Hliníkové svařovací dráty jsou tak akorád na zahradu ke kytkám.
    1. - nejde s nimi pájet a když se podaří drát zahřát, odpadne jako kulička někam
    2. - na plechu se hliník chová jako rtuť a lítá po plechu ze strany na stranu
    Absolutně nepoužitelný materiál !!!

Objednal jsem svářecí drát PP, ale obdržel jsem něco jiného. Výrobek z PP s dodanými dráty nelze svařit!

• bužírka

tenká, slabá stěna, namotaná, zmuchlaná, levná

• Plánované naskladnění až za 2 měsíce, při zakoupení bylo však skladem.

Reakce obchodu HotAir.cz

05.09.2022 10:57:32 kleslo skladové množství Vámi objednaného zboží na nulu, od té doby je uvedeno, že zboží je na cestě s datem předpokládaného naskladnění. Pokud jste vložil produkt do košíku před tímto časem, opravdu bylo skladem a k dispozici.
    Vaše objednávka dorazila 05.09.2022 11:32:08. To je už o více než půl hodiny později a proto bylo již v potvrzovacím emailu který Vám dorazil uvedeno, že zboží skladem není.

Nelze očekávat že zboží vložením do košíku bude automaticky rezervováno. Pokud se jedná o poslední kus, vždy dostane přednost zákazník, který odešle objednávku dříve, což se stalo ve vašem případě.

Obchodní oddělení
    [email protected]

Pří objednávce zboží Vás upozorňují na platbu předem a následné odeslání zboží až při připsání částky na účet, což akceptuji, ale bohužel ani po 8 dnech od zaplacení mi zásilka nebyla doručena a ani přes dvě urgence mi nebylo odpovězeno, kdy mi dorazí.

Reakce obchodu HotAir.cz

Objednávka zákazníka byla vytvořena 16.08.2022 v 19:56. Zpracování bylo tedy možné až následující den, kdy jsme ji ihned začali řešit a pokoušeli jsme se zákazníkovi dovolat pro upřesnění výroby regulace, kterou si zákazník musí přesně určit, zdali o ni bude mít u tohoto stroje zájem.

Tato informace nám byla zákazníkem upřesněna dne 18.8.2022, kdy jsme předali požadavek s těmito informacemi na naše tech. oddělení ke zpracování. Příprava tohoto stroje je časově náročnější, proto tuto skutečnost uvádíme také přímo u toho výrobku na našem e-shopu, aby s ní byl zákazník před nákupem obeznámen. Stroj byl připraven 19.8.2022 odpoledne k odeslání. Jelikož se ale jedná o zboží, pro které se musí objednávat nadrozměrná paletová přeprava 1 den předem, bylo zboží odesláno v pondělí 22.8.2022. V tento den byl zároveň odeslán balíček přepravní spol. GLS, ve kterém byl zabalen zbytek zboží z objednávky.

V průběhu vyřizování objednávky a také po jejím odeslání byl zákazník o všech skutečnostech informován, byly mu zaslány sledovací údaje k zásilkám na jeho email, včetně informace, že doručení stroje nadrozměrnou přepravnou může trvat 2-6 pracovních dnů. Zároveň byl zákazník v pravidelném kontaktu s našim obchodním oddělením, kde mu bylo vždy odpovězeno na dotazy a upřesněno, kdy by mělo být zboží doručováno dle informací, které nám poskytuje při sledování zásilky sám dopravce.
    Bohužel od momentu, kdy přepravce zásilku vyzvedne na naší adrese již doba dodání není v naší moci, přesto jsme se snažili dodání popohnat a urgovali jsme doručení u přepravce. V době vytvoření této recenze již bylo zboží druhým dnem na rozvozovém depu.

Zboží, které bylo odesláno standardní balíkovou přepravou bylo doručeno dne 23.8.2022 a stroj odesílán nadrozměrnou paletovou přepravou byl doručen 25.8.2022.
    Uběhlo tedy přesně 9 dní od samotného uhrazení faktury, celkové přípravy a přepravy stroje (pouze na samotnou přípravu stroje deklarujeme 5-10 dní).

Tento nadrozměrný produkt byl tedy doručen v co nejkratším možném termínu.

Vždy se snažíme zákazníky maximálně informovat a vyjít jim vstříc, bohužel to není v každém případě technicky proveditelné, stejně jako není možné vždy vyhovět požadavkům a představám zákazníka.

Obchodní oddělení
    [email protected]

• nekomunikují

• Překup z AliExpressu + 300% z ceny.
    • Garantovaná kvalita? Strach z funkčnosti zboží? (viz výše)

Zboží dorazilo v obrovské krabici která byla vyplněna zbytkami obalů a rozbitého polystyrenu takže ještě týden jsem uklizel polystyrenové kuličky. Než tohle tak objednám příště jinde.

Reakce obchodu HotAir.cz

velice nás mrzí Vaše nespokojenost se zabalením zásilky, snažíme se však především doručit veškeré zboží nepoškozené.
    Pro jednu skupinu zákazníků je nejdůležitější doručení balíčku bez poškození a v co největší míře balíček vyplnit proti poškození (dobře víme, jaký je postup přepravních společností při jejich přepravě) a pro druhou skupinu zase mít v balíčku co nejméně balícího materiálu (z jejich pohledu logicky odpadu, čemuž rozumíme). Bohužel jsou požadavky jedné skupiny mnohdy disjunktní s požadavky na bezpečnou přepravu zboží. Pro nás je jednoznačně na prvním místě úkol přepravit PLACENÝ OBSAH zásilky nepoškozen. Množství vycpávky je určeno povahou a hmotností balených komodit. U Vámi zakoupeného jde o laboratorní zdroj s těžkým trafem a horkovzdušnou stanici – obojí je třeba chránit před pádem balíku při přepravě k Vám… Pokud bychom přistoupili na balení balíčku s nerecyklovanou vyplní, ale balíčky bychom plnili nově zakoupenou vyplní, půjdeme proti ekonomice a ekologii provozu celého zásilkového systému. Snažíme se tedy o přístup k opětovnému recyklování a využívání výplně z již použitých materiálů. Z tohoto důvodu také můžete nalézt v naši vyplní polystyrenové kuličky (bohužel vzniklých pohybem zboží v balíčku), bublinkové fólie, vzduchové polštářky, kartonové krabice či stretch folie. Chápeme však, že na Vaší straně je z tohoto materiálu po ukončení přepravy odpad, který jste nucen zlikvidovat.
    Avšak případné reklamace zničeného zboží u dopravce jsou velice zdlouhavé a náš zákazník musí čekat na opětovné zaslání a doručení. Následné zdlouhavé řešení reklamace poškozené zásilky jsou pro zákazníky velmi popudivé a tomu se snažíme předcházet.

S přáním hezkého dne
    HotAir.cz

• Dodané přístroje nebyly nastavené dle domluvy

• i když chci destilovat vodu nebo bylinky nutná registrace

Reakce obchodu HotAir.cz

to je nedorozumění; my po Vás nic nepožadujeme. Chce to někdo jiný...
    Zákon č. 61/1997 Sb. § 16, odstavec 2:
    "Právnické nebo fyzické osoby dovážející, prodávající nebo přemisťující přístroje určené k výrobě nebo úpravě lihu jsou povinny oznámit Ministerstvu zemědělství a místně příslušnému správci spotřební daně z lihu do tří dnů jméno, příjmení a místo trvalého pobytu fyzické osoby nebo obchodní jméno a sídlo právnické osoby, kterým bylo toto zařízení prodáno, nebo místo, kam bylo zařízení přemístěno."
    Bohužel jak vidíte zákon nerozlišuje, co s tím přístrojem budete dělat - pracuje s tím, že je určený k výrobě lihu... Není zvykem někomu dávat palec dolů, když musí a dodržuje zákony... zejména když:
    Zákon č. 61/1997 Sb. § 17a, odstavec 5 - Právnická nebo podnikající fyzická osoba se jako osoba dovážející, prodávající nebo přemisťující přístroje určené k výrobě nebo úpravě lihu dopustí přestupku tím, že poruší oznamovací povinnost podle § 16 odst. 2.
    Zákon č. 61/1997 Sb. § 17a, odstavec 8 - Za přestupek lze uložit pokutu... b) do 500 000 Kč, jde-li o přestupek podle odstavce 5.

Zákony netvoří naše firma... Jinde v EU je to ohledně tohoto zboží v pravdě mnohem jednodušší, ale připomínáme, že je to jenom oznamovací povinnost; právo destilovat vodu nebo bylinky není nikomu upíráno. Pokud se Vám zákony nezamlouvají, rozumíme Vám, ale na stížnosti bude lepší využít nějaký politický diskusní board nebo tlačit na své regionální poslance.

tým HotAir.cz

• neochota k vrácení zboží

Reakce obchodu HotAir.cz

dovolíme si rekapitulaci: zboží objednáno 7.9., k Vám dorazilo 8.9. dopoledne; 8.9. dopoledne jste vyjádřili přání jej vrátit. 8.9. 14:15 Vám od nás přišel mail s potvrzením, že Vám budou vráceny peníze. Po přijetí balíku, ve kterém jste nám zboží vrátili zpět - tedy 10.9. 9:20 Vám byl odeslán dobropis a v den, kdy byla psána tato recenze byly peníze na Vašem účtu. Komentář ve Vašem hodnocení se patrně týká Vašeho prvotního požadavku vrácení zboží ve 14denní lhůtě bez udání důvodu - toto právo je přiřčeno spotřebiteli zákonem na ochranu spotřebitele. Vy jste ale obchodní firma, nikoli spotřebitel. Pokud se Vám stav tohoto oboru legislativy nepozdává a chcete jej změnit, kontaktujte spíše regionální kanceláře poslanců a nepranýřujte prosím nás, zejména když jsme Vaši žádost vyplnili; jednoduše proto, že jste Zákazník...

Váš tým HotAir.cz

Výběr, rychlost, vysoké ceny impulsních svářeček folii i ND k nim , neochota poskytnout technické info k dílum ze strany servisu. Musel jsem info najít jinde a také výrazně lepší ceny zboží

Na web stránce není vidět velikost nakupovaného nářadí.

platba předem s termínem tři měsíce po platbě , což zákazník zjistí až po
    uzavření objednávky.

Reakce obchodu HotAir.cz

Tato recenze nepatří nám... Po kontaktování zákazníka nám sdělil, že se spletl a výše zmíněnou recenzí reagoval na svůj prvotní nákup na serveru Wish, jehož chování recenzí popisuje. Můžeme Vás ujistit, že u nás se něco takového naopak stát nemůže.

Servisní tým HotAir.cz

• Paskvil z Číny bez návodu.

• DORUCENO BEZ CESKEHO NAVODU

MYSLIM SI ZE PRESTO ZE JSEM POSILAL EMAIL SE ZADOSTI O CESKY NAVOD OBCHOD NEREAGUJE.

Reakce obchodu HotAir.cz

Omlouváme se; jednalo se o zboží ze sortimentu, který se týká COVID a tudíž o zboží nově naskladněné. V době Vašeho nákupu byl český návod k obsluze ještě revidován a následně zaslán na Vaši mailovou adresu dodatečně.

Servisní tým HotAir
    +420 603 355 085

Zboží mi bylo doručeno následující den, což chválím. Jen zboží, konkrétně respirátor, bylo velmi nekvalitní. Délka gumiček byla buď velmi krátká, že i mně, která má droboučký obličej, velmi řezala a stále z ucha sama vypadávala, jak byla kratka-manzel absolutně nemohl používat a u některých byla délka gumiček nestejně dlouhá, což vedlo k tomu, že se respirátor tahnul na jednu stranu. Prodávající mi neumožnil zboží vzít zpět a vrátit peníze i přesto, že respirátor tímto neplnil svou ochrannou funkci. Radil mi v mailu, že mám různě gumičky nastavovat, či co. Vzhledem k tomu, že jsem objednala deset kusů, částka byla větší, dost mě to zamrzlo. U jiného e-shopu byl respirátor kvalitní, plně funkční, bez výše jmenovaných nedostatku, které brání respirátor bezpečné užívat a dle mého mi měl prodávající umožnit vrácení zboží a peníze vrátit zpet. Takže za mě přístup špatný a nikdy bych zde další zboží neijednala.

• Chyběl návod k použití v češtině nebo alespoň v angličtině nebo němčině (byl dodán pouze v čínštině)

při vytvoření objednávky zboží uváděno na cestě,po objednání mail-nedostupné a jako náhrada nabídnut biolíh za stejnou cenu...Ten je však 4x levnější,než mnou objednaný Isopropylalkohol - isopropanol IPA

Reakce obchodu HotAir.cz

Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti. Situace na trhu s isopropanolem však byla a je bezprecedentní kvůli jeho aplikaci k výrobě dezinfekčních prostředků souvisejících s nynější pandemií. IPA tvoří součást našeho sortimentu odjakživa pro použití v elektrotechnice a pájení, jež je našim mateřským sortimentem a na zvýšenou spotřebu jsme reagovali včas objednáním u několika dodavatelů; současně také docházelo k navýšení nákupní a tedy i prodejní ceny na násobky standardních cen. Až do doby absolutního výpadku této komodity na celém evropském trhu. Následně se problém projevil i ve výrobě denaturovaného bezvodého lihu, který pravda stojí za normálních podmínek násobně méně než IPA, ale pro potřeby výroby dezinfekce musí být denaturován právě touto látkou - denaturuje se 10 procenty IPA, který na trhu došel. Jsou samozřejmě i jiné denaturační prostředky, které se používají k výrobě technické lihu a lihových čistících prostředků - používá se aceton, benzin, bitrex a jiné víceméně procesně odpadní látky,. Takováto forma ethylalkoholu stojí 4x méně jak říkáte, nicméně není vhodná pro dezinfekci neboť zapáchá a může způsobit kožní alergickou reakci a nehodí se ani na průmyslové čištění, neboť zanechává stopy. Nicméně kvůli absenci IPA šel cenově nahoru i ten vhodně denaturovaný, který jsme Vám nabízeli a dnes již není na trhu ani takový typ denaturovaného lihu. Máme poslední desítky litrů na skladě. V době kdy jste objednával, byl IPA skutečně poptán a potvrzen od dvou dodavatelů a byl tedy ve stavu "na cestě"; již nedorazil. Situace byla nepřehledná a pro náš informační systém ani pro nás nepredikovatelná...

• predrazene u nas v obchode dve role za 159kc nikdy vice dekuji

Reakce obchodu HotAir.cz

Inu. Upozorňujeme, že ceny veškerých produktů JSOU na eshopu uvedeny velmi patrně. Cena produktů pro Vás není překvapením, které se dozvíte po obdržení zásilky. Stejně tak je cena uvedena včetně všech poplatků a poštovného v rekapitulaci objednávky před jejím potvrzením na konci košíku. Navíc jsou naše nabídky feedovány do služeb Zboží.cz, Heureka a Google nákupy, kde se dají s nabídkou konkurence velmi efektivně srovnávat a to PŘED zakoupením. Určitě nebudeme ve všem nejlevnější, ale za to u nás u produktů neuvidíte stav "Skladem u dodavatele"; vše máme opravdu ve SVÉM skladě.