• na zákazníka zcela kašle, zboží nedodá a ani se neomluví

nikdy nekontaktovat

• relativně dobré ceny
    • - nulová komunikace

Při objednávce (21.1.) mi systém napsal, že potvrzení objednávky a informace o platbě převodem mi přijdou na e-mail zvlášť. Přišlo pouze potvrzení objednávky, nic jiného nepřišlo, až po deseti dnech mi přišla žádost o hodnocení na Heuréce.
    Dnes je 3.2., na e-mail nikdo už dva dny nereaguje, telefon nebere.
    Objednávku ruším a obchod rozhodně nedoporučuji.

• Skladové zásoby neodpovídají skutečnosti. I po zrušení objednávky ze strany obchodu je mnou objednané zboží stále vedené jako skladem.

• přehledný web, vyhovující nabídka
    • nesolidnost, uvedený telefon nikdo nezvedá,
    • na email přišla odpověď za tři dny na další email vůbec,
    • zboží objednané u kterého bylo, že je skladem přišlo po urgencích za tři týdny a bez vysvětlení ne všechno, bohužel jsem zaplatila převodem

rozhodně nedoporučuji

• měli na webu vše, co jsem chtěla objednat za rozumnou cenu
    • neaktuálnost informací o sladových zásobách
    • komunikace

špatná informovanost o stavu objednávky
    mobil mi opakovaně nebrali
    neinformovali mne, že nebude objednávka kompletní ani emailem ani v balení zboží
    na netu zboží skladem i když mi nedošlo

• obchod nabízí pěkné hračky za příznivé ceny
    • skladové zboží není skladem
    • tragicky dlouhá dodací lhůta
    • téměř nulová komunikace

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI, na horší obchod jsem ještě nenarazila!
    Objednala jsem na dobírku dvě hračky, dostala potvrzení o přijetí objednávky a dál už se nic nedělo...
    Po 10 dnech jsem dostala dotazník z Heuréky a až tady jsem se dočetla ta děsná hodnocení... Takže jsem hned volala do obchodu, mail jsem ani nezkoušela, podařilo se mi dovolat, paní neochotná, protivná, sdělila mi, že 1 věc skladem není a že zbytek ten den posílá. Nedělo se ale nic, tak volám za pár dní znovu, po několikáté se mi podařilo dovolat, paní už protivná nebyla, omluvila se, ale vymlouvala, jak už tady bylo napsáno, zmatek ve skladu... a hned jak jí to ze skladu dojde, tak posílá. Pojem skladem si tu asi vysvětlují po svém, sklad je někde úplně jinde, než V provozovně obchodu a odněkud někam se věci přeposílají... no nakonec balíček za dalších několik dní přišel, ale celé to trvalo 3 týdny a to nejspíš jen proto, že jsem vyvolávala a urgovala... no hnus :(

• - políčku "Skladem" se nedá věřit
    • - zrušená objednávka

Zboží které bylo v internetovém obchodě skladem ve výsledku skladem nebylo a objednávka byla zrušena.

• Nekomunikují,nereagují,dodali pouze část zboží,čekám zda vrátí peníze

• Uvádí, že zboží je skladem, na dotaz, kdy bude odesláno, dlouho nereagovali a pak mi přišel automatický mail o zrušení objednávky.

• nekomunikují

NEDOPORUČUJI!!!Zboží jsem objednala bylo psáno že skladem 10 dnů dodací lhůta. Psala jsem dva emaily žádná odpověď až když jsem se dovolala 14 den, tak mě druhý den přišel email že zboží nemají skladem a nebude až do Vánoc. A v obchodě mají furt psáno že je skladem. Nedoporučuji!!!!!!

• vše

Obchod bych v žádném případě nedoporučila, protože přišla zásilka pozdě a bez jedné položky bez vysvětlení. O jedné položce jsem byla informována, že není na skladě. Takže ze tří mi došla pouze jedna a téměř po měsíci,

• Leda hovno
    • Nedoporucuju a varuji jen budete mit smutne dite a vy moc zk......u naladu.potvrdili obednavku jen jsem cekala a po tydnu ji zrusili ze zbozi neni.nekomu z nich se holt siklo.slo o nerf s kamerou a ted dekuji za nakup a vhtej hodnoceni zmrdi.a jinde ho uh nesezenu.ves.vanoce zasrana lisko.

Svinstvo

V obchodě mají velmi pěkné hračky za příznivé ceny. Když jsem ale objednala zboží, které bylo označeno "skladem", odepsali, že zboží nemají. Označení "skladem" ale u daného zboží zůstalo, tudíž jsem chtěla vědět, jaké zboží je k dispozici. Poslala jsem dva emaily a ani na jeden se mi nedostalo odpovědi. Škoda

• ochota a kvalita
    • nevím

jsem spokojená

• Sice hezké hračky, ale když je nemůžete koupit, tak je to absolutně k ničemu! Taková "restaurace Na mýtince" řekla bych...
    • OBCHOD ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI!!! Více než 14 dní čekám na objednávku, zboží nepřišlo, na maily, telefony nikdo nereaguje. Jediné, co přišlo, byla žádost o hodnocení na heurece - vzkázala jsem prodejci, že pokud se opět neozve, tak že negativní - pravdivé - hodnocení napíšu.

Vůbec nechápu postoj obchodu, který prodává hračky, ale vlastně neprodává. Leda v cimrmanovském pojetí alá restaurace na Mýtince... Až po objednávce jsem si přečetla hodnocení na heurece a jsem ráda, že jsem peníze neposílala předem. Hračky jsem chtěla některé pro synka na svátek, ale musela jsem to řešit jinak. Tento obchod má více negativních hodnocení v průběhu posledního roku než kladných - neustále se na něco dle recenzí vymlouvá (špatná komunikace skladu atd..) ale jak vidno, nic s tím nedělá. Takovýto zmatek jsem s žádným obchodem nezažila!! Člověk objednává s předstihem i na Vánoce, aby se pak vyhnul chaosu na poště, ale tady to vypadá, že mají Vánoce non stop...spíš tedy neschopnou organizaci. OBCHOD ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI!!!

• Dlouhá dodací doba

• Takove hracky nikde v obchodech nejsou.
    • Žádné

Fajn obchod.

• Komunikace je téměř nemožná. Na telefonz nikdo nereaguje. Nákup jsem zaplatila předem a nikdo mi zboží nedoručil a ani mi peníze nevrátil.

• objednala jsem si dětský kolotoč nad postýlku, který na stránkách stále nabízejí, přestože mi po mém telefonátu sdělili, že není ani u výrobce. Tak proč ho "mají skladem"?

• v e-shopu není poznat zda zboží je skladem a nebo ne a tím pádem člověk čeká a čeká a čeká a pak mu napíší, že zboží skladem není...