Neúplné informace o složení produktů

Dobrý den paní Hájková

Podle dostupných informací jste objednávku zboží zrušila před odesláním, takže žádný náš produkt nemáte.
    Tudíž úplně nechápu jak můžete posuzovat složení produktů.

Vaše kosmetika Hristina

• Dodání rychlé - v tomto ohledu vše v pořádku
    • S výrobky nejsem spokojená. Vlasy po šamponu a kondicionéru jak hadr, nejdou rozčesat - neštěstí. Použila jsem víckrát, abych zjistila, zda se to po více umytí nezlepší. Nezlepší. Musím dodatečně použít kondicionér jiné značky, abych vlasy dala do kupy.
    • Hodnocení jsem k výrobkům dopsala negativní a teď po několika dnech to své hodnocení u výrobků nevidím. Co to má být? Takže negativní hodnocení jsou vymazána????

Vážená paní Radko
    Hodnocení zobrazujeme vždy všechna a to vždy každý 10 den, vaše hodnocení bylo vytvořeno 31.3.2022 už je spuštěno.
    Pokud používáte konvenční vlasovou kosmetiku, tak trvá zhruba měsíc, než se vlasy spraví. Také jste si možná vybrala nevhodnou kombinaci, klientky nám vždy posílají fotku vlasů a popis a my jim doporučíme jaký šampon a kondicioner popřípadě masku použít.
    Hodně záleží na tom, jaké máte vlasy, jemné, mastné, suché, zničené barvení, rozdvojené konečky a podobně. Pokud jsou vlasy hodně poničené, začíná se se zábalem z avokádového nebo bambuckého másla. Musel bych ale napřed vidět vaše vlasy.

Kosmetika Hristina

Je to téměř 14 dní a zboží co bylo skladem stále nedorazilo Io když psali že odesílají. Na email se ani po pěti dnech nikdo neozval. Budu požadovat storno objednávky a vracení peněz

Reakce obchodu Hristina.cz

velice se omlováme, že vám zásilka nedorazila bohužel ve skladu nám chybí jedna z vámi objednaných položek ,zboží je už na cestě do velkoskladu, prosím ještě o trochu trpělivosti.

Kosmetika Hristina

Objednala jsem dva peelingy, došel mi jeden úplně plný s ochranou fólii a druhy bez ochraně folie a poloprázdný. Psala jsem prodejci a ani mi nepodepsali.

Reakce obchodu Hristina.cz

Ne každý produkt má ochranou folii, někdy ji dodavatel nemá a tak expedujeme bez ní.
    Předpokládám, že problém s množstvím byl vyřešen, produkty se plní ručně a někdy při převozu, třepáním produkt spadne.

Kosmetika Hristina

Zboží jsem objednávala již 24.1.2020 a ještě týž den jsem uhradila platbu bankovním převodem. Nyní mi bylo oznámeno, že platba nedorazila. Opakovaně jsem vše kontrolovala a chyba z mé strany není. Mám doklad o zaplacení. I přesto, že jsem takto odpověděla, stále se nikdo neozval. Teď nemám ani zboží, ani peníze. Myslím si, že je slušnost alespoň odpovědět, kde se stala chyba.

Dobrý den paní Jarmilo
    Omlouváme se za nedopatření, kolem vánoc je ale vždy shon. Vaši platbu jsme našli a zásilku doručili. Banka nám také z technických důvodů neukázala platby ihned a tak vznikla chyba.
    Kolem svátků vždy doporučujeme přímo telefonovat, protože kvůli velkému množství emailů nabereme někdy zpoždění.
    Přejeme hezký den

• Siroky sortiment
    • Velmi nizke ceny
    • Pro me neduveryhodne slozeni vyrobku
    • Velmi intenzivni vune na prirodni kosmetiku
    • Podezrele dlouha doba trvanlivosti na prirodni kosmetiku
    • Texty slozeni s pravopisnymi chybami
    • Lacine vyhlizejici obaly, nevhodne jako darek
    • Prakticky nelze sehnat v kamennych prodejnach s prir. kosmetikou - po dotazu znacku vyradili, protoze nebyla schopna prokazat pravdivost slozeni

Z objeveni obchodu hristina jsem byl nadseny, konecne znacka prirodni kosmetiky s velmi sirokym sortimentem za normalni ceny! Vsem objednanym vyrobkum jsem dal sanci, ale bohuzel si neziskaly mou duveru. Opalovaci oleje neobsahuji ve slozeni zadny UV filtr, i presto ochod udava SPF30. Dle meho nazoru se jedna o klamani spotrebitele. Spalil jsem se hned i na ceskem slunci. Normalne mi staci SPF 6-10 na celodenni opaleni bez zarudnuti kuze. Bohuzel mam celkove pochybnosti o slozeni i kvalite vyrobku, ktere mi neprimo potvrdili v jednom kamennem obchode s prirodni kosmetikou v centru Prahy. Vzhledem k tomu, ze se jedna o relativne castou pochybnost a pricinu negativnich recenzi teto znacky, nechapu proc vyrobce neodesle sve vyrobky na analyzu a nezverejni vysledky? Proc nema jediny certifikat prirodni kosmetiky? I male ceske znacky maji nektere certifikace. Marketingovym recem na strankach ani zde v reakcich bohuzel neduveruji. Co takhle dukaz misto slibu?

Reakce obchodu Hristina.cz

Dobrý den pane Šembero, děkuji za vaši reakci, budu se snažit na vše odpovdět postupně.
    Sortiment ještě rozšíříme
    Ano ceny jsou nízké, protože nepoužíváme drahé certifikáty a také nepoužíváme drahé obaly. Důležitější je pro nás obsah v obalu.
    Složení výrobků je úplné, nelze lhát. Všechny produkty jsou kontrolováný státní hygienou a jsou zaregistrované na CPNP, tato instituce také vše kontroluje.
    Ano, produkty intenzivně voní, protože používáme skutečné ingredience a ne náhražky jako většina výrobců. Nakupují neprověřené suroviny, většinou nejlevnější a to je chyba. Jde jim o zisk, nám jde o kvalitu produktu.
    Trvanlivost je 2 až 3 roky, opět je to proto, protože používáme skutečné ingredience, vosky, oleje, bylinky (byliny nakupujeme v nesušeném stavu, sušíme si je sami a potom z nich děláme extrakty) Pravý včelí vosk vám udrží jakýkoliv produkt i déle než 3 roky aniž by se zkazil.
    Za text se omlouvám, překlad z Bulharštiny jsem dělal sám, většinu chyb udělal google, ale nechám text překontrolovat a opravit. Vy například zase nepoužíváte čárky a háčky. To je taky pravopisná chyba.
    Obaly jsou levné, většina z nich je z reciklovaného plastu, snažíme se být maximálně ekologičtí. Také jsou potom produkty levnější a dostupné pro všechny.
    Do kamenných obchodů se ani nesnažíme dostat, náš sortiment je velký a každý kdo si koupí náš produkt v obchodě tak se podívá na etiketu a potom už bude nakupovat přímo u nás. Žádný kamenný obchod nepojme tolik produktů. Nikdo nás nemohl vyřadit, protože jsme žádný kamenný obchod nehledali a ani nás žádný obchod nekontaktoval, kromě obchodu U Džoudyho. Tento obchod odebíral rok a půl naše produkty, potom přestali odebírat produkty bez udání důvodu. Prodejna je na Jugoslávské. Nemyslím si, že problém byla kvalita, ale klienti si začali nakupovat přímo u nás. Obchod odebíral zhruba 50 druhů produktů na našem ešopu jich máme 550. Tak to bude asi ten důvod, větší výběr na ešopu.

Ceny držíme co nejníže to jde a sortiment budeme příští rok rozšiřovat o zubní pasty, gely na praní bez chemie a další zajímevé produkty. Je nám líto, že se vám naše produkty nelíbí, ale nerozumíme, proč si stěžujete pouze na opalovací olej. V opalovacím oleji SPF 30 který jste si koupil je minerální filtr Hořčík, funguje stejne jako napřiklad oxid zinečnatý a oxid titaničitý, navíc jsou tam másla a oleje které mají také SPF. Pokud jste se spálil, proč jste nám nenapsal už v létě? Tohoto produktu se prodalo velké množství a nikdo si nestěžoval. Já jsem ho také používal a nespálil jsem se. Je potřeba se mazat zhruba každou hodinu a ihned když vylezete z vody. Pro příští rok připravujeme čtyři nové opalovací mléka. Také jsem je testoval sám na sobě a fungují. Každý z našich produktů má dermatologické testy. Složení našich výrobků je vždy kompletní, již několikrát u nás byla kontrola z hygieny. U vybraných produktů byl proveden test a dopadl dobře, hygiena byla spokojená, dokonce máme z jejich laboratoře pravidelné soukromé objednávky. Kamenný obchod v centru Prahy může být jen jeden a to U Džoudyho, jiný obchod nás neoslovil. Pokud chcete, můžete si nechat udělat rozbor jakéhokoliv našeho produktu, uvidíte, že odpovídá složení které podle zákona uvádíme na etiketácha a na našem ešopu. Nikdy nedáme do našich produktů chemii, není to potřeba a je to škodlivé. Pokud zažádáme o certifikát, budeme muset zdražit produkty o 100%. Když se podíváte na složení kosmetiky která má certifikát, zjistíte, že je plná chemie. Jen málo výrobců si míchá produkty z jednotlivých surovin, většinou si koupí hotovou emulzi do které přidají vůně a ne vždy přírodní ingredience aby to vypadalo přírodně. Důvod je, že nemají staré receptury a původní výrobní postupy. Dáváme přednost spokojeným zákazníkům, před kosmetikou s certifikátem. Důkazů máme hodně, spokojené klienty, vyléčené děti od ekzémů a jiných kožních problémů. Na závěr jsem se podíval do mé emailové konverzace s vámi a už tam jste se mě ptal na ne zrovan běžné dotazy, přesna takhle se ptá konkurence když na nás někoho nasadí.
    Děkuji za vaše dotazy, to je nejlepší skutečná reklama.

Přejeme hezký den
    Kosmetika Hristina

O složení výrobku mám pochybnosti. Příště nakupovat nebudu.

+Balíček přišel rychle,
    +komunikace s obchodem
    - maska byla napůl otevřená a lehce opatlana kaolinem zvenčí, olej bohužel bez pumpicky a ve víčku 3 tmavé skvrny. Jinak olej v pořádku, nesmrdel. Tak nevím co to bylo.

Reakce obchodu Hristina.cz

Jsme rádi že jste spokojena.
    Kvalitu kosmetiky si velice hlídáme a vždy bude jen s přírodním složením.
    Moc se omlouváme za problémy a určitě to zlepšíme.
    Kosmetika Hristina

• Produkt od vás mi vůbec nepomohl strie mám pořád stejný prostě žádný rozdíl

Zboží dorazilo poškozené, vypadalo jako použité. Nevypadá kvalitně.

Reakce obchodu Hristina.cz

Velice se omlouváme a problém řešíme.
    Kosmetika Hristina

• e-shop Hristina jako takový zde neřeším, obchod i dodávka zboží proběhla standardně, spíše mám výhrady ke kvalitě výrobků, které jsou prezentovány jako 100% přírodní. Zakoupený šampon https://www.hristina.cz/prirodni-regeneracni-sampon-proti-vypadavani-vlasu-400-ml-e101219.htm
    se ve vzhledu a účinku vůbec v ničem neliší od zboží, které najdete v běžné drogerii a za nižší ceny. Uváděné složení výrobku (voda, rostlinné oleje, rostlinné extrakty a jako pěnidlo extrakt mydlice lékařské, nic dalšího) není podle mého názoru kompletní a pravdivé, protože směs rostlinných olejů ve vodě (emulze) mívá mléčný vzhled a bez emulgátoru si tím vlasy neumyjete. Šampon Hristina jako emulze olejů ve vodě rozhodně nevypadá. Je hustý, silně pění jako jakýkoli běžný chemický šampon s tenzidy a pokožku vysušuje. Rovněž délka expirační doby je podezřele velmi dlouhá na to, že dle údajů výrobce má být šampon bez chemických konzervačních látek.

Dobrý den
    Naše šampony neobsahují tenzidy ani jiné chemické látky. Receptury jsou zapsané v registru CPNP a ty se kontrolují. Každý produkt má dermatologické testy a chemický rozbor, ten musí odpovídat složení produktu. Složení je u každého produktu kompletní. Jako emulgátor je použit avokádový olej a mydlice lékařská, tyto dvě látky jsou v každém šamponu. Šampon pění, protože je v něm mydlice lékařská a určitě jste si všimnul, že pěna je velice jemná a má maličké bublinky, tenzidy zanechávají velké bublinky. Délka expirační doby je také v pořádku, šampon obsahuje byliny a oleje a ty dokáží udržet šampon aby se nezkazil, jsou to silné přírodní konzervanty. Pokožku může ze začátku vysušovat, protože jste pravděpodobně používal šampony s tenzidy a silikony. Bude chvíli trvat než je vymyjete. Bohužel většina výrobců neví jak se dá vyrobit kosmetika bez použití chemie a pokud to umí, tak také ví jak je to drahé. Snad jsem vám odpověděl na všechny vaše komentáře. Kosmetika Hristina

Zboží,ač jen 4 kusy,přišlo nekompletní. Jeden kus-nejdražší -chyběl...zatím reklamace nevyřízena.

Reakce obchodu Hristina.cz

velmi se omlouváme za nedopatření. Produkt se omylem někam zatoulal. Odeslali jsme ho ještě ten den, kdy jste nás na chybějící produkt upozornila.
    Už je dávno na cestě a zítra určitě dorazí.

Krásný den a ještě jednou se omlouváme
    Kosmetika Hristina

Objednala som si sampon, s tym, ze je cisto prirodny. Bohuzial prirodny nieje. Prilis nizka cena za prirodny sampon, ale chcela som vyskusat. V zlozeni niesu spomenute asi "zamerne" dolezite pridane chemicke latky. Vona velmi umela, peni neskutocne, prirodne sampony penia minimalne. Z tohto dovodu neverim vyrobkom znacky Hristina. Uz nikdy viac nekupim a nedoporucujem, pokial niekto hlada prirodnu alternativu.

Dobrý deň pani Lenko
    Veľmi ma mrzí váš názor, že šampón nie je prírodný
    U výroby som vždy prítomný a vidím ako sa nielen šampóny vyrábajú. Robíme si sami bylinné extrakty a bylinky vykupujeme od bylinkárov v Bulharsku. Tu sa kozmetika aj vyrába a je cenovo dostupná, pretože na produkty nedávame vysokú maržu. Zloženie na našom ehope a na produktoch je úplné a takto kompletný je produkt zaregistrovaný aj na CPNP, centrálny európsky register. Šampón pení, pretože obsahuje veľké množstvo mydlice lekárskej, je to liečivá bylina ktorá pení, od toho je aj názov mydlica ako mydlo. Vôňa je prirodzená z obsiahnutých bylín a prírodných extraktov. Môžete si nechať urobiť chemický rozbor a uvidíte, že tam nie sú žiadne chemické látky. Určite si preštudujte čo jednotlivé látky v šampóne robia predtým než napíšete nabudúce recenziu na prírodnú kozmetiku. Produkty kozmetiky Hristina sú len čisto prírodné.
    Prajeme pekný deň kozmetika Hristina

• obchod nabízí přírodní kosmetiku bez parabenů
    • byl to můj první a poslední nákup, firma nenabízí testery

Obchod má přehledné stránky, zboží dobře popsané. Těšila jsem se na přírodní regenerační noční krém Derhsan, který jsem si objednala, ale bohužel mi vůbec nesedí. Je to moje chyba, že jsem si ho objednala bez testeru, který firma vůbec nenabízí, což je velké mínus, a proto už tady nebudu objednávat.

Dobrý den paní Zdenko
    Jak jsem si psali po emailu, možná máte alergii na včelí vosk, možná je vaše pleť velice citlivá. Jak jsem slíbil posílám vám linku na naši novou řadu kosmetiky s hlemýžděm, která je velice jemná: http://www.hristina.cz/kosmetika-s-hlemyzdim-extraktem/
    Vzorky kosmetiky připravujeme.