• Rychlost doručení zboží
    • Vrácené peníze za reklamované zboží
    • Chyběly komponenty k sestavení a nebyl celý návod (reklamovala jsem)
    • Nedostatečná komunikace ze strany e-shopu v případě reklamace

Delší vyřizování reklamace bez komunikace. Po mé urgenci mi byly po uběhnutí reklamační lhůty nakonec vráceny peníze na účet.
    Komunikace e-shopu v mém případě nebyla opravdu vůbec pro-klientsky zvládnutá.

• Opožděná reakce na reklamaci
    • Zdlouhavá komunikace ohledně reklamace
    • Řešení reklamace stylem zaslání levného produktu zpět k posouzení technikovi, což se mi vzhledem k poslaným videům a hodnotě zásilky zdá neadekvátní

Obchod jsem si vybrala kvůli produktu. Bohužel z kvality produktu jsme byli zklamaní, protože jeden nástavec na vysavač byl úplně nefunkční a vysávání bylo špatné. U takto levného produktu bych čekala okamžitou výměnu za nový produkt nebo vrácení peněz. Bohužel řešení reklamace bylo velmi zdlouhavé a nakonec jsem musela produkt zaslat zpátky k posouzení technikovi.

Reakce obchodu Hračky Ijáček

chyba z výroby se bohužel občasně může stát a nelze tomu nějak předejít. Pro rychlé vyřízení reklamace u takovéto drobné závady jsme nabídli kompenzaci, ale tu jste odmítla. Servisní technik potřeboval zboží vidět, tak aby určil příčinu poškození, to je běžný postup. Reklamace je zdlouhavá bohužel z důvodu že zboží k nám stále na reklamaci nedorazilo.

• trošku horší komunikace