• Špatná komunikace. Objednala jsem zboží a zvolila platbu předem. Ani po týdnu a třech urgencích (1.písemné, 2.telefonické a 3. opět písemné) mi nedošly platební údaje.

Nejsem spokojená. Jsem zvyklá na jiný přístup. Na emaily neodepisují a telefonní číslo, které je uvedené v kontaktech u objednávky měla u sebe paní na dovolené,slibovala,že kontaktuje kolegu a ten mi údaje hned pošle, ale nestalo se tak. Nakonec jsem ráda, zřejmě bych z nich pak páčila zboží.

• Vše v naprostém pořádku..

Vybrali jsme zde dceři nádherný dárek k 1. narozeninám. Vše proběhlo v pořádku, doporučuji!

Výborná komunikace, 2 hračky byly kvůli drobné vadě bez problémů vyměněny za nové. Velký výběr, super ceny.

• Snad, že se zboží nakonec doručí.
    • Zboží špatně odeslali
    • Na první email reagovali s velkým zpožděním.
    • Na druhý mail neodpověděli.
    • Dle informací od doručovatele nekomunikují ani s nimi.

Obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Hračky Lištička

ano víme o tom a omlouváme se. Chyba vznikla z důvodu uspěchané expedice kde se poslední dobou snažíme pracovat na zkrácení lhůty odesílání zboží a trochu se nám to vymstilo. Váš požadavek psaný emaliem po objednání zboží jsem nestihl předat, když jsem se k tomu dostal, bylo mi řečeno že balík již má v moci dopravce. Ještě jednou se omlouváme za komplikace. Vaše připomíňky bereme jako podněty ke zlepšení služeb a vážíme si jich. Děkujeme. S pozdravem hracky-listicka.cz

• poměrně nízká cena, rychlé doručení

Doporučuji!

• ..vubec neberou telefony!!!

• Už nic!!!
    • Už se mi stalo po páté že jsem jsi přes Heuréku objednal zboží co bylo skladem postupně u 100 e-shopů a zboží ještě nemám. Proto Heuréku v žádném případě nedoporučuji.
    • Opožďěná doba dodání
    • Nefunkční infolinka

Jsou jen dva e-shopy dobré, kde mají zboží a nevyhovující podvodníci kde zboží nemají a vodí zákazníky za nos .

Reakce obchodu Hračky Lištička

můžete se mi prosím představit a sdělit mi co jste si u nás objednal/a? a kdy? Z vaší recenze na náš obchod opravdu nechápu zda recenzujete a kritizujete byť možná oprávněně(chybu uznáme pokud se stala) nás, nebo heureku jako takovou, za kterou my nemůžeme. Heureka je pouze cenový porovnáváč. Je tu se stejným sortimentem na heurece hromada e-shopu a ano z vlastní zkušenosti vím že málokterý má málo co skladem, ale my jsme jedni z mála, kde zboží skutečně skladem máme a pokud ne, ono také lecos děláme ručně, včetně aktualizace dostupnosti, takže se může bohužel stát... se zákazníkem se snažíme to řešit, třebas i nalezením alternativního zboží. Za což nám jsou lidé kolikráte i vděčni. Nefunkční infolinku, tomu už vůbec nerozumím. Nedovolal jste se? Nebo kde je problém. Nechci se dohadovat, každá kritika je pro nás přínosem, ale rád bych znal oč konkrétně jde.

10 dní po odeslání objednávky nedorazilo objednané zboží a neproběhla ani žádná komunikace ze strany obchodu, proč zboží nebylo dodáno a kdy pravděpodobně dodáno bude.
    Obchod rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Hračky Lištička

vaše reakce nás velice mrzí a pokud nás vnímáte jak píšete tak o to více. Vaše zásilka se zpozdila díky komlikacím(zazmatkování) ve skladu. Zboží tam sice bylo ale pod jiným kodem, proto se doobjednávalo a přišlo ještě něco jiného. Ale nechci tu nikterak obhajovat naše možné pochybení. Zásilku jste objednala 17.4. expedována od nás byla 24.4. českou poštou jak jste si přála, to znamená, že bylo zboží odesíláno sedmý den po přijetí objednávky. Což není žádný zázrak, ale také žádná katastrofa dle mého. V obchodních podmíňkách máme do 10 dní. Pokud toho nejsme schopni, ihned jak to zjistíme což bývá zpravidla velmi brzy(v řádu hodin po objenání) tak voláme a o dané skutečnosti informujeme. Bohužel se termín doručení lámal s víkendem takže je možné že vám zboží skutečně do deseti dnů nedorazilo, ikdyž o tom pochybuji jelikož jste zvolila balík na poštu kde oni garantují dodání do příštího pracovního dne. Jak ale říkám možné je vše. Co je skutečnost a vidím ji v administraci, nedali jsme Vám nechápu proč vědět v momentě expedice, za což se velice omlouváme. Vaše hodnocení je pro nás každopádně přínosnou konstruktivní kritikou, které si vážíme a námětem na zlepšení našich služeb. S přátelským pozdravem hracky-listicka.cz

• Solidní ceny, široká nabídka produktů, skvělé jednání se zákazníkem
    • nevím

Příjemně mě překvapila reakce e-shopu (přes e-mail). Moji objednávku museli bohužel zrušit, zjistili dodatečně, že objednané zboží už nemají na skladě (to se stane, nezlobím se). Také mě informovali, že kontaktovali hlavního distributora pro ČR, a že dané zboží se objeví na trhu o cca měsíc později, ale že to nemohou zcela zaručit! Zároveň s omluvou, mi nabídli jiné, obdobné zboží a navíc dárek zadarmo (jako omluvu), v případě, že si z alternativní nabídky něco objednám. Sice mě nic z nabídky neoslovilo, protože chci jen určitý typ, ale musím je pochválit za snahu, solidní jednání a zájem o zákazníka.

• Výběr zboží
    • Podrobný a výstižný popis
    • Níkup bez rizika - možnost vrácení či výměny

Doporučuji z výše již uvedených důvodů

vše bylo v pořádku, celkově jsem s prodejcem spokojená

• bez problémů

V tomto e-shopu měli vše, co jsme chtěli. Zboží doručili do 10ti dní, tak jak to mají v obchodních podmínkách. Komunikace také dobrá, na dotaz k mé objednávce odpověděli ten samý den, nemám důvod nedoporučit.