• nejasnost správnosti platby při presmerovani na on-line platebni server

bez problémů

vřele doporučuji

• Doručení do uschoven po ČR

• Komunikace přes SMS.
    • Rychlé dodání.
    • Doplnila bych na webovou stránku položku Všechny výrobky.
    • Nemáte místo pro vyzvednutí i ve FM.

Zaujal mě sprchový gel 50 odstínů sprchování. A protože se s kamarádkou chystáme jít na film, musela jsem jí ho koupit.

• Rychlá dodací lhůta

• nadstandardní péče o zákazníka - osobní komunikace, možnost individuální domluvy (doprava), rychlé informování o zboží, které není na skladě a nelze doručit v daném termínu, obratem vrácená platba atd.

bez problémů, lze pouze doporučit,
    některé zboží i z darkoviny.cz je opravdu originální a slouží i jako vtipné (finančně) přijatelné dárky pro jakoukoli příležitost (objednávali jsme několikrát pro děti své i svých známých)

• ochota
    • rychlost dodání.

• -nízké ceny
    • -velký výběr zboží
    • -žádné

Obchod doporučuji. Bezproblémová komunikace.

• Přehlednost
    • Píší, že si mohu vybrat provedení zboží (např. jaké zvířátko), ale není tomu tak... Neumožňují výběr a zboží posílají, jaké přijde do ruky... Nicméně na to předem upozorní, což hodnotím kladně.

Rychlý a přehledný nákup.

Objednávka se někde zatoulala. Po telefonátu ihned vyřízeno a zboží druhý den na cestě. Část zboží byla poškozena /ne vinou prodejce/. V pátek oznámena reklamace, v sobotu odesláno nové zboží, v pondělí zpráva z úloženky o dodání zboží. Spolupráce na jedničku, není co vytknout. Obchod doporučuji ostatním.

• Dobrý výběr

Vřele doporučuji, široká nabídka, zboží došlo včas a v pořádku.

• Připadá mi jako dost nestandardní :-) Připadá mi, že se sortimentem liší od velkých hráčů na trhu :-)
    • To, co je výhodou, může být i jeho slabinou, těžko říct. Záleží na úhlu pohledu.

Nakupoval jsem poprvé a vše bylo OK. Koukl jsem se i na další sortiment a přišel mi zajímavý - neotřelý :-) I když jsem si nic dalšího nevybral, obchod si zapamatuji :-)

• rychlost dodani.

• přehlednost zboží,
    • ochota vyřizování dotazů,
    • plnění přání zákazníka při objednávce dárků na objednávku-FAKT 100 % spokojenost,
    • rychlost doručení,

• Dostala jsem tam hračku, kterou jsem jinde nesehnala. Dobrá komunikace, rychlé jednání.
    • nevím o žádných.

Zboží jsem jinde nemohla sehnat. Obchod proběhl rychle a zboží 100% odpovídalo požadavkům. Mohu doporučit.

• prvy krat som sa dostal na nejaku aliasovu stranku toho obchodu kde absolutne nic nefungovalo, nastastie sa mi podarilo najst odkaz kde uz to bolo v poriadku