• Neznám žádnou

Zboží připravené k odběru = rychlé vyzvednutí.

Obecně mám Hornbach rád, ale tentokrát mě naštval pracovník, který mi řezal chráničku. Kupoval jsem 15 metrů a řezal to z kusu dlouhého cca 18 metrů, tak mu říkám, že bychom mohli zachránit i to vodící lanko a on na to, že lanko mám garantované jen v celém balíku a chráničku na 15. metru celou přeřízl včetně lanka a ještě ho povysunul. Takže jsem pak musel na stavbě chráničku zkracovat, abych na druhý konec lanka narazil. Přitom jindy mi v Hornbachu při řezání chráničky jiný pracovník sám od sebe nabídl, že lanko zachrání. Na jedné straně ho nalepil na chráničku a po odměření chráničky ji opatrně řezal jen po obvodu, aby lanko nepřeřízl a kousek mi na konci zahnul a nalepil na novém konci chráničky. To mi přijde jako správný prozákaznický přístup a pracovníka stojí cca o 30 sekund času navíc. Sice chápu, že lanko není při metráži garantované, ale dá se postupovat tak, že se lanko zachrání a až v úplně posledním kousku chráničky to pak nejde. Zvažte, zda všechny vaše pracovníky neinstruovat tak, aby měli snahu lanko zachránit, protože to zákazníkům při následném použití chráničky ušetří práci.

Rychlé vyřízení objednávky. Široký sortiment.

Rychlé, spolehlivé.

• moznost vraceni zbozi ve 30 denní lhůtě
    • reklamace s úsměvem a bez stresu
    • velký výběr zbozi
    • nakup doručeny do kufru vozu
    • trochu komplikovaná navigace k vydejnimu mistu

nakupuji pouze v tomto hobbymarketu, diky bezproblemovemu vraceni a ochotnemu personálu

zboží bylo zabaleno naprosto nevhodným způsobem

• Rychlost, příznivá cena

Rychlost doručení - 1 den, vše v pořádku, dobře zabalené

• Rychlost. Za 24hodin jsem měl zboží doma.

• Vse bez problemu, veljy vyber kvetin
    • Jen pro lidi co prijedou mhd je daleko stanice pri navratu

• kvalita zboží

Materiál skladem, perfektně naformátované desky, rychlá příprava

• naprostá spokojenost od objednání až po doručení
    • následující den po objednání doručeno. SUPER !!!

• Způsob výdeje zboží je pro zákazníka značně nekomfortní. V mém případě: platba na prodejně. Takže s dokladem na prodejnu, počkat až otrávený skladník vyleze, dá vám další papír, s ním k pokladně, zaplatit a za roh do skladu...
    • Paní pokladní však byla vstřícná a skladník také, asi viděl můj škleb, donesl zboží k pokladně. To vše mne, s výjimkou pokladní, nebaví.

Objednávka rozdělena na třikrát, termíny doručení jsou katastrofální a to ještě nepřišel zbytek (parapety s příslušenstvím)

Zboží mi přišlo za dva dny, takže velmi rychle.

• Rychlost, kvalita, možnost vrácení zboží

Zkušenost je velmi dobrá.

Super.

• v pohodě

• Rychlá dodávka zboží, skvělá komunikace