• Bylo mi dodáno zboží sedm měsíců po datumu spotřeby. Na krabičce je datum 06/2022 a doba spotřeby je 12 měsíců.

Zboží zatím nedotazilo. Na dotaz, co je s objednávkou, nikdo neodpovídá. Příště zvolím jiny obchod.

• Objednávka ani po 2 týdnech nedorazila, ani email o expedici. Pouze informativní email o potvrzení platby
    • Telefon nikdo nebere

• Nekvalitní výrobky

Zboží neodpovídá kvalitě. Svou konzistencí a vůní připomíná něco zkaženého.
    Toto zboží jsem před rokem kupovala z jiného obchodu byl kvalitní hustý a voňavý krém.
    Takže za mě z tohoto obchodu už nikdy nic.

• Vždy přišel jiný odstín barvy

Dobrý den.
    Vždy Vám byl zaslán odstín (číslo) barvy, který jste si objednala. Bohužel nelze zaručit, zvláště při aplikaci na barvené vlasy, že barva chytne přesně v takovém odstínu jaký je na fotografii.

www.hair-cosmetics.cz

Dobrá komunikace a rychlé dodání

Dobrý den.
    Děkujeme za hodnocení, ale bohužel nerozumíme tomu, proč, i přes to, že jste s našim službami na 100% spokojená, nás nedoporučujete?

www.hair-cosmetics.cz

Mám špatnou zkušenost, obchod nekomunikuje.

Dobrý den.
    Děkujeme za příspěvek, ale nezakládá se na pravdě. Kontaktovat nás můžete na naší infolince (v pracovní době 8-15 po-pá) a nebo emailem. I přes maximální vytížení, které teď panuje, se Vaše dotazy snažíme vyřizovat v co nejkratším temínu.
    HairCosmetics Shop s.r.o.

Je to 10 dní od objednání zboží za 1500, nemám zatím ani zboží ani žádnou informaci o tom, kdy přijde. Zboží jsem platila předem. Na to ze to byla velká objednávka za 1500, stejně jsem musela zaplatit poštovné za cca 60-70Kč.

• obchod nekomunikuje - objednávka nepotvrzena e-mailem
    • dlouhé dodání - cca 4 dny - po telef. urgenci
    • při vrácení zboží - opět obchod nekomunikuje - obchod balík převzal - 13 dní bez jakékoliv odezvy a vrácení peněz

zádná komunikace obchodu, pouze po zavolání odpoví na dotaz.

po vytvoření objednávky, nedošla na mail žádná reakce, žádný email o stavu objednávky, nedošlo ani zboží. Objednávku jsem nezrušila, objednávka zřejmě u nich ani neproběhla. Měla jsem zaplatit předem, žádné instrukce nedošli..zboží také ne. Reakce obchodu nula nic.

Zboží nesplnilo uváděné parametry. Šedý lak na vlasy nemá vůbec barvu ani nepůsobí jako lak, pěnové tužidlo je příliš řídké. Příště si raději vyzkouším produkty v kamenném obchodě.

• Zboží došlo použité žádná omluva

Zboží je poškozeno a nevyhovuje mým představám.

vyšší ceny než podobné internetové obchody, drahá nabízená doprava, neůplný sortiment.

• Neprehladny formular na adresu dodania tovaru
    • Tovar som chcela dodat na synovu adresu, prisiel tam na moje meno

Splietli moje meno a synovu adresu na internaty, balik bol na poste nedobitny, po niekolkodnovych pokusoch o online zmenu zasielky, mwjloch a telefonatoch na postu sa v posledny mozny den podarilo synovi balik ziskat, vyzeralo to ze pojde naspat

Ke zboží není návod k použití v českém jazyce a zbožínesplnuje moje představy

• Zboží mě již podruhé přišlo s proslym datumem spotřeby. Některé zboží nemá ani datum výroby. Vlasova maska mi jednou došla prošla, v emailu jsem je na tuto skutečnost upozorňovala a nyní došla s rokem výroby 2013 bez data spotřeby.

Příští objednávku udělám již v jiném obchodě.

• Objednala jsem a nic mi nedošlo a ani potvrzení objednávky. Došel mi pouze tento dotazník.

Bol poškodený obal a chýbali 2 farby a chýbala aj faktúra, somm velmi nazlostená a neviem či sa maá sťsžovať na poštu , alebo internetový obchod.

• prodavačku!

prodavačka v uvedeném velkoobchodě-prodejně je protivná,nepříjemná,při vstupu do prodejny jsem slušně pozdravil dobrý den jak se máte kočko,na čež po mě začala řvát,co si to dovoluju,že to bylo naposled,přitom mě dobře za ty léta zná,že u nich nakupuju...tak snad se tolik nestalo! při odchodu z prodejny mi ani neodpověděla na pozdrav!