• Prodávají použité a poškozené zboží

Objednal jsem autodráhu, měl to být vánoční dárek. Po rozbalení, bylo hned zřejmé, že nebude něco v pořádku:
    - ovládací deska s konektory byla zlomená
    = ulomený spojovací čep u jiné desky
    = nefunkční dva ze tří ovladačů
    Obchod poskytl kontakt na distributora, kde mi byly tyto díly vyměněny, poté co jsem mohl autodráhu zprovozňovat, nemilé překvapení pokračovalo:
    - mantinely jsou popraskané, nebo úplně přelámané a značně vyšisované
    = sáčky s montážními díly jsou protrhané a přelepené páskou
    = jedno autíčko má ojeté pneu
    = druhé autíčko má nalomené části karoserie a některé ulomené zcela chybějící části.

• Zboží poškozeno kvůli špatnému balení.
    • Hra Monopoly balena pouze do fólie.

• Doručení zboží přes službu Zásilkovna.cz bylo v naprostém pořádku.
    • Na stránkách jsem nenašla emailový kontakt. Komunikace na uvedeném telefonním čísle byla nesrozumitelná. Zboží nebylo v pořádku a museli jsme ho vracet. Firma má sídlo na Slovensku a za poštovné jsme zaplatili poměrně vysokou částku.

Poučila jsem se a raději budu nakupovat v českém internetovém obchodě. Zboží nebylo v pořádku, pravděpodobně šlo o vadné zboží, které už někdo vracel nebo u druhou jakost. Zboží už bylo dříve vybalováno

• Zboží jsem objednala jako vánoční dárek a doposud nedorazilo - nespolehlivost.

nejistota a pocit podvodu

Bohužel e-shop měl pro dva výrobky stejný kód a popis (zřejmě z důvodu kopírování), proto mi bylo zasláno zboží, které jsem něchtěl. Peníze jsem zaplatil v hotovosti přes zásilkovnu, ale zpět vám hotovost už nedají a zákazník tak musí čekat až mu peníze dorazí na účet.

• I přes to, že maj psáno skladem, tak nemají a mít nebudou. Cenu měli uvedenou třetinovou oproti jiným obchodům, ale zboží bohužel nemají

Reakce obchodu Hračky Nejlevneji

Dobrý den p. Kándlová, máte pravdu, zboží jsme už neměli a ani mít nebudeme protože šlo o starý model Nerf. Problém s dostupností nastal protoze si ho v jednu dobu objednalo mnoho zákazníků, jelikož byl ve výprodeji a systém jejich nestíhal odpidsovať ze skladu. Za vzniklé potíže se omlouváme.

• zašle rozbité používané zboží

absolutně nedoporučuji

Reakce obchodu Hračky Nejlevneji

Přece jsme o tom mluvili telefonicky ze chcete slevnený kus bez obalu, v žádném případě nebyl jinak poškozen, jsme nadnárodní eshop prodávající hračky po celé Evropě a něco takového si nemůžeme dovolit!

• -při reklamaci, velká neochota
    • -vymyšlená věta "snažili jsme se Vás kontaktovat

Pěkná cena dětského počítače, ale když Vám místo toho přijde tříkolka, je někde chyba. Paní na reklamaci při telefonátu velice ochotná , s tím že druhý den si kurýrní služba balík vyzvedne a doručí správný a v emailu mi pošlou přesné informace. No po týdnu mi přišla sms od DORUČOVACÍ FIRMY, že druhý den mi bude balík doručen. Tak jsem kontaktovala reklamační středisko s tím, že už počítač nechci a chci vrácení peněz a že by se mnou mohli konečně začít komunikovat. Po další nepěkném emailu se konečně ozvali, ať napíšu číslo účtu, tak teď čekám na vrácení peněz :(

• x
    • x

Objednal jsem si před deseti dny a pořád mi zboží nepřišlo.

• Byla to katastrofa. Zbozi jsem objednala jiz 22.12. a do 30. 12. objednavku ani nezpracovali. Na muj email s dotazem co se deje a kdy zbozi dorazi, jinak o jednavku zrusim odpovedeli ze ji tedy rusi. Bez omluvy, bez vysvetleni. Na to, ze na strankach inzeruji dodani do 24 hodin dost tristni vysledek. Never more!

• Hračka byla viditelně použitá,odřená a diody v druhém řádku vynechávají.Rozbalili jsme až pod stromečkem.
    • Kvúli martiriu s vrácením to necháváme,občas diody naskočí.

U jiných obchodů jsme problémy neměli,nakupovali jsme zde poprvé a naposled.

• rychlost, mnoho mist k vyzvednuti, nejnizzsi cena (alespon u tohoto produktu)
    • spatne baleni zbozi

jsem zklaman ze stavu v jakem zasilka dorazila.

krabice byla zabalena pouze do jedne vrstvy bublin a při přepravě byla velmi poskozena(dokonce protržena)a navic jeste byly bubliny prilepeny lepici paskou primo ke krabici, takze se při rozbalovani poskodila jeste vice. jelikoz se jedna o vanocni darek, tak je to zklamani.
    vnitrni obsah bude snad v poradku, to uvidime az po vanocich

• Dobré ceny
    • Rychle vyexpedováno
    • dopravní služba balíček dopravila pomačkaný
    • dopravce byl arogantní

• Na webu má zboží uvedené skladem, potvrdil přijetí objednávky, ale další den prostě sdělil, že zboží nemá a že ruší objednávku.

• LEGO bylo nabízeno za úžasnou cenu, jaká jinde není k vidění.
    • Ovšem z toho co přišlo jsme byli poněkud rozčarovaní.

Nevím zda to klást za vinu špatnému zabalení (tedy obchodu) nebo špatné přepravě (tedy Zásilkovně). Každopádně zboží dorazilo mírně promáčknuté a drobně odřené. Jako vánoční dárek od Ježíška ne zrovna ideální. Doporučila bych obchodu změnit dopravce, např. s Uloženkou nikdy žádný problém nebyl. V Zásilkovně mě navíc šokovali, když jsem napřed musela podepsat papír o převzetí balíčku, a teprve potom mi ten balíček odněkud zezadu donesli. Opravdu nepochopitelný postup...

Obchod má dobré ceny, ale krabice došla v hrozném stavu, vypadalo to že ji tam půl roku přehazovali, někdo jim to vrátil a pak to poslali mě. Jako dárek to dát nemohu...

• nejnižší ceny Lega, co jsem na webu našla
    • nabízí zboží skladem, přitom skladem není
    • aniž by se zeptali, zda chci na chybějící zboží počkat nebo ne, rovnou zásilku bez chybějícího zboží odeslali
    • zboží přišlo v dezolátním stavu - snažili se dát tři balíčky Lega do krabice, do které nebylo možné, aby se to vešlo, tudíž přišla celá zásilka zmačkaná - dárky vypadají, jak z popelnice vytažené
    • neberou telefony, nevolají zpět
    • zvolila jsem dopravu přes Zásilkovnu, zboží dorazilo 9 den po objednání, po dvou urgencích

raději si připlatím příště za poštu nebo PPL či DPD a zboží obdržím druhý den
    už nikdy v tomto obchodě nenakoupím

• nizke ceny
    • Balik dorazil neposkozeny, ale zbozi v nem bylo poskozene nevhodnym zpusobem zabaleni. Papirove krabicky s darky byly zmackane a velka podlozka na lego mela ohnuty roh, az plast v miste ohybu nevratne zbelal.

• při objednávce č.2010001983 došlo k záměně tel.čísla,samozřejmě kurýr se nedovolal,ale ani se nesnažil navštívit dodací adresu kde byl očekáván.

obchod je možná dobrý ale kurýrní služba nestojí za nic na doručení již čekáme 12 dní.