• Zboží bylo zasláno obratem.
    • Zboží nebylo zasláno v originální krabici.

Reakce obchodu www.hrackycom.cz

rád bych zde poznamenal, že zboží bylo zasláno v originálním obalu. Z naší strany určitě nedochází k přebalování zboží.

• cena zboží
    • inzerovanou dopravu zdarma v den dopravy zdarma - nebyla tak zcela zdarma, navíc kombinace asi s nejhorší doručovací službou intime :-( řidič dorazil, v autě nakonec balík nenašel tak zase odjel, snad po víkendu už drazí i s balíkem

asi jinak dobrý, ale vzhledem ke špatnému dodání/zatím vlastně nedodání to hází neg. světlo i na obchod, i když to je chyba doruč. společnosti

Vážený zákazníku,
    inzerována doprava ZDARMA byla zdarma, poněvadž doprava nerovná se platba např. dobírka.
    Za zmíněnou kurýrní službu se jménem naší společnosti omlouvám, jejich jednání je nevyhovující, proto byla již stažena z naší nabídky.

S pozdravem Lažek, www.hrackycom.cz

• Nemá kapacitu pro zvýšené objednávání během vánoční sezóny.
    • Nekomunikuje efektivně se zákazníky.

Obchod prostě selhal. Objednal jsem vánoční dárek ještě včas na doručení před Vánocemi, ale když na poslední chvíli ještě nedorazil, zavolal jsem obchodu. Pan mi říkal, že nestihne zboží zaslat do Vánoc kvůli nadměrnému počtu objednávek. Prý mi poslal e-mail o tom, aby mě o problemu upozornil, ale žádný takový e-mail jsem nedostal, ani do spamu.

Zboží nakonec zaslal, a dostal jsem je v pořádku, ale už to bylo po Vánocích a dárek jsem musel dát pozdě.

Vážený zákazníku,
    ono to není tak docela pravda, jak zde uvádíte! Objednal jste sice dne 17.12.2015, ale jako způsob platby jste zadal - bankovní převod, částka dorazila na účet až 21.12.2015!!
    V tomto datu jsme nebyli schopni doručit do Vánoc, protože spediční služba In Time naprosto selhala! O této skutečnosti jste byl informován prostřednictvím emailu, který náš systém generoval automaticky a je s podivem, že ostatním zákazníkům došel a Vám nikoli, poté jste volal a já osobně Vám sdělil, že jsme schopni realizovat po svátcích s čímž jste souhlasil, takže kdyby jste platbu provedl dříve, nebyl by s doručením v řádné lhůtě problém.
    Měl by jste jako zákazník pochopit, že nechávat vše na poslední chvíli se nevyplácí, poněvadž toto období je velice hektické a dopravci nejsou schopni doručovat v termínech viz spediční spol. In Time:(

S pozdravem Lažek, www.hrackycom.cz

• snaha komunikovat se zákazníkem, po mé urgenci nabídli ochotně několik variant řešení
    • těžko hodnotit, v případě mé "ztracené" objednávky selhal buď subdodavatel nebo přepravce, obchod shledávám bez viny

Budete-li chtít něco řešit individuálně, jistě vás neodmítnou, ale musela jsem začít komunikovat já.

Reakce obchodu www.hrackycom.cz

omlouvám se Vám za nedostatečnou iniciativu komunikace z naší strany, která byla zapříčiněná velkým množstvím objednávek a dotazů, což nás však neomlouvá.
    V tomto případě bylo nedodání zboží způsobeno dopravcem, který zásilku ztratil při přepravě od našeho dodavatele.
    Děkuji Vám za pochopení a příště se, doufám, tato situace již nebude opakovat:)

S pozdravem Lažek, www.hrackycom.cz

Nabízí zboží, které pak nemohou dodat, nicméně zaplacenou částku neprodleně vrátili, takže žádná tragédie. Zboží jsem si poté objednal u jiného eshopu, který ho do dvou dnů dodal.

Vážený pane,
    měli jsem v nabídce tento produkt, i když nebyl skladem a to ani u dodavatele, to však neznamená, že by jsme jej měli stahovat z prodeje, neboť jej časem dodavatel mít může nebo nám tento produkt nabídne jiný dodavatel.
    Jsem rád, že jste zboží nakonec sehnal jinde a omlouvám se Vám za zbytečné komplikace. Děkuji za pochopení.

S pozdravem Lažek, www.hrackycom.cz

Pozor! Netěšte se předčasně. Nabízeného zboží nemusí být skladem a dodavatel je nemusí již vyrábět. Eshop se omluví, ale pravdu Vám nesdělí.

Vážená paní,
    omluvili jsme se, že zboží již nebylo skladem a tuto skutečnost jsme ověřovali i u dodavatele, nabízeli jsme i alternativu, požadavolala jste však storno objednávky. Akceptovali jsme Váš požadavek a vrátili plnou výši kupní ceny, kterou jste zaslala na náš účet, takže nechápu, proč bychom Vám neměli sdělit pravdu.