Došla mi jiná hokejka.
    V popisu u hokejky byl jiný flex a delka .
    Seděla akorát strana a zahnutí.

Reakce obchodu hokejfloryk.cz

zaslali jsme Vám produkt, který jste si objednal. Veškeré parametry objednané a zaslané hokejky jsou stejné jako v popisu produktu - typ hokejky, flex, zahnutí i délka. Na naší straně tedy k pochybení nedošlo. V případě, že si nejste zcela jistý výběrem produktu, který zadáváte do objednávky, doporučuji pro následné nákupy konzultovat výběr s personálem e-shopu, který Vám vždy rád poradí, aby k takovým situacím nedocházelo.
    Děkuji a přeji hezký den.
    www.hokejfloryk.cz
    tel. 775 603 949

• První nakup.Nikdo nic nenapsal a najednou,za vrátí platbu.Nabizeji co nemaji

Reakce obchodu hokejfloryk.cz

Dobrý den, objednala jste a zaplatila zboží, u kterého byla informace zjistit dostupnost. Po zjištění nedostupnosti u našich dodavatelů jsme Vás e-mailem informovali, že Vámi objednaná píšťalka je bohužel u našich dodavatelů vyprodaná, a proto jsme Vám obratem zaslali Vámi zaplacenou částku zpět na účet, ze kterého byla objednávka uhrazena. Bohužel není možné držet všechny položky z e-shopu skladem, může se stát, že je některé zboží aktuálně nedostupné nebo vyprodané a není ani žádná vhodná alternativa momentálně k dispozici, kterou bychom Vám mohli nabídnout, což se bohužel stalo ve Vašem případě.

Děkuji za pochopení.

hokejfloryk.cz
    tel. 775 603 949

Objednal jsem dle popisu a obrázku 3 míčky na hokejbal oranžové barvy. Dorazily míčky barvy žluté, které jsou na hokejbal nepoužitelné. Uvítal bych zprávu o nedostupnosti zboží a ne odeslání zboží jiného. Prodejce nabídl vrácení peněz, ale když vezmu v potaz cenu dopravy tak ani reklamovat nebudu.

Reakce obchodu hokejfloryk.cz

po telefonické dohodě k Vám posílám řidiče, aby od Vás převzal nevyhovující zboží a nevznikla Vám útrata na poštovném.

Míčky SOFT na hokejbal budou však dle vyjádření dodavatele nadále k dispozici pouze ve žluté barvě.
    Dle Metodických pokynů pro používání míčků v soutěžích ČMSHb - Při venkovní teplotě vzduchu do 15°C musí být v soutěžním utkání používány míčky Winnwell HARD (červený). Při venkovní teplotě vzduchu do 10° C je doporučeno v soutěžním utkání používat míčky Winnwell MEDIUM (oranžový). SOFT míčky pro soutěžní utkání v metodických pokynech nejsou vůbec zmíněny a popravdě je pro soutěžní účely zatím nikdo nepožadoval.

Každopádně jsme na základě Vaší připomínky na e-shopu pozměnili ilustrační obrázek u SOFT míčku, aby nedocházelo k nedorozumění.
    Ještě jednou se za naši chybu v zaslání jiné barevné variantě míčků, než jste požadoval, omlouvám.

tel.775 603 949
    e-mail: [email protected]

• Nabízí zboží které vůbec nemají skladem...po přijetí objednávky teprve zjišťují dostupnost....I kdyz u zboží svítí že je skladem..
    • Chtělo by to aktualizovat stránky....

Reakce obchodu hokejfloryk.cz

objednal jste zboží, u kterého byla informace - zjistit dostupnost, tato dostupnost nastává, pokud produkt nemáme na našem skladu, abychom dostupnost ověřili u našich dodavatelů. Bohužel u žádného dodavatele Vámi vybrané kšiltovky skladem nebyly.
    Naše sklady jsou online propojeny s e-shopem, pokud máme zboží skladem, zobrazuje se na eshopu dostupnost-skladem, pokud si zákazník koupí poslední kus, automaticky nastává stav - zjistit dostupnost.
    V tak širokém sortimentu jakým je hokejové zboží nelze mít všechny produkty skladem, některé položky mají naši dodavatelé a my je na základě objednávek dodáváme zákazníkům.
    Dostupnost produktů lze před odesláním objednávky prověřit předem telefonicky nebo emailem.

S přáním hezkého dne a s pozdravem

za tým hokejfloryk.cz

e-mail: [email protected]

• Nabízí co nemá.

• Vubec neví co má na skladě.Až když je o zboží zájem zjištuje se zda je na skladě a když není tak teprv poté je zboží stáhnuto z prodeje . Stalo se tak 2x po sobě .

• -
    • Nenabízet zboží, které není dostupné

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Když není zboží tak asi NIC.
    • Prezentace zboží , které nemají..!

Potřeboval jsem to řešit ihned , jít bruslit..nakoupil jsem jinde. Obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu hokejfloryk.cz

objednal jste si dva páry bruslí ve velikostech 8 a 9. Skladem byly pouze brusle ve velikosti 9, druhý pár bruslí byl se stavem dostupnosti na dotaz (pokud je u zboží uvedena dostupnost na dotaz, znamená to, že nemáme zboží na skladě expedičním ani externím a musíme zjistit dostupnost u našich dodavatelů) a nebyl dostupný u žádného dodavatele. Zkoušeli jsme Vás opakovaně kontaktovat na tel.č., které bylo uvedeno v objednávce, bohužel se nám s Vámi nepodařilo telefonicky spojit, neboť jste zadal omylem chybné telefonní číslo. V emailu ze dne 10.1. jsme Vás žádali o poskytnutí správného tel.č.,abychom se s Vámi mohli dohodnout na dalším postupu, dne 12.1., jste objednávku stornoval.
    Vzniklé situace je nám velice líto:o(

za tým pracovníků www.hokejfloryk.cz