úplně jiné cenové kategorii

• Po objednani se vyskytl problem a doba dodani se prodlouzila na cca 40 dni. Objednavku jsem zrusil.
    Pozitivum vidim v tom, ze mi to obchod hned oznamil.

Reakce obchodu Hudební-nástroj.cz

Velice rádi bychom zareagovali, ale opravdu nevíme o jaký případ se mělo/ mohlo jednat - žádný takový problém neregistrujeme. Škoda, že se recenzent nepodepsal.