• Zboží mi bylo doručeno opravdu rychle, bohužel je chci vrátit v zákonné 14ti denní lhůtě ALE už nikdo na několik mých emailů nereaguje !!!!!
    • můžete mi zajistit telefonický kontakt na vás?
    • na moje písemná přání kdovíproč nereagujete.
    • Děkuji, Zmrzlíková

zatím nevím

• Dodání zboží, je pravda, že dodání bylo rychlé, ale přepravní služba DPD je nevýhodná, když Vás doma nezastihne, tak máte výzvu a neustále sms na telefonu, lepší je dodání na poštu s tím, že si tam člověk dojde, kdy bude chtít.

• levne ceny
    • Obchod neinformuje o tom, ze objednavka nedorazi, protoze zbozi neni na sklade i kdyz dle webovych stranek vse na sklade je, takze muzete cekat a cekat ...

• Zboží mi zatím nedorazilo a to jsem platila dopředu,snad je způsobeno zdržení díky svatkům,jiné obchody,ale zvládali bez problému

Chápu že během svátků není možný doručovací komfort jako normálně,nicméně me dost pobuřuje fakt,že peníze jsem odeslala a dřív než zboží mi přijde formulář na ohodnocení jak jsem byla spokojena s nákupem ? Toto by se asi stávat nemělo.

• nevím
    • dlouhá dodací lhůta

Zboží jsem objednala 29.9.2012 a zatím jsem nic neobdržela. 16.10.2012 odjíždím na měsíc do Indie, takže pokud zboží nedorazí nejpozději 15.10.2012, už ho nebude mít kdo vyzvednout. Trochtová

• česka pošta nezasla moji zasilku přimo domu, musela jsem jit na poštu, což se u jinych stranek nikdy!!! nestalo

• malá nabídka materiálu.
    • málo odstínů barev,
    • slabá zásoba pro možnost brzkého doručení

jsou spolehlivější e-obchody s větším výběrem možnosti nákupu

• zboží vůbec nedorazilo,nekomunikují,nelze se dovolat

zboží, které bylo označeno, že je skladem nedorazilo, prý nebylo dodáno dodavatelem

• ceny
    • nesplnění dodací lhůty, objednala jsem 13.11., dnes je 25.11. a stále na zboží čekám - v přehledu objednávek je uvedeno: objednávka se vyřizuje

• zadne, protoze me prisel e-mail, ze zbozi neni na skladu a bude dalsi tyden. Od te doby ticho a sampony nikde.
    • nedodani zbozi a nekomunikace. Ubohe...

Myslim, ze je muj nazor jasny. Jelikoz na tonto serveru jsem nakupovala poprve a zbozi nedorazilo, nemam zajem o dalsi nakupovani zde. Jelikoz zijeme v trznim prostredi, stejne zbozi za podobne ceny nabizeji i jine servery. Tz. budu nakupovat tam a to same doporucuji take ostatnim nakupujicim.

• zajímavá cena
    • nedostatek zboží skladem

Špatný.Zboží nedorazilo i když jsem okamžitě zaplatila (není skladem),uvedené tel.číslo nefunguje(neexistuje?),komunikace minimální. Velké zklamání a mých 800kč v nedohlednu!!!

• v eshopu jsou produkty k objednání, pak jich polovina není skladem, i když je uvedeno, že je.
    • Komunikace není ideální, musím psát e-maily, jak to vypadá s objednávkou. Jednou napíšou, že není tento produkt, podruhé, že není další.

• Nákup kategorie vlasové péče není možné věnovat tolik času (vyzvednutí zboží někde, čekání na poště, nebo na kurýra). Normálně člověk za stejný čas nakoupí v drogerii dalších 50 položek.

Nákup bych nedoporučil.
    Cena není tak nízká aby k výrobku nebyl poskytnut základní servis:
    Krycí barva COVER 5 dorazila bez originálního balení, bez návodu, bez upozornění (mělo by se objevit již u nákupu, že tento výrobek je možné použít jenom v kombinaci s jiným výrobkem)

• na internetu bylo chybne uvedeno, ze zbozi je skladem, i kdyz nebylo
    • neprobehla zadna informace o tom ze objednavka bude zpozdena

do budoucna nemam v planu v obchodu nakupovat, protoze mi komunikace ohledne dodani vyrobku prisla naprosto neprofesionalni

ocenuji ale, ze po me stiznosti mi bylo nabidnuto vraceni penez na konto

• Žádné
    • není kontakt přímo s prodejcem, pouze přes mejl, to je nedostačující a působí to nekorektivně

kdybych měla možnost v případě problému zavolat a domluvit se s někým asi by problém nebyl ale takto je to neprofesionální, peníze nemám, zboží také ne a nemámk se komu dovolat

• Dosud jsem neobdržela zboží, ačkoli jsem ho uhradila předem, a to již 19. srpna !!!!!!

Dle dosavadní zkušenosti bohužel nespolehlivý.

• Zátím žádné, vzhledem k tomu, že jsem si výrobek objednala je to skoro dva týdny, platila jsem předem a zboží stále nemám.