rychlý, spolehlivý

Vybrala jsem si tento obchod, protože požadované zboží bylo v nabídce a cena byla názká v porovnání s ostatními. Komunikace vynikající a velmi rychlé doručení požadovaného zboží.

• Nízká cena.

• dobrá cena
    • zatím o žádných nevím

Rychlá dodávka

• pohodlný nákup
    • na drobný nákup je vysoký podíl dopravného

pohodlný nákup

V hairstore jsem nakupovala poprvé. Zboží přišlo do dvou dnů v perfektním stavu.:) Určitě to nebyl poslední nákup.

• Značkové zboží o více jak polovinu levnější než u obchodního zástupce dané značky.
    • Pokud zboží potřebujete rychle, neplaťte ho převodem z účtu, ale na dobírku. Vyhnete se čekání.

Především bezkonkurenční ceny

• Dobrá cena mého zboží a velmi rychlé dodání.

• levne ceny
    • Obchod neinformuje o tom, ze objednavka nedorazi, protoze zbozi neni na sklade i kdyz dle webovych stranek vse na sklade je, takze muzete cekat a cekat ...

• Zboží mi zatím nedorazilo a to jsem platila dopředu,snad je způsobeno zdržení díky svatkům,jiné obchody,ale zvládali bez problému

Chápu že během svátků není možný doručovací komfort jako normálně,nicméně me dost pobuřuje fakt,že peníze jsem odeslala a dřív než zboží mi přijde formulář na ohodnocení jak jsem byla spokojena s nákupem ? Toto by se asi stávat nemělo.

• - rychlost dodání
    • - šíře sortimentu
    • - komunikace prodejce i hektickém předvánočním čase (telefonicka omluva za 1 denní opoždění, mě potěšila)
    • - komunikace se zákaznickou podporou, která obhospodařuje několik e-shopů a musí se nejprve ujistit o kterém zboží se vlastně chcete poradit.

Pokud víte co přesně hledáte a jak se to jmenuje, jste na správném místě, moje zkušenost se zákaznickou podporou byla taková, že se nebyla schopna orientovat v sortimentu dle staré objednávky. Šampon jsem si musel vyhledat sám a risknout to, že to nebude ten správný.

• sortiment
    • nepřehledné stránky

profesionální obchod, doporučuji

• Rychlé , spolehlivé a v perfektním stavu.

Myslím si , že je to velmi pohodlné a přehledné nakupování , aniž bych musela někam jet a na vše se ptát.
    Vše je podrobně napsané a vysvětlené.
    Určítě budu nadále objednávat u vás.

• nákup z domova bez front...

• kombinaci cena, kvalita a dostupnost zboží
    • uvítala bych, kdyby Dodavatelem byla značka Hairstore (značka uvedena na webových stránkách) a ne Internet shop s.r.o.

• přehlednost
    • výrobky, které již nejsou k dostání v kadeřnictvích
    • balení výrobků pro přepravu

• dobra cena

super

• cenově výhodné
    • doručení pošty pouze v dopol.hodinách,většinou nebývám doma
    • poplatek za doručení i nad 3000kč

doporučila bych ostatním

• -přehlednost obchodu
    • -rychlá expedice objednávky
    • -nejnižší cena produktu
    • -u obchodu slabiny neshledávám, ale zboží dorazilo poškozené - uražený kus jedné z ampulí s rozlitou tekutinou, ale obal nebyl viditelně porušený, proto jsem zásilku převzala, příště bych ocenila lepší balení výrobku

Až na nedostatečný obal (nebo již primárně poškozené zboží?) nemám výhrady, zkusím nakoupit i příště.

• Cenová dostupnost a výběr značky Goldwell

Doporučuji tento obchod. vše funguje rychle přesně, bez problémů