• Kvalitní zboží
    • Vynikající komunikace ze strany obchodu
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Využití Poštomatu pro přepravu = dopravné zdarma
    • Dobré ceny

Seriózní obchod - doporučuji zde nakupovat

Vážený zákazníku,
    děkujeme za kladnou recenzi.

Spokojenost

• dobré ceny

Děkujeme za reakci:)

• ceny výhodnější než u ostatních prodejců, dostupnost, rychlost dodání
    • zatím o žádných nevím

doporučuji, obchod jistě ještě využiji

Reakce obchodu www.hrackycom.cz

Děkujeme zákazníku a srdečně se těšíme na další nákup:)

• Vyzvednuti v postomatu, rychle a kvalitni vyřízení objednávky

Děkujeme zákazníku:)

• Velmi komunikativní jednání.
    • Žádné

Jednoznačně velká spokojenost. Super komunikace. Zboží muselo být objednáno u dodavatele a přesto bylo doručeno velmi rychle a ještě s milým dárečkem.

• Pohodlný nákup z domova
    • Rychlost dodání zboží
    • požadované zboží bylo na skladě

Byl to můj první nákup a byla jsem spokojena.

Reakce obchodu www.hrackycom.cz

Děkujeme za Vaši recenzi:)

• cena, doprava

Urcite doporucuji :-)

Reakce obchodu www.hrackycom.cz

děkujeme za Vaši recenzi:)

• Rychle dodaní korektné jednaní
    • Není to chyba obchodu ale dodavatele koleso mi nešlo nasadit na kočárek nezapadlo do drážky.Nevím jestli se dá reklamovat jen koleso?

Obchod doporučuji

Reakce obchodu www.hrackycom.cz

Děkujeme zákazníku za Vaši recenzi, máte-li problém s dodaným produktem, kontaktujte nás, vyřešíme:)

• nákup z pohodlí domova

rychlost,kvalita,spokojenost

Děkujeme zákazníku:)

• Nemá kapacitu pro zvýšené objednávání během vánoční sezóny.
    • Nekomunikuje efektivně se zákazníky.

Obchod prostě selhal. Objednal jsem vánoční dárek ještě včas na doručení před Vánocemi, ale když na poslední chvíli ještě nedorazil, zavolal jsem obchodu. Pan mi říkal, že nestihne zboží zaslat do Vánoc kvůli nadměrnému počtu objednávek. Prý mi poslal e-mail o tom, aby mě o problemu upozornil, ale žádný takový e-mail jsem nedostal, ani do spamu.

Zboží nakonec zaslal, a dostal jsem je v pořádku, ale už to bylo po Vánocích a dárek jsem musel dát pozdě.

Vážený zákazníku,
    ono to není tak docela pravda, jak zde uvádíte! Objednal jste sice dne 17.12.2015, ale jako způsob platby jste zadal - bankovní převod, částka dorazila na účet až 21.12.2015!!
    V tomto datu jsme nebyli schopni doručit do Vánoc, protože spediční služba In Time naprosto selhala! O této skutečnosti jste byl informován prostřednictvím emailu, který náš systém generoval automaticky a je s podivem, že ostatním zákazníkům došel a Vám nikoli, poté jste volal a já osobně Vám sdělil, že jsme schopni realizovat po svátcích s čímž jste souhlasil, takže kdyby jste platbu provedl dříve, nebyl by s doručením v řádné lhůtě problém.
    Měl by jste jako zákazník pochopit, že nechávat vše na poslední chvíli se nevyplácí, poněvadž toto období je velice hektické a dopravci nejsou schopni doručovat v termínech viz spediční spol. In Time:(

• Jedniznačně komunikace!
    • Původní objednávka byla ze strany obchodu po domluvě zrušena, protože zboží nebylo skladem, ale pan mi vyšel vstříc a nabídl mi 10ti% slevu na jiné zboží a vše se mnou telefonicky vyřešil k oboustranné spokojenosti. Tento přístup by měli mít všechny e-shopy.
    • Žadné

S obchodem jsem byla naprosto spokojená a chtěla bych pánovi touto cestou ještě jednou poděkovat za milé a vstřícné chování.
    Pokud chcete eshop, kde se k Vám chovají vstřícně a o všem Vás informují tak právě tento je ten pravý.

Reakce obchodu www.hrackycom.cz

Děkuji za Vaši kladnou recenzi:)

100% spokojenost

Děkujeme:)

• Snaha vyhovět zákazníkovi i když není zboží na skladě.
    • Dlouhé dodací lhůty (tedy u zboží co jsem objednala.

Vyhovující

Reakce obchodu www.hrackycom.cz

Děkujeme, delší dodací lhůta byla způsobena dostupností zboží - skladem u dodavatele, o čemž jste byl jako spotřebitel informová, proto je dodání zboží delší než u produktu, který je skladem.
    Děkuji za pochopení.

S pozdravem Lažek, www.hrackycom.cz

• Výborná komunikace, rychlost vyřízení objednávky.
    • Žádné.

Obchod doporučuji, funfuje spolehlivě.

Reakce obchodu www.hrackycom.cz

Děkujeme za kladný příspěvek:)

• snaha komunikovat se zákazníkem, po mé urgenci nabídli ochotně několik variant řešení
    • těžko hodnotit, v případě mé "ztracené" objednávky selhal buď subdodavatel nebo přepravce, obchod shledávám bez viny

Budete-li chtít něco řešit individuálně, jistě vás neodmítnou, ale musela jsem začít komunikovat já.

Reakce obchodu www.hrackycom.cz

omlouvám se Vám za nedostatečnou iniciativu komunikace z naší strany, která byla zapříčiněná velkým množstvím objednávek a dotazů, což nás však neomlouvá.
    V tomto případě bylo nedodání zboží způsobeno dopravcem, který zásilku ztratil při přepravě od našeho dodavatele.
    Děkuji Vám za pochopení a příště se, doufám, tato situace již nebude opakovat:)

S pozdravem Lažek, www.hrackycom.cz

• Skvělá cena, perfektní komunikace, mail a následně i volali potvrzení, že je moje objednávka připravena k vydání...
    • Rychle objednali ze zahraničí a dodali o několik dní dříve, než byla slíbená lhůta, před Vánoci v pohodě a ještě s předstihem :) Doporučuji.

Výborné.

Děkujeme:)

• dobrá nabídka zboží, které jinde není
    • objednávka rychle vyřízena
    • nevím o slabinách

obchod vřele doporučuji.

Děkuji za Vaši recenzi:)

Nabízí zboží, které pak nemohou dodat, nicméně zaplacenou částku neprodleně vrátili, takže žádná tragédie. Zboží jsem si poté objednal u jiného eshopu, který ho do dvou dnů dodal.

Vážený pane,
    měli jsem v nabídce tento produkt, i když nebyl skladem a to ani u dodavatele, to však neznamená, že by jsme jej měli stahovat z prodeje, neboť jej časem dodavatel mít může nebo nám tento produkt nabídne jiný dodavatel.
    Jsem rád, že jste zboží nakonec sehnal jinde a omlouvám se Vám za zbytečné komplikace. Děkuji za pochopení.