Dobrý den, od 17.10. Mi každý den píše GLS přes zaslat, ze není vyzvednutí balíček.
    Vaše firma zřejmě přepisovat. Ale není to oki. Balík je odesíláni od jine firmy a jiného jména. Internet je plný podvodu. Sama jsem týden před malém malířka. Bylo to přes postu on-line . Když je jiný odesílatel a původní firma nereaguje. Opravdu nejste důvěryhodná firma. Napsala jsem Vaši firmě Hračky Radovánek. Zjistili jste mě, ze balík odešlete. V pátek mi opět přišlo od zaslat.cz, že balík nebyl vyzvednutý. Syn mantry narozeniny a komunikace nic moc.

• Nepravdivé údaje o dostupnosti zboží
    • Veskere

• špatná komunikace se zákazníkem,lhaní o expedici zboží,podvodné domluvy s přepravcem.

pokud vám stačí,že zboží obdržíte někdy.........pak vřele doporučuji

• jsem zklamaná
    • objednalajsemsi zboží ,jako vánoční dárek - asnad to stihnete do příštích vánoc,ale to už vnučka z toho vyroste

neobjednávat- nespolehliví

Reakce obchodu Hračky Radovánek

Zákazník si objednal zboží (vánoční dárek) u kterého byla uvedena dostupnost 8.1.2015 a myslel si, že bude dodáno do 24.12.2014. O lednovém termínu dodání byl následně ještě mailem informován. K tomu není třeba další komentář.

Zboží, které jsem objednala bylo zabalené v krabici od nadobí,které jsem neobjednala Tudíž jsem balíček ani nechtěla převzít ale po vyzkoušení váhy balíčku jsem usoudila,že to bude nejspíš jen v jiné krabici. To nejhlavnější je,že přišlo úplně jiné zboží než jsem objednala. Na faktuře bylo uvedeno to co jsem objednala ale poslali něco jiného. Nakonec jsem se rozhodla zboží nevracet,protože nám i přes to vyhovovalo. Problém s touto doručovací firmou jsem již zažila ale tohle bylo už moc. Komunikace nic moc ale když pán tvrdí,že je na parkovišti a já ho hledám a obcházím pomalu celý blok. Peníze na vrácení vůbec neměl a to nebyla velká částka. Museli jsme najít nějaký obchod a tam rozměnit. Vžádném případě nejsem spokojená.

• zatím žádné
    • zásilka dosud nedošla

bohužel bez kladné zkušenosti

• nejsou zaktualizované

• vše je zdlouhavé a nepřehledné
    • problém s reklamací

pokud dojde všechno a fungujeto tak je to dobré,ale když tam něco v balíku není tak je hroznej problém.
    Mám poškozenej volant kde mi nefunguje při volání na obchod mi bylo řečeno,že to musím reklamovat na což mají zase 30 dnů a dárek bych nestihl dát do vánoc na konec ,že b mi poslali ten plíšek do volantu. takže tady už nikdy nic nekoupím.čekám na součástku do volantu abych si to mohl zpravit sám.Dárek za 5400,-Kč a nejde další problém je v tom že dílky do sebe nezapadaj a jsou tam 2 cm mezery STRAŠNÝ už nikdy více tady nic nekoupím.A přitom mi stačilo dodat novej volant a já bych jim za to dal ten poškozenej
    Novák

Reakce obchodu Hračky Radovánek

Žádná reklamace od zákazníka uplatňována nebyla.
    Bylo nám telefonicky sděleno, že chybí jeden díl od volantu.
    K uspokojení zákazníka jsme hned druhý den chtěli chybějící díl zaslat, ale potřebovali jsme bližší specifikaci dílu. Bohužel ani my, ani servisní středisko se nemohlo zákazníkovi dovolat. Na e-mail zákazník také zatím nereagoval. Výměna celého volantu by nebyl žádný problém, ale k tomu samozřejmě je potřeba nejprve zaslat ten "poškozeny".

Ing. Ladislav Hubáček

• Prislo zbozi jine znacky, nez ktere bylo objednano.

• Došlé zboží neodpovídá popisu v nabídce

• MĚLI JSTE ZBOŽÍ CO JINDE NEŠLO SEHNAT
    • V DOBĚ OBJEDNÁNÍ JSTE MĚLI DOVOLENOU A OZVALI SE AŽ ZA NĚKOLIK DNÍ. TO SE MI VŮBEC NELÍBILO

TĚŽKO ŘÍCT

• nelze se domluvit s kurýrní službou

• Zboží, které jsem vybrala měli nejlevněji.
    • Zboží bylo psané skladem, ale skladem nebylo, muselo se čekat.
    • V balíku dorazila spatná faktura, spravnou jsem ziskala az na treti pokus.
    • Zbozi dorazilo v neprimerene velke krabici na muj vkus, skoro se nevesla do vytahu.

• rychlost, komunikace
    • kvalita

vyssi cena neni vzdy zaruka kvality

• nekontrolovanost při balení

Nebrat

Reakce obchodu Hračky Radovánek

Zákazník si objednal skladové zboží 8.12.
    Byl dostupný 1 Ks (objednal 2 Ks), druhý Ks byl do týdne skladem
    Byl o tom informován cca 1 hodinu od objednání
    9.12. Objednávku sám zrušil

• nabízí zboží, které nejsou schopni dodat a ještě uvádějí, že ho mají skladem

Reakce obchodu Hračky Radovánek

odečet ze skladu dochází až po přijetí objednávky. Tato objednávka byla přijímána až po vyskladnění tohoto zboží předchozí objednávkou, zákazník byl ihned informovát o dočasné nedostupnosti a sám objednávku zrušil.

• cena, přehlednost
    • zboží, které již není dostupné dále nabízí na webových stránkách

nedoporučuji. ve stejné cenové a výrobkové kategorii existují podstatně kvalitnější a spolehlivější internetové obchod

• Nenašel jsem jedinou výhodu
    • Vysoké ceny, neflexibilita. Totožné zboží jsem nakoupil o 10% levněji jinde s maximálně skvělým přístupem. Tento obchod nikomu nedoporučuji

Vyhnout se tomuto obchodu a jít nakupovat jinam.Vedl jsem korespondenci s majitelem přímo, tedy žádný omyl to nebyl ani nedorozumění. Mají ceny vysoké, nabízí totožné zboží u dvou různých obchodů a tím vytváří zdání konkurence, ale jedná se o jednoho člověka. Nakoupil jsem nakonec u Vespy Vysokov za podstaně méně, zboží jsem viděl, vyzkoušel, to jsou obchodníci!