• Rychlé dodací podmínky, dobrá komunikace, ochota maximálně vyhovět zákazníkům, slušnost, osobní přístup ke každé zakázce s ochotou co možná nejvíce vyhovět.
    • Nemá žádné. Aspoň o žádných nevím .

Není se čeho bát. Určitě budou spokojeni.

Reakce obchodu Hodiny24.cz

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojený. Tým Hodiny24.cz

Dobrý výběr zboží za slušné ceny.Zboží odesláno ihned,horší je to však s dopravou-DPD či pošta.Chybí spolehlivá PPL.Na balík od DPD jsem čekala několik dní,ikdyž se ohlásili,že přijedou.

Reakce obchodu Hodiny24.cz

děkujeme za Váš nákup a Vaši recenzi. Ve vánočním náporu se mohlo stát, že DPD dorazilo později než uvedlo. Každý rok má většina dopravců ve vánočním období občasné problémy, s tím se bohužel nedá nic dělat...Snažíme se tomu předcházet bleskovým předáním objednaného zboží přepravci.
    Děkujeme za pochopení a Vaši trpělivost.
    Hodiny24.cz

• Rychlost, kvalita zbozi, doprava zdarma, zaruka 3 roky

Překvapila mě rychlost, opravdu klobouk dolu. Doprava zdarma je super, kvalita hodin nad očekávání.

Reakce obchodu Hodiny24.cz

• Originální zboží, přehledný web a neuvěřitelně rychlé doručení vybraných produktů.

Reakce obchodu Hodiny24.cz

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Ať Vám hodiny dělají jen radost. Budeme rádi, když se na nás obrátíte i příště. Tým Hodiny24.cz

Pro německé zboží přístroje s barometrem by bylo vhodné nad rámec originálního návodu výrobce doplnit postup kalibrace barometru pro nás, kteří s ní nemáme žádnou zkušenost.

Reakce obchodu Hodiny24.cz

děkujeme za Váš nákup a recenzi. České návody máme již vytvořeny, děkujeme za podnět k vylepšení. Tým Hodiny24.cz

• zdarma doprava,zbozi dodano do 24 hod.
    • zadne

doporucuji

Reakce obchodu Hodiny24.cz

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Snažíme se dělat vše na 100% :) Tým Hodiny24.cz

SUPER, Doporučuji.

Reakce obchodu Hodiny24.cz

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojená s nákupem. Ať Vám hodiny dělají radost. :) Tým Hodiny24.cz

• velký výběr zboží za dobré ceny
    • nevím o nich

Bezproblémový obchod, nakoupila jsem již dvakrát a vždy spokojenost.

Reakce obchodu Hodiny24.cz

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Ať Vám hodiny dělají radost. :) Tým Hodiny24.cz

• Obchod nabízí dopravu zdarma a opravdu rychlé dodání.
    • Nenašla jsem.

Tento obchod doporučuji! Nenakupuji zde prvně, prodávající je ochoten odpovídat na všelijaké otázky :) Dodání je do nejpozději do druhého dne a hodiny jsou opravdu nádherné!

• široká nabídka

Reakce obchodu Hodiny24.cz

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojená. Tým Hodiny24.cz

• Doprava zdarma - velmi výhodné!
    • Nenašla jsem.

Hodiny dorazily velice rychle a nepoškozené. Zboží bylo ještě lepší než na obrázku. Komunikace s majitelem příjemná, byl velice ochotný a ve své práci se vyzná. Ostatním určitě doporučuji! Příjemná je také doprava zdarma ;)

• Doprava zdarma
    • Osobní přístup
    • Přehledný web

S obchodem jsem velmi spokojený. Zboží dorazilo hned následující den po objednání. Jako bonus jsem dostal slevu 300 kč na další nákup. Určitě doporučuji.

Reakce obchodu Hodiny24.cz

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojený. Tým Hodiny24.cz

• Nevím,obchod vybrán náhodně.
    • Nevím.

Já jsem spokojený.

Reakce obchodu Hodiny24.cz

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojen. Tým Hodiny24.cz

• Dopravu zdarma, příjemné webové prostředí
    • žádnou jsem neobjevila

S obchodem jsem byla velmi spokojena. Mile me prekvapila doprava zdarma a super rchyle doruceni (uz nadchazejici den). Hodiny dosly v poradku, peclive zabalene. Urcite doporucuji!

Reakce obchodu Hodiny24.cz

• -Našla jsem tu po dlouhém hledání nástěnné hodiny s tichým chodem, které se mi hodí do interiéru.
    • -Nákup proběhl v pořádku, rychlé dodání.
    • - Z hodin zakoupených v tomto obchodě mám opravdu radost.

Tento obchod mohu doporučit.

• dodací lhůta
    • ?

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Tým Hodiny24.cz

• Vše v naprostém pořádku.
    • Žádné.

Vše v naprostém pořádku, mohu určitě doporučit.

• Velký výběr,přehledné třídění,doprava zdarma
    • Neshledal jsem žádný problém.

Nakoupil jsem krásné designové zakázkové hodiny na které jsem čekal dle dohody a výsledek stojí za to.Jsou perfektní.Na rozdíl od koukurence doručeny zdarma.Obchod mohu doporučit.

• výběr zboží

spokojenost