• Na eshope ponukaju veci, ktore nedokazu zabezpecit, dokonca prislubili, ze produkt stiahnu z eshopu ale ani po 15 dnoch nie je produkt stiahnuty a veselo ho ponukaju dalej

• zbozi neni skladem
    • nejsou schopni priznat, ze zbozi nemaji
    • nekomunikuji - nelze se spojit telefonicky, nereaguji na emaily ani sms

Zbozi objednano 24.9.2018, na dotaz 27.9. - pry bylo vcera odeslano ( NEPRAVDA *), kolega zasle emailem cislo zasilky - nic nezaslali.
    Dalsi dotaz 2.10., nikdo nezveda telefon, pouze sms.
    Nasleduje storno z me strany, presne podle podminek obchodu - emailem, ze zkusenosti z minuleho dne i sms- opet zadna reakce.
    Dalsi storno 4.10. emailem i sms- opet zadna reakce.
    Komunikace = 0
    Zbozi prezentovano skladem, neni dosazitelne.
    Nejsou schopni priznat, ze nedokazi splnit objednavku.
    NEDOPORUCUJI TENTO OBCHOD
    * = LEŽ

• Dobrá komunikace a ceny
    • Obchod nabízí zboží uvedené skladem .. toto zboží však neprodává .. zákaznka pak lanaří k nákupu jiného zboží .. několik dnů po zrušeni nákupu, zboží stále skladem..

Dobrá komunikace a ceny, obchod se však neuskuečnil.. nedoporučuji, pokud víte co chcete a spoléháte, že prodává co má skladem ..

• špatně dostupná prodejna

před zakoupením zboží rozbaleno tak nemám jistotu že zboží je nové

Reakce obchodu HI-DEF.cz

Dobrý den, bohužel nejsme prodejna ale jen výdejní místo, které je určené k vydání zboží, nikoliv k prezentování prostor. Váš DG700 byl opravdu nový, tyto telefony se nijak nepečetí. Byl připraven aby jste si mohl zkontrolovat obsah, a samotný telefon, jako to chce 99% zákazníků.
    Přejeme krásný víkend

• Relativne nizke ceny
    • Zbozi i za nizkou cenu nikdy nedostanete.

Je zbytecne to zkouset, radeji si priplatte par korun a nakupte jinde.

• Objednal jsem zbozi, ktere ovsem ani po 14ti dnech nedorazilo. Psal jsem email s dotazem ohledne dodeje zbozi a nikdo neodpovedel.

• nízké ceny
    • dlouhá dodací lhůta

Dat si na obchod pozor,konkretně muj případ snažili se mi prodat zboží který neslo známky použiti za novy zboží.Jedna se konkretně o Smartphone JIAYU S3 černé barvy.Takže za mne ten obchod už nikdy víc.

Reakce obchodu HI-DEF.cz

Dobrý den, zboží opravdu použité nebylo, stane se že se folie sundá už když to připravují v Číně a telefon přijede s polovinou folie odlepenou což opravdu vypadá špatně. V tomto stavu jsem zboží přijelo. Použité zboží tedy opravdu neprodáváme. Neměli bychom tolik spokojených zákazníků. Hezký den

• Objednal jsem telefon, protože u něj bylo uvedeno, že je skladem. Po objednání jsem byl kontaktován s tím, že telefon není a bude za týden. Nechtěl jsem čekat a objednávku jsem zrušil.

Reakce obchodu HI-DEF.cz

Ano to se může stát, že přijdou dvě objednávky na stejný a poslední kus. Jak píšete byl jste ihned informován a jistě to bylo s omluvou.

• prodejce se snazi nauctovat poplatky za dopravu ackoliv na heureka.cz inzeruje ze doprava je zdarma

S timto obchodem mam velmi spatnou zkusenost, hlavne s chovanim jeho majitele.
    Po objednani zbozi, kde bylo mozno zakliknout v eshopu "doprava zdarma", mi zavolal majitel, ze ma cestu kolem, ze mi zbozi doveze, ale ze za dovoz chce 200KC , nereknu, kdyby za mnou jel jen kuli zbozi. Takovy zpusob dodani jsem odmitnul s tim, ze si zbozi vyzvednu na prodejne sam. Na prodejne se pan majitel zacal agresivne rozkrikovat a rozcilovat, kdyz jsem se mu snazil vysvetlit, ze na internetu nabízí zboží s dopravou zdarma, pricemz potom doprava zdarma neni.
    Urcite nikomu nedoporucuji zkusenost s timto obchodem a jeho majitelem.