• Nečtou, co píši

Objednala jsem si šaty ve dvou velikostech. Ty, které by mi neseděly jsem chtěla vrátit. Po vybalení jsem hned věděla, že si je nenechám, nelíbil se mi umělý materiál. Šaty jsem oboje vrátila, ale peníze mi přišly pouze za jedny. Napsala jsem, že mi přišly peníze pouze za jedny šaty, ale buď mi neodepíší nebo mi pošlou, že mám zboží zabalit a poslat zpět, tak nevím no....již zde nikdy nenakoupím. Ale jim je to asi stejně jedno.

• Zboží nic moc, košile se párala,vrátila jsem ji a ani po 14 dnech,jak slibují, peníze na účtu nejsou...víckrát nenakoupím.

• Ceny
    • Doba dodání.

Zbozi pěkné, ceny také..ale hlavně si nenechávejte doručit na prodejnu... Píší 2-4 dny...po stížnosti jsem byla upozorněna, ze po proklikani kam si k otázkám vyjede prehled, ktery se mění..v závislosti na to kolik maji pracovníků...nejspíš.
    Kdyz nevim, ze mam hledat nehledam..takze jiz po druhe obchod rušim, jelikoz v době vyzvednutí uz jsem jinde a nelze vyzvednout...cekam pres 8 dni a stále je stav, ze se objednávka připravuje. Po minule stejne zkušenosti, jsem jim dala šanci, ale bohužel. Neuškodilo by se inspirovat u konkurence..

• KOMUNIKACE HROZNÁ BEZ EFEKTU
    • JEDNÁNÍ TO SAMÉ
    • ANI NEČTOU CO PO NICH CHCETE ,JEN POŠLOU TAKOVOU POLOODPOVĚD NAJDI SI V PODMÍNKÁCH !!!!!!!!!!!!!
    • NEDOPORUČUJI u nich uz nikdy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mám objednáno,zaplaceno k vyzvednutí na prodejně ,téměř IHNED po zaplacení jsem chtěl opravu objednávky ,,pouze vyměnit svetr za jiný vzor ve stejné ceně !!!!!!!!!!!!!!'' . Napsal jsem žádost a reakce přišla po hodině a tam jen odpověd od ,,Roberta'' což bude velmi laskavý operátor nejspíš !!!!!!!!!!!!!!!!!! že jsem si měl objednávku sám zrušit do 15 minut a ted mám smůlu. Objednávku prý nemám převzít od dopravce... :-) To nevadí že jí mám k vyzvednutí na prodejně!!!!!!!!!!!!!! NEČETL CO JSEM CHTĚL JEN NAPSAL TUPOU větu ,KTEROU ZKOPÍROVAL A VÍC PROSTĚ NEZÁJEM ,,kokot'' U NICH TO BYL PRVNÍ A TAKY POSLEDNÍ NÁKUP !!!!!!!!!!!!!!!!

• V centru města

Perfektní, majitel super vstřícný, ochotný, ... Zboží už druhý den připravené. Můžu jen doporučit +++++

Ochota poradit se správným výběrem.

• Rychlé dodání a zboží skvělé.

Rychlé jednání. Super kvalita. Jsem velice spokojená. Syn je velice spokojen. Děkuji

• Výhodná cena
    • Rychlé vyřízení objednávky

• fajn značky
    • ochotný personál
    • rychlost dodání
    • spolehlivost

Když skateshop, tak Houseboard!

Velice spokojen.!!!

Great

rychlost odeslání

• Skvělý obchod, parádní jednání a rychlost dodání! Rozhodně doporučuji.

• automatické zaslání objednávky do zásilkovny... a ta bohužel nefungovala dobře

Zboží bylo zaplaceno kartou, ale zboží mi odmítli vydat, protože ho chtěli zaplatit ještě jednou v hotovosti. A to přes připomínkování a reklamace!

• V neděli jsem si zde objednal triko a ve středu mi volali, že už jej nemají, že jej prodali v kamenném obchodě.. Prostě nevyhovující jednání, zde už nikdy více nakupovat nebudu..
    • Borec co mě volal, byl podle toho jak mluvil a jednal zhuleny...

Neváží si zákazníků..

Ochotně poradili po telefonu . Rychlé dodání přes Uloženku do druhého dne.

Rychlost dopravy zboží a široká nabídka zboží.

• core shop
    • brands